Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Żona Rzeźniczaka urodziła. Pokazali pierwsze zdjęcia i ujawnili imię dziecka
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 18.02.2024 12:50

Żona Rzeźniczaka urodziła. Pokazali pierwsze zdjęcia i ujawnili imię dziecka

Jakub Rzeźniczak
Jakub Rzeźniczak został ojcem, fot. instagram.com/jakubrzezniczak25/

Jakub Rzeźniczak i Paulina Rzeźniczak od dawna dzieli się z internautami szczegółami dotyczącymi ciąży. Nadeszedł czas radosnego rozwiązania. Małżeństwo opublikowało pierwsze zdjęcie z maluszkiem. Wiemy, jak ma na imię córeczka.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Rzeźniczak zostali rodzicami

Para w 2022 roku zaskoczyła internautów wiadomością o ślubie w amerykańskim stylu. Zdjęcia na plaży w Miami wywołały sporo emocji i zachwytów. Od tego czasu małżonkowie opowiadali o wspólnym życiu, a także dawali wskazówki do założenia rodziny. Gdy internauci zauważyli zaokrąglony brzuszek u Pauliny, duet ujawnił, że spodziewa się dziecka.

Czekamy na ciebie - napisali pod zdjęciem z USG.

Para długo skrywała przed internautami radosne wiadomości, jednak gdy oznaki ciąży były widoczne gołym okiem, małżeństwo z dumą oczekiwało narodzin maluszka. Teraz w mediach społecznościowych pojawiło się ich pierwsze rodzinne zdjęcie w komplecie. Spójrzcie na ten uroczy moment.

Finał "The Voice Senior". Rodowicz na żywo zwróciła się do swoich dzieci: "Czekam!". A wydawało się, że już niczym nie zaskoczy Wygrała "The Voice Senior", a teraz musi znieść TO. Fala komentarzy zalała sieć

Jakub Rzeźniczak wraz z żoną zostali rodzicami. Pokazali zdjęcie dziecka

Fani piłkarza i jego żony długo wyczekiwali takich wiadomości. Najnowszy post małżonków aż ściska za serce. Na fotografiach widać, jak rodzice trzymają się za dłonie, a malutka rączka ściska ich z całych sił. 

Z udostępnionego postu można zauważyć, że duet zdecydował się w pierwszej chwili zachować informację o narodzinach dziecka tylko dla siebie. Jakub Rzeźniczak został ojcem już w ubiegłym tygodniu. Dziewczynka przyszła na świat 10 lutego 2024 roku.

Wraz z radosnymi wieściami świeżo upieczeni rodzice ujawnili także imię córeczki. Już zaczęli mówić do niej zdrobniale.

Jakub Rzeźniczak został ojcem. Zdradził imię pociechy

Uroczy post wzbudził wiele emocji w internautach, którzy od razu ruszyli do komentarzy. Nie zabrakło gratulacji i życzeń skierowanych w stronę dziewczynki.

  • Czekaliśmy tak samo jak wy, zdrówka dla Pań!
  • Gratulacje dla waszej córki.
  • Gratulacje!

Rodzice maleństwa wraz ze zdjęciami podzielili się także informacją na temat wybranego imienia. Obserwatorom przedstawili malutką Antoninę.

Antoninka, 10.02.2024 - przekazano.

Jakub Rzeźniczak
Jakub Rzeźniczak został ojcem, fot. instagram.com/jakubrzezniczak25/
Jakub Rzeźniczak
Jakub Rzeźniczak został ojcem, fot. instagram.com/jakubrzezniczak25/
Jakub Rzeźniczak
Jakub Rzeźniczak został ojcem, fot. instagram.com/jakubrzezniczak25/