Swiatgwiazd.pl
Syn Krzysztofa Krawczyka

Kadr z programu "Uwaga!" TVN; screen youtube.com/Uwaga! TVN

Opiekun syna Krzysztofa Krawczyka wkrótce przejdzie operacje. Kolejna przykra sytuacja w życiu Juniora

28 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Kolejne trudne chwile w życiu osobistym syna Krzysztofa Krawczyka. Do mediów trafiły niepokojące informacje dotyczące bliskiej dla Krzysztofa Juniora osoby. Chodzi o Krzysztofa Cwynara, który od dawna wspiera Juniora - kompozytor ma poważne problemy ze zdrowiem, wkrótce czeka go operacja.

  • Krzysztof Junior od dawna przyjaźni się z piosenkarzem Krzysztofem Cwynarem

  • Niebawem kompozytora czeka operacja

  • Syn Krzysztofa Krawczyka ubiega się o zachowek po sławnym ojcu

Syn Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Igor, nazywany również Krzysztofem Juniorem, przyszedł na świat z drugiego małżeństwa artysty z Haliną Żytkowiak. Niedawno stacja TVN zrealizowała poświęcony osobie jedynaka reportaż, który ujawnił szczegóły dotyczące jego życia prywatnego. Wystąpił w nim także Krzysztof Cwynar, piosenkarz i kompozytor - to właśnie z jego pomocy Krzysztof Junior ma korzystać od dawna.

Bliska synowi Krzysztofa Krawczyka osoba ma poważne problemy ze zdrowiem

Według ostatnich medialnych doniesień syn Krzysztofa Krawczyka miał od dawna utrzymywać przyjazne kontakty z Krzysztofem Cwynarem. Piosenkarz miał wyciągnąć do Juniora pomocną dłoń, gdy ten najbardziej tego potrzebował.

Co warto przypomnieć, Krzysztof Junior doznał w wieku nastoletnim wypadku, w wyniku którego zachorował na padaczkę. Choroba uniemożliwia mu podjęcie stałej pracy zawodowej. Z tego powodu syn Krzysztofa Krawczyka utrzymuje się z renty.

Krzysztof Cwynar miał pomagać Juniorowi między innymi w kwestiach prawnych. Kompozytor miał także wspierać syna Krzysztofa Krawczyka w rozwijaniu pasji 47-latka. Krzysztof Junior poszedł w tym przypadku w ślady ojca - lubi bowiem śpiewać.

Agata Kulesza

Agata Kulesza znów zamieszka w ukochanym domu. Wcześniej musiała się z niego wyprowadzić

CZYTAJ DALEJ

Jak podaje serwis Pomponik, stan zdrowia kompozytora, nazywanego przez media także opiekunem Krzysztofa Juniora, pozostawia wiele do życzenia. Informacje w tej sprawie miała przekazywać osoba z bliskiego otoczenia Krzysztofa Cwynara. Według informatora lekarze wykryli niepokojącą zmianę zlokalizowaną w płucach kompozytora.

Niebawem przyjaciel syna Krzysztofa Krawczyka ma przejść ratującą zdrowie operację. Okazuje się, że Krzysztof Cwynar już od lat zmaga się z chorobą nowotworową, która teraz znów dała o sobie znać. Z tego powodu kompozytor trafiał na stół operacyjny już trzykrotnie.

- Sprawa jest poważna, bo Krzysztof w ciągu ostatnich trzech lat przeszedł już trzy operacje onkologiczne, ale nie traci nadziei i walczy - podał informator serwisu Pomponik.

Krzysztof Junior walczy o część majątku

Przypomnijmy, że obecnie Krzysztof Junior ubiega się o zachowek po sławnym ojcu. W spisanym przez artystę testamencie Krzysztof Krawczyk zostawił cały majątek ukochanej żonie, Ewie Krawczyk. Jako osoba niezdolna do podjęcia pracy zawodowej syn Krzysztofa Krawczyka ma jednak szansę otrzymać jedną trzecią wartości spadku.

Jak przekazywała prasę osoba reprezentująca Krzysztofa Juniora w sądzie, sprawę mogłoby załatwić porozumienie z Ewą Krawczyk. Jeśli taki scenariusz nie będzie miał jednak racji bytu, na rozstrzygnięcie sporu syn Krzysztofa Krawczyka może czekać nawet kilka lat (więcej >tutaj<).

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >