Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ola Żuraw jeszcze przed chwilą czekała na synka, teraz poinformowała o lekarskiej pomyłce. "Nie wiem, jak to powiedzieć..."
Anna Lipska
Anna Lipska 20.09.2023 21:11

Ola Żuraw jeszcze przed chwilą czekała na synka, teraz poinformowała o lekarskiej pomyłce. "Nie wiem, jak to powiedzieć..."

Ola Żuraw poinformowała o pomyłce lekarza
Ola Żuraw, fot. Instagram

Ola Żuraw, znana z “Top Model”, jest w ciąży. Razem z mężem z niecierpliwością oczekują na dzidziusia. Niedawno hucznie celebrowali baby shower i informowali o płci maluszka. Teraz przyszła mama przekazała, że lekarze się pomylili…

Ola Żuraw wyszła za mąż

Ola Żuraw zyskała dużą popularność po udziale w 4. edycji programu "Top Model". Od tego czasu jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Prywatnie jest właścicielką kilku firm i nie zajmuje się już modelingiem, a czas wolny poświęca swojej córce Apolonii. 

Jakiś czas temu Ola poinformowała, że jest zakochana. Zaczęła spotykać się z młodszym od siebie partnerem i jak sama mówiła na Instagramie, mimo że wiele osób odradzało jej ten związek, to właśnie w nim czuje się najszczęśliwsza.

W końcu odbyły się romantyczne zaręczyny pary, a następnie Ola relacjonowała ślub z Kacprem. 

Ola Żuraw wzięła ślub, fot. Instagram
Ola Żuraw wzięła ślub, fot. Instagram
Ola Żuraw jest w ciąży. W sieci pojawił się rozczulający film, posypały się gratulacje Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Ola Żuraw poinformowała o ciąży

Krótko po ślubie Ola i Kacper dowiedzieli się, że spodziewają się dziecka, jednak ich radość nie trwała długo. Podczas jednego z badań okazało, że to ciąża pozamaciczna i ją stracili. Bardzo przeżyli to wydarzenie. 

Jednak nie tracili nadziei i okazało się, że Ola ponownie zaszła w ciążę. Na Instagramie była uczestniczka "Top Model" opublikowała wideo, na którym wyeksponowała ciążowy brzuch. Radości nie było końca. Teraz niecierpliwie oczekują na maluszka

Ola Żuraw poinformowała o pomyłce lekarzy

Ola Żuraw niedawno poinformowała, że razem z mężem oczekują, że na świat przyjdzie ich synek. Przekazali to w spektakularny sposób. Po baby shower goście dowiedzieli się – i przyszli rodzice także – że dzidziuś będzie płci męskiej, poprzez niebieski dym.

 Okazuje się jednak, że doszło do pomyłki… Wychodzi na to, że do rodziny jednak dołączy dziewczynka, o czym Ola poinformowała w najnowszej relacji.

[…] Ja słyszałam, że takie rzeczy się zdarzają. Ja słyszałam, że zdarzają się nawet często, ale że akurat nam… – mówiła – Pan doktor się pomylił i nie mam syna, tylko mamy córkę – zdradziła.

Nie ukrywała jednak szczęścia. Powiedziała, że najwyraźniej jej mąż musi być otoczony kobietami. Pozostaje tylko życzyć szczęśliwego rozwiązania. 

Tagi: Ola Żuraw