Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Paulina Rzeźniczak ze łzami w oczach przerwała milczenie po porodzie. To działo się w jej domu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 19.02.2024 14:37

Paulina Rzeźniczak ze łzami w oczach przerwała milczenie po porodzie. To działo się w jej domu

Paulina Rzeźniczak
Paulina Rzeźniczak odezwała się do internautów po porodzie, fot. Instagram

Paulina Rzeźniczak odezwała się do internautów po paru tygodniach przerwy od aktywności w mediach społecznościowych. Pierwszy raz opowiedziała o tym czego doświadczyła ze strony obcych jej osób. Na nagraniu nie mogła powstrzymać łez.

Paulina Rzeźniczak i Jakub Rzeźniczak zostali rodzicami. Pokazali zdjęcie córeczki

Paulina Rzeźniczak i Jakub Rzeźniczak zaskoczyli wszystkich wiadomością o małżeństwie w 2022 roku. W mediach społecznościowych pochwalili się zdjęciami w eleganckich stylizacjach na amerykańskiej plaży. Szybko okazało się, że duet ma poważne plany co do założenia rodziny.

Po krótkiej nieobecności poinformowali obserwatorów o narodzinach córeczki. Antonina przyszła na świat 10 lutego 2024 roku, choć rodzice ujawnili tę informację dopiero po tygodniu. Ich profile zalała fala gratulacji, a internauci dopytywali, jak czują się świeżo upieczeni rodzice.

Paulina Rzeźniczak po długiej nieobecności postanowiła nagrać krótką relację na Instagramie. Podczas opisywania ostatnich doświadczeń żona piłkarza nie była w stanie powstrzymać łez. Wydarzenia przerosły jej wyobrażenia.

Żona Rzeźniczaka urodziła. Pokazali pierwsze zdjęcia i ujawnili imię dziecka To naprawdę ona?! Stare zdjęcia żony Rzeźniczaka wylądowały w sieci. Co ona zrobiła, że dziś TAK wygląda?!

Ciąża Pauliny Rzeźniczak

Małżeństwo długo unikało dzielenia się radosnymi wiadomościami z obserwatorami. O samej ciąży opowiedzieli dopiero po domysłach internautów, którzy bez przerwy komentowali ich wspólne zdjęcia. Gdy jednak rosnący brzuszek Pauliny Rzeźniczak był nie do ukrycia, duet zdradził, że spodziewa się dziecka.

Od tego momentu internauci co jakiś czas byli zaskakiwani kolejnymi sesjami ciążowymi przyszłych rodziców. Żona sportowca regularnie opowiadała o swoim samopoczuciu, a także pozostawała w kontakcie z fanami.

Wszystko zmieniło się pod koniec stycznia, gdy nagle zniknęła z mediów społecznościowych. Teraz gdy jej córeczka znalazła się na świecie, postanowiła odezwać się publicznie. Opowiedziała co się z nią działo w ciągu ostatnich tygodni.

Paulina Rzeźniczak wraca na Instagram po porodzie

Ukochana piłkarza mogła liczyć na spore wsparcie internautów nawet w czasach afer związanych z poprzednimi partnerkami Jakuba Rzeźniczaka. Nagłe zniknięcie Pauliny z internetu zaniepokoiło fanów.

Świeżo upieczona mama odezwała się do nich po ogłoszeniu narodzin córki. Ze łzami w oczach podziękowała im za troskę i wiadomości. Zapewniła, że cała rodzina jest w doskonałym humorze.

Chciałam Wam podziękować za wszelkie gratulacje składane w komentarzach jak i w wiadomościach prywatnych. […] Chciałam wam też podziękować za wiadomości w czasie mojej nieobecności na Instagramie. Jest mi bardzo miło, że tak wiele osób troszczy się też o mnie i że zastanawiacie się, co u mnie słychać i czym wszystko w porządku, doceniam bardzo te wiadomości. […] U nas wszystko dobrze, jesteśmy już w domku. W końcu możemy się cieszyć wspólnie spędzanym czasem - mówiła pod wpływem emocji.

Paulina Rzeźniczak wróciła do aktywności w internecie, którą teraz łączy z opieką nad niemowlakiem. Fani z pewnością niedługo zobaczą kolejne urocze zdjęcia całej trójki.

Paulina Rzeźniczak
Paulina Rzeźniczak odezwała się do internautów po porodzie, fot. instagram.com/paulina_rzezniczak/
Paulina Rzeźniczak
Paulina Rzeźniczak odezwała się do internautów po porodzie, fot. instagram.com/paulina_rzezniczak/
Paulina Rzeźniczak
Paulina Rzeźniczak odezwała się do internautów po porodzie, fot. instagram.com/paulina_rzezniczak/
Jakub Rzeźniczak
Paulina Rzeźniczak odezwała się do internautów po porodzie, fot. instagram.com/jakubrzezniczak25/
Jakub Rzeźniczak
Paulina Rzeźniczak odezwała się do internautów po porodzie, fot. instagram.com/jakubrzezniczak25/