Swiatgwiazd.pl
Paweł Kukiz

Jan BIELECKI/East News

Paweł Kukiz zostanie dziadkiem. Córka polityka dodała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem

2 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Paweł Kukiz, który od wielu lat pozostaje aktywnym politykiem już wkrótce doczeka się wyjątkowego momentu w swoim życiu. Jego córka ogłosiła, że jest w ciąży. Co ciekawe, to już 39 tydzień jej stanu błogosławionego, jednak wcześniej nie chciała informować o tym przestrzeni publicznej.

  • Córka Pawła Kukiza jest w ciąży

  • To już 39 tydzień

  • Julia nie ma zamiaru publikować wielu zdjęć po narodzinach swojego dziecka

Nazwisko Pawła Kukiza kojarzy się przede wszystkim z polityką, jednak wielu ludzi nie zapomina, że jest także utalentowanym i utytułowanym piosenkarzem. Już wkrótce sprawdzi się w nowej roli, a konkretnie... zostanie dziadkiem.

Paweł Kukiz zostanie dziadkiem

Zarówno Paweł Kukiz, jak i jego córka, Julia nie chwalili się wcześniej, że ich rodzina się powiększy. Córka polityka, która nie uchodzi za gwiazdę pokroju swojego taty, dorobiła się tylko 1100 obserwujących na Instagramie, co jej wyraźnie nie przeszkadza.

Dzięki małemu zainteresowaniu jej osobą skutecznie mogła ukryć swój stan błogosławiony przed mediami. Dopiero po upływie 39 tygodni postanowiła oficjalnie ogłosić, że jest w ciąży, co wprawia ją w stan ekscytacji.

- Ani ze mnie modelka, ani (z częstotliwością wrzucania prywatnych fot) raczej nie aspiruję do bycia insta-mamą, ale, że mam fajne zdjęcia i ostatnie dni w tym naprawdę CUDOWNYM stanie, to chcę się podzielić tym pięknym momentem! Pozdrawiam wszystkie dzieciaczki i obecne i przyszłe mamy! - napisała na Instagramie Julia Kukiz.

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska pokazała zdjęcie syna. Fani: "cały tata"

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Warto zaznaczyć, że swoją ciążę ogłosiła w Dzień Dziecka, co prawdopodobnie było przez nią zaplanowane. Jak można zauważyć, w opisie zaznaczyła, że nie ma zamiaru dzielić się życiem prywatnym w mediach społecznościowych.

Kim jest Julia Kukiz?

Córka Pawła Kukiza od dłuższego czasu spełnia się w roli projektantki mody, a efekty jej pracy można zobaczyć właśnie na Instagramie. Na bieżąco publikuje tam zdjęcia modeli i modelek, pozujących do zdjęć w ubraniach przez nią dobranych.

Założyła również swoją markę, która bez wątpienia przynosi jej odpowiednie korzyści. Kilka miesięcy temu zrobiło się o niej głośno w polskich mediach, a to wszystko za sprawą współpracy z Michałem Szpakiem.

Co więcej, z publikowanych przez Julię zdjęć można wywnioskować, że jest zapaloną podróżniczką, gdyż pokazała się obserwującym już z wielu miejsc na świecie. Nic nie wiadomo natomiast o ojcu jej dziecka.

Jesteśmy przepełnieni nadzieją, że mimo zapewnień o prywatności będzie dane nam ujrzeć pociechę Julii. Uważacie, że Paweł Kukiz sprawdzi się w roli dziadka?

Zobacz zdjęcia:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: plejada.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >