Swiatgwiazd.pl > Newsy > Pola Wiśniewska trafiła do szpitala. Żona Michała wystosowała pilny apel. Opisała, co zobaczyła
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 16.09.2023 08:15

Pola Wiśniewska trafiła do szpitala. Żona Michała wystosowała pilny apel. Opisała, co zobaczyła

Pola Wiśniewska w szpitalu
Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski fot. KAPiF

Pola Wiśniewska nocą trafiła na szpitalną izbę przyjęć. Opisała, co tam zastała. Zwróciła się do rodziców i ich dzieci. Co się stało?

Małżeństwo Poli i Michała Wiśniewskich

Pola jest piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Muzyk uchodzi za jednego z najbardziej kochliwych przystojniaków w show-biznesie. Każde jego poprzednie małżeństwo trwało kilka lat, ale po czasie okazywało się, że uczucia nie przetrwały próby czasu. 

W końcu po błyskawicznym rozwodzie z Dominiką Tajner zaczął spotykać się z Polą. Para poznała się przez internet. Długo nie zwlekali z poważnymi deklaracjami i formalizacją związku. Michał dopiero w jednym z wywiadów wygadał się, że ma żonę, a jego ukochana długo była anonimowa dla fanów. Teraz już jest równie popularna co jej mąż. Fanów zaniepokoił jej ostatni wpis. Żona muzyka trafiła do szpitala.

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska, Fabienne Wiśniewska fot. KAPiF
Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska, Fabienne Wiśniewska fot. KAPiF
Pola Wiśniewska i Falco fot. Instagram @wisniewska_pola
Pola Wiśniewska i Falco fot. Instagram @wisniewska_pola
Tak wyglądał ojciec Michała Wiśniewskiego. Unikalne zdjęcie i bardzo smutna historia

Ile dzieci mają Pola i Michał Wiśniewscy?

Michał Wiśniewski z pięciu małżeństw doczekał się sześciorga dzieci. Najstarsze pociechy, czyli Xavier i Fabienne są już dorosłe. Córka i syn są owocem jego małżeństwa z Mandaryną. Kolejne córki, czyli Etienetnte i Vivienne to dzieci, których doczekał się z Anią Świątczak. 

Z obecną żoną ma dwóch synów. Starszy z chłopców to 2-letni Falco, a młodszy, Noel przyszedł na świat zaledwie kilka miesięcy temu. Pola również ma czworo dzieci z poprzedniego małżeństwa. Razem mają więc całkiem sporą gromadkę. Niestety żona wokalisty przekazała obecnie smutny komunikat. Co się stało?

Pola Wiśniewska pokazała dzieci fot. Instagram @wisniewska_pola
Pola Wiśniewska pokazała dzieci fot. Instagram @wisniewska_pola

Pola Wiśniewska trafiła do szpitala

Żona Michała Wiśniewskiego ma już sporą grupę obserwatorów w sieci, a jej konto śledzi ponad 34 tys. internautów. Mama sześciorga pociech stara się być z nimi w stałym kontakcie. 

Na bieżąco relacjonuje, jak wygląda jej macierzyństwo. Niestety w piątek późnym wieczorem nie miała dla internautów dobrych wieści. Okazało się, że znajduje się w szpitalu. Postanowiła napisać kilka słów do rodziców. 

Kilka godzina na SORze. Każda matka tuląca swoje dziecko na rękach. Każda z tą samą troską i zmęczeniem na twarzy. MAMY jesteście wspaniałe. Tatusiowie także - napisała. 

Po tym wyznaniu można się domyślać, że żona muzyka spędziła kilka godzin na oddziale ratunkowym. Prawdopodobnie trafiła tam z dzieckiem, ale można to jedynie wnioskować z opisu, jaki zamieściła. Pola nie podała bowiem, dlaczego konieczna była wita na SOR. Poniżej wpis, który dodała żona Michała Wiśniewskiego. Życzymy zdrowia. 

Pola Wiśniewska w szpitalu fot. Instagram @wisniewska_pola
Pola Wiśniewska w szpitalu fot. Instagram @wisniewska_pola

Pola Wiśniewska i Falco fot. Instagram @wisniewska_pola