Swiatgwiazd.pl > Newsy > Polsat wystartuje z własną śniadaniówką? Wytypowano gwiazdę, która mogłaby ją poprowadzić
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.10.2022 13:25

Polsat wystartuje z własną śniadaniówką? Wytypowano gwiazdę, która mogłaby ją poprowadzić

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski, Krzysztof Skórzyński, Małgorzata Rozenek
Kadr z programu Pytanie na śniadanie, prod. TVP/Kadr z programu Dzień Dobry TVN, prod. TVN

Telewidzowie od lat budzą się przy dźwiękach "Dzień dobry TVN" lub "Pytanie na śniadanie". To jednak ma się niedługo zmienić, ponieważ media informują o poważnej decyzji jednej ze stacji telewizyjnej.

Śniadaniówki długo królują w ofercie programowej. Widzowie z chęcią zaczynają dzień od najświeższych informacji prezentowanych przez telewizyjnych ulubieńców. Do grona dwójki gigantów w tym temacie niedługo rzekomo ma dołączyć kolejny zawodnik.

Szykuje się konkurencja dla "Dzień Dobry TVN" i "Pytanie na śniadanie"?

TVN oraz TVP od dłuższego czasu robią wszystko, by zdobyć dominację nad liczbą widzów w ofercie programowej. Stacje przebijają się w pomysłach, angażując znane twarze do swoich projektów. Prezenterzy obu śniadaniówek niczym prawdziwe gwiazdy zyskują grono wiernych fanów w mediach społecznościowych.

Okazuje się, że stacja telewizyjna Polsat ponoć również chce dołączyć do grona twórców programów śniadaniowych. Dotychczas odbiorcy mogli znaleźć tam programy rozrywkowe o muzycznej i tanecznej tematyce.

Według informatora Faktów chce już niedługo zapoznać widzów z zupełnie nową formułą. Żeby jednak program stał się sukcesem i miał szansę konkurować z dotychczasowymi tytanami, potrzebna jest solidna obstawa w szeregach prezenterów. Tutaj tabloid również uchyla rąbka tajemnicy.

Kto poprowadziłby śniadaniówkę Polsatu?

By przykuć uwagę odbiorców, stacja musiałaby zaangażować w projekt swoje największe gwiazdy. Oczywiście widzowie mają swoich telewizyjnych ulubieńców. Według informatora Faktu jedną z pierwszych kandydatek do roli prezenterki ma zostać Marcelina Zawadzka.

Marcelina jest wymarzona do tego programu. Kamera ją kocha. Po tym, jak dołączyła do Polsatu, wszyscy mieli niedosyt jej na antenie, a teraz będzie mogło jej być w końcu więcej — zdradzono.

Przypomnijmy, że dziennikarka i modelka ma już za sobą pierwsze doświadczenie w prowadzeniu śniadaniówki. Przez pięć lat współtworzyła poranny program TVP "Pytanie na śniadanie". W związku ze skandalem podatkowym z 2020 roku Marcelina Zawadzka zakończyła współpracę ze stacją, dołączając po roku do Polsatu.

Jeśli powstanie nowy program śniadaniowy modelka będzie miała ułatwione zadanie ze względu na swoje dotychczasowe doświadczenia. Widzowie z pewnością nie mogą się doczekać kolejnych szczegółów projektu oraz reszty grona potencjalnych prezenterów.

Zobacz zdjęcia:

Marcelina Zawadzka
fot.instagram.com/marcelina_zawadzka/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat

3. Szykuje się kolejny skandal w rodzinie królewskiej? Miliony widzów zobaczą śmierć księżnej Diany

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Źródło: Jastrzabpost