Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Pilne wieści od Kwaśniewskiej. Fani patrzą na jej męża
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 29.04.2024 20:06

Pilne wieści od Kwaśniewskiej. Fani patrzą na jej męża

Ola Kwaśniewska
fot. KAPiF

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła w mediach ważne dla niej informacje. Przy okazji pokazała swojego męża. Internauci zauważyli jedną, zadziwiającą rzecz.

Aleksandra Kwaśniewska: związki, ślub, mąż

Aleksandra Kwaśniewska w przeszłości była związana z Wojciechem Szuchnickim, florecistą i medalistą mistrzostw świata. W 2009 roku poznała jednak Kubę Badacha. Polski muzyk okazał się miłością jej życia. Kiedy córka Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich brała ślub, media porównywały to wydarzenie do zaślubin księcia Williama i Kate.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach pobrali się we wrześniu 2012 roku, w katedrze polowej Wojska Polskiego w Warszawie. W prasie huczało od doniesień. Szeroko komentowano stroje państwa młodych: suknię wysadzaną kryształkami Swarovskiego projektu Sabriny Pilewicz i frak od Tomasza Ossolińskiego. Para do dziś cieszy się miłością i szczęściem. Nowe nagranie z ich udziałem wywołało jednak niemałe zamieszanie, szczegóły poniżej.

Kuba Badach zdradził to w publicznym komunikacie. Wszystko w dniu urodzin Oli Kwaśniewskiej Tłum światowych gwiazd, a wśród nich Jolanta i Ola Kwaśniewskie! Zachwyciły na premierze "The Crown" w Londynie

Co napisała Aleksandra Kwaśniewska na Instagramie?

Aleksandra Kwaśniewska zdała na Instagramie relację z rozrywek, jakim oddawała się z mężem. Para odwiedziła Kraków i bawiła się w dzielnicy Kazimierz. Zwiedzali też wystawy i robili zakupy.

Informacje, którymi pilnie potrzebuję się z Wami podzielić:
1. Drugie nadejście wiosny zaskoczyło nas, nader fortunnie, na krakowskim Kazimierzu, który jest nieustająco szałowy.
2. W Nowohuckim Centrum Kultury jest wspaniała wystawa Beksińskiego.
3. Kupiłam sobie fajoski pierścień vintage.
4. Będzie dobrze – napisała Ola z typowym dla siebie poczuciem humoru.

Fani dziennikarki cieszyli się z uroczych kadrów z Krakowa, jednak wielu z nich zwróciło uwagę na coś zupełnie innego. Chodzi o męża Oli, niewiele brakowało, a doszłoby do zabawnej pomyłki!

Ola Kwaśniewska zaskoczyła fanów, co zauważyli?

Na nagraniu, jakie opublikowała w sieci Kwaśniewska, widzimy na zdjęciach ją oraz jej męża. Internauci stwierdzili, że Kuba Badach jest wręcz łudząco podobny ojca Oli, byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego!

  • Przepraszam, ale przez pierwszą mikrosekundę myślałam, że jesteś z Tatą. Jednak kobiety wybierają partnerów, podobnych do ojców.
  • Też myślałam, że to prezydent.
  • Ja tak samo, ale podobni!
  • Też tak mi się zdawało – czytamy w komentarzach.

Warto zauważyć, że ostatnio Aleksander Kwaśniewski zapuścił brodę. Może pochwalić się dorodnym, srebrnym zarostem. Całkiem podobnie to u Badacha. Na zdjęciach poniżej możecie porównać, czy rzeczywiście są do siebie tacy podobni?

Kuba Badach, Aleksander Kwaśniewski, podobieństwo
Czy Aleksander Kwaśniewski i Kuba Badach są do siebie podobni?, fot. KAPiF