Swiatgwiazd.pl > Newsy > Pierwszy występ pary jednopłciowej w "Tańcu z gwiazdami". Jurorzy zachwyceni
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.08.2022 22:12

Pierwszy występ pary jednopłciowej w "Tańcu z gwiazdami". Jurorzy zachwyceni

Jacek Jelonek Taniec z Gwiazdami
Kadr z programu Taniec z Gwiazdami, prod. Polsat

Takiego występu widzowie "Tańca z Gwiazdami", jeszcze nie byli świadkami. Na scenie zaprezentowała się pierwsza para jednopłciowa: Jacek Jelonek i Michał Danilczuk. Duet zachwycił jurorów jive’em.

Dzisiejszy wieczór należał do gwiazd Polsatu, które zmierzyły się w najnowszej edycji tanecznego show "Taniec z Gwiazdami". Na parkiecie zobaczyliśmy m.in.: Ilonę Krawczyńską, Krzysztofa Rutkowskiego oraz Jamalę. Jednak to występ Jacka Jelonka i jego partnera zapadł najbardziej w pamięci widzów oraz jurorów.

"Taniec z Gwiazdami": pierwszy występ pary jednopłciowej

Panowie zatańczyli jive'a do utworu "Everybody needs somebody" i wręcz podbili parkiet tanecznym ruchami. Jacek Jelonek i Michał Danilczuk z pełnym profesjonalizmem zaprezentowali układ, który uwydatniał atuty duetu.

Po zakończonym występie para otrzymała głośne oklaski, w tym od partnera modela, który kibicował mu wśród publiczności. Układ taneczny zrobił wrażenie również na jurorach. Iwona Pavlović z podziwem pogratulowała gwiazdorowi umiejętności.

W podobnym tonie wypowiedzieli się pozostali członkowie, chwaląc zarówno uczestnika jak i choreografa za odwagę. Jacek Jelonek wspomniał również o symbolicznym wymiarze jego występu.

Okazanie wsparcia, dla młodych ludzi, którzy poszukują swojej orientacji, jest dla niego bardzo istotne. Udziałem w programie "Taniec z Gwiazdami", chce pokazać normalność w łączeniu jednopłciowych par.

— Wspaniały występ. — Super byliście najlepsi. — Piękny taniec, na ten moment absolutni faworyci  czuć radość z tańca, cudne to było! — pisali internauci.

Duet uzyskał od jurorów 37 punktów, czym uplasowali się na szczycie listy.

"Taniec z Gwiazdami": finał odcinka pełen emocji

Po oddanych głosach przez widzów prowadzący poinformowali, że z programem musi pożegnać się Łukasz Płoszajski oraz Wiktoria Omyła. Uczestnicy zostali nagrodzeni brawami oraz prezentami od sponsorów.

Na koniec Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna zwrócili się do widzów z wyjątkowym nagraniem. Produkcja "Tańca z Gwiazdami" pożegnała niedawno zmarłego Piotra Balickiego. Mężczyzna odpowiedzialny był za koordynowanie zachowania publiczności podczas nagrań programu. Wieści o śmierci obiegły media 19 sierpnia bieżącego roku. W przygotowanym filmie kolegę z planu przedstawiano jako pełnego energii oraz pozytywnego członka roztańczonej załogi. Przed widzami programu "Taniec z Gwiazdami" jeszcze wiele tygodni rywalizacji i emocji. Kolejne zmagania uczestników z układami tanecznymi już w przyszły poniedziałek o godzinie 20:05 w Polsacie.

Jacek Jelonek Taniec z Gwiazdami
Kadr z programu Taniec z Gwiazdami, prod. Polsat
Jacek Jelonek Taniec z Gwiazdami
Kadr z programu Taniec z Gwiazdami, prod. Polsat
Jacek Jelonek Taniec z Gwiazdami
Kadr z programu Taniec z Gwiazdami, prod. Polsat

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Majdan nagle wparował do studia DDTVN, Rozenek nie mogła pohamować łez. "Tego nie było w planie"

  2. "Taniec z gwiazdami" wraca na antenę, jedna zmiana wywołała burzę. Znamy szczegóły

  3. Hakiel pokazał, jak spędza czas z dziećmi po rozwodzie. Zabrał ukochaną? To zdjęcie może zdradzić wszystko

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].