Swiatgwiazd.pl
Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"

Kadr z wywiadu z uczestnikami show "Rolnik szuka żony" z Party; screen youtube.com/Party

Paweł i Marta z „Rolnik szuka zony” będą remontować mieszkanie. Niektórzy fani ostudzili ich zapał

26 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Bohaterowie popularnego programu „Rolnik szuka żony” układają wspólne życie. Ostatnio Marta i Paweł zdecydowali się na ważny życiowy krok. Zakupili nieruchomość, z którą wiążą spore nadzieje na przyszłość. Wszystkim pochwalili się w mediach społecznościowych - fani, choć podzielają ich radość, ostrzegali także przed trudami, jakie wiążą się z tak poważnym przedsięwzięciem.

  • Uczestnicy programu „Rolnik szuka żony” zakupili pierwsze wspólne mieszkanie

  • Nieruchomość wymaga jednak remontu

  • Przed trudami ich przeprowadzania parę ostrzegali internauci

Program „Rolnik szuka żony” gości w domach telewidzów TVP od 2014 roku. Format, w którym występują poszukujący miłości na całe życie rolnicy oraz rolniczki, co rok powraca na antenę w nowej odsłonie i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało się to zmienić. Podczas ubiegłorocznej edycji reality show odbiorcy mogli zapoznać się między innymi z osobą Pawła. Udział w „Rolniku…” odmienił życie farmera o 180 stopni.

Duże zmiany w życiu uczestników programu „Rolnik szuka żony”

Paweł Bodzianny, bohater 7. edycji programu „Rolnik szuka żony”, należy do grona tych farciarzy, którzy opuścili program bogatsi nie tylko o nowe doświadczenia, ale i miłość. Rolnik odnalazł szczęście w osobie Marty Paszkin. Dziś związek rozkwita i rozwija się dalej.

To, że Marta i Paweł nie obawiają się nowych wyzwań, udowodnili, biorąc udział w roztańczonym show TVP „Dance Dance Dance”. Przed nimi kolejne ważne przedsięwzięcie i zupełnie nowy rozdział w życiu. O wszystkim informowała za pośrednictwem Instagrama bohaterka programu „Rolnik szuka żony”.

Jak się okazuje, para nabyła własne cztery kąty. Na opublikowanym na profilu Marty Paszkin zdjęciu widać, jak bohaterka show „Rolnik szuka żony” dzierży w dłoni cenny akt notarialny. Sądząc po minach uczestników programu, zakup mieszkania sprawił im wiele radości.

Jak wygląda teraz Jola Rutowicz? Kiedyś była partnerką Jarosława Jakimowicza

Jak wygląda teraz Jola Rutowicz? Kiedyś była partnerką Jarosława Jakimowicza

CZYTAJ DALEJ

Para pozowała na tle nowej wspólnej „zdobyczy”. Dzięki temu można przekonać się, iż mieszkanie wymaga od właścicieli sporo pracy, o czym uczestniczka programu „Rolnik szuka żony” nie zapomniała również dać znać internautom w dołączonej do fotografii notce.

- Mój (no dobra NASZ) jest ten kawałek podłogi. Dziś kupiliśmy nasze wspólne, pierwsze mieszkanie. Póki co wygląda bardzo źle, ale mam nadzieje, że już niedługo będzie wyglądać pięknie! - czytamy w social mediach.

Internauci pospieszyli z gratulacjami

Pod opublikowanym wczoraj zdjęciem natychmiast zaroiło się od gratulacji. Nie zabrakło także życzeń wszystkiego dobrego od fanów i głosów domagających się powitalnej parapetówki. Wśród komentarzy dają się znaleźć także ostrzeżenia: ten, kto przeszedł choć jeden poważny remont w życiu, wie, że z nimi bywa bowiem różnie.

- Od razu ostrzegam: remont będzie trwał 5 razy dłużej i kosztował 4 razy więcej, niż Ci się wydaje! :D powodzenia i wytrwałości :) - napisała jedna z internautek.

Uczestnicy show „Rolnik szuka żony” postanowili odpisać na cytowany komentarz. Podczas gdy rolnik żartuje, że jemu i Marcie nie przyjdzie zamieszkać we własnym gniazdku aż do 2025 roku, zmotywowana Matra zamierza „wykończyć mieszkanie, zanim ono wykończy ją”.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Mateusz Damięcki jest w żałobie

  • "Rolnik szuka żony": Ilona i Adrian rozstali się

  • TVP przekazało widzom ulubionego programu złą wiadomość

Źródło: Jastrząb Post, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >