Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ola Żuraw jest w ciąży. W sieci pojawił się rozczulający film, posypały się gratulacje
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.07.2023 20:19

Ola Żuraw jest w ciąży. W sieci pojawił się rozczulający film, posypały się gratulacje

Ola Żuraw
Ola Żuraw spodziewa się kolejnego dziecka, fot. instagram.com/aleksandrazuraw

Gwiazda flagowego programu TVN, czyli „Top model” właśnie ogłosiła radosne wieści. Spodziewa się kolejnego dziecka. Ola Żuraw i jej mąż zamieścili w mediach społecznościowych przeuroczy film z tej okazji. Celebrytka podzieliła się też mocnym wyznaniem.

 

Ola Żuraw ponownie zostanie mamą, rok temu przeżyła traumę

Uczestnictwo w programie „Top model” przyniosło Aleksandrze mnóstwo fanów. Jej popularność w mediach społecznościowych jest obecnie ogromna, a sama Ola wyrosła na znaną influencerkę. Jej profil na Instagramie obserwuje niemal 350 tysięcy osób. Właśnie tam Żuraw ogłosiła w mediach społecznościowych, że spodziewa się dziecka.

Pierwszą pociechę, córeczkę, przywitała na świecie w grudniu 2018 roku. Po raz kolejny zaszła w ciążę rok temu, ze swoim ówczesnym narzeczonym. Niestety tuż po zaręczynach ją straciła: przyczyną były nieprawidłowości w jej rozwoju. Dlatego teraz para długo czekała, zanim podzieliła się radością.

Syn Sylwii Peretti zginął w wypadku. To działo się wewnątrz samochodu tuż przed tragedią, nagranie trafiło do sieci

Ola Żuraw spodziewa się dziecka, opublikowała uroczy film

„Chcemy wam o kimś powiedzieć” napisała w niedzielę na Instagramie Żuraw. Wpisowi towarzyszył przeuroczy film, na którym widzimy Olę oraz jej ukochanego męża Kacpra. Para stoi nad jeziorem, tuląc się z czułością na tle urokliwej zielonej przyrody.

Nie ma wątpliwości, że oboje zwlekali dość długo, zanim ogłosili fanom radosną nowinę. Pod białą sukienką Oli rysuje się bardzo wyraźny ciążowy brzuszek. Celebrytka postanowiła zapytać fanów, czy spodziewali się takich wiadomości. Część z nich przyznała, że przeczuwali coś od niedawna.

Fani Oli Żuraw domyślali się, co już niedługo usłyszą

  • Tak właśnie czułam, że przez dzidzię się źle czujesz i mało cię było z nami. Po tym, jak napisałaś, że za 2 tygodnie nam o czymś powiesz, to całkiem. 
  • Gratulacje dla was!
  • Gratulacje dla was, cieszę się waszym szczęściem!
  • Płaczę ze szczęścia, gratulacje! – piszą internauci.

Sama Ola przyznaje, że wieści o ciąży były dla niej i jej partnera ogromnym zaskoczeniem. Dowiedzieli się też o nich w niezbyt sprzyjających okolicznościach. „Nie mówiliśmy o ciąży, bo bardzo się baliśmy właśnie w związku z tym, w jakim momencie się okazało, że jest na pokładzie człowiek” ogłosiła Żuraw.

Zobacz zdjęcia i film:

Ola Żuraw
Ola Żuraw, fot. KAPiF
Ola Żuraw
Ola Żuraw, fot. KAPiF