Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Prowadzący "Dzień dobry TVN" zaniemówili na oczach całej Polski, takich słów nie mogli się spodziewać. "Cofamy się w czasie"
Anna Lipska
Anna Lipska 20.09.2023 18:17

Prowadzący "Dzień dobry TVN" zaniemówili na oczach całej Polski, takich słów nie mogli się spodziewać. "Cofamy się w czasie"

Szokujące słowa w "Dzień Dobry TVN"
Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński, fot. KAPIF

“Dzień Dobry TVN”. Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński nie ukrywali, że nieźle nimi wstrząsnęło to, co usłyszeli. Naprawdę takie słowa padły publicznie?

"Dzień Dobry TVN". Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński w środowym programie

“Dzień Dobry TVN” to program śniadaniowy, który ma ogromne grono fanów, którzy chętnie rozpoczynają dzień razem z gospodarzami. Po wakacjach w formacie nastąpiły zmiany. 

Program poprowadzą trzy pary: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. Drzyzga i Skórzyński pracują razem po tym, jak w czerwcu z "Dzień Dobry TVN" pożegnało się kilkoro prowadzących, między innymi Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Rozenek.

"Dzień Dobry TVN", fot. Instagram

Drzyzga i Skórzyński to doświadczeni dziennikarze, ale po tym, co się wydarzyło w środę, nawet oni zaniemówili.

"Dzień Dobry TVN" bez Małgorzaty Rozenek. Krzysztof Skórzyński prowadzi odcinek z inną gwiazdą śniadaniówki Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

"Dzień Dobry TVN". Te słowa padły publicznie

W środowym odcinku śniadaniówki jak zawsze był kącik z przeglądem pracy. Poruszono między innymi temat niedawnego kongresu założycielskiego Fundacji Patriarchat, w którym brał udział m.in. kontrowersyjny polityk Konfederacji Janusz Korwin-Mikke.

W trakcie wydarzenia, o którym była mowa, głos zabrali także pomysłodawca przedsięwzięcia Mateusz Curzydło oraz prawicowy publicysta Ronald Lasecki. Zgromadzeni usłyszeli, że "w przeszłości kobiety były częścią gospodarstwa domowego o statusie wyższym niż zwierzęta czy dobytek ruchomy, ale mimo wszystko nieuczestniczącym na równych prawach w procesach decyzyjnych".

Głos zabrał także Janusz Korwin-Mikke, który zapytany o kwestię praw wyborczych kobiet, powiedział, dokładając do pieca:

“Tu nie chodzi o to, żeby kobiet było mało. Chodzi o to, żeby nie głosowały, a jeżeli my — mężczyźni — nie chcemy kogoś wybrać, to już jest nasza sprawa”.

"Dzień Dobry TVN". Jak zareagowali Drzyzga i Skórzyński na skandaliczne słowa?

Skandaliczne słowa nie mogły przejść bez echa. Wypowiedzi “polityków” przytoczone w studiu “Dzień Dobry TVN” wywołały niemałą konsternację.

Dało się zauważyć, że Drzyzga miała ochotę co nieco powiedzieć, ale ostatecznie skwitowała wszystko jednym słowem:

“Zaniemówiłam” - powiedziała.

Nie mniej wstrząśnięty Krzysztof Skórzyński stwierdził zszokowany:

“Cofamy się w czasie…”

Można czuć się zaniepokojonym, kiedy osoby publiczne, pretendujące do tego, żeby brać udział w zarządzaniu Polską, nie wahają się mówić takie rzeczy…

Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński, fot. KAPIF
Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński, fot. KAPIF
Co się działo w „Dzień Dobry TVN”? Ewa Drzyzga przyłapana na dziwacznym zachowaniu
Ewa Drzyzga
fot. screen youtube@tvnpl
Ewa Drzyzga słynie ze swojego stonowanego stylu opanowania i umiejętności przeprowadzania konkretnych i szczerych rozmów. Dziś jednak pokazała nieznaną dotąd twarz. Na Instagramie dziennikarki pojawił się osobliwy wpis, a pod nim — masa komentarzy. Dzisiejszy odcinek „Dzień Dobry TVN” dotykał m.in. tematu roślinności. Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak gościły w studiu florystkę Annę Wojtalę. Rozmowę rozpoczęła informacja, przekazana przez kuratorkę Ogrodu Botanicznego UW. Okazało się, że w ostatnich dniach skradziono rzadki, niezwykle cenny okaz, kolumbijską roślinę Anthurium veitchii. Kobiety rozprawiały nad motywami, jakie kierowały zachowaniem nietypowego złodzieja. Zastanawiały się, czy przypadkiem „pożyczona” roślina nie miała być kreatywnym prezentem na zbliżające się wielkimi krokami Walentynki. Ewa Drzyzga zwróciła m.in. uwagę na fakt, że nieumiejętne obejście się z okazem i niezapewnienie odpowiednich mogło zniszczyć roślinę, co potwierdziła Anna. – My dajemy wciąż szansę tej osobie, która to zrobiła. Jeżeli zrobiłeś to z pobudek miłosnych, albo jakichkolwiek innych, masz szansę zwrócić. Wszyscy się ucieszą i naprawdę będą wdzięczni — apelowała Ewa Drzyzga.
Czytaj dalej
Magda Mołek w młodości. Gwiazda Dzień Dobry TVN pokazała zdjęcie sprzed 17 lat
ANNA KALCZYŃSKA
instagram.com/annakalczynskam
Magda Mołek w młodości wyglądała przepięknie! Niedawno na swoim Instagramie udostępniła zapomniane zdjęcie. Okazuje się, że przez te wszystkie lata gwiazda Dzień Dobry TVN niewiele się zmieniła, a upływający czas jest jej sprzymierzeńcem. Jaki jest jej sposób na młody wygląd? Magda Mołek od lat zachwyca profesjonalizmem, inteligencją i nieprzeciętną urodą. Chociaż gwiazda Dzień Dobry TVN rzadko wypowiada się na tematy prywatne, to chętnie dzieli się ze swoimi zdjęciami na Instagramie. Niedawno opublikowała zdjęcie z 2002 roku. Jak wyglądała Magda Mołek w młodości?
Czytaj dalej