księżna Kate Żródło: Księżna Kate w wywiadzie na temat projektu "Early Years"; screen youtube.com/The Royal Family

Prywatne relacje Meghan Markle z księżną Kate ujrzały światło dzienne

22 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Księżna Kate milczy - członkini brytyjskiej monarchii nie skomentowała głośnego wywiadu u Oprah Winfrey, na jaki zdecydowali się Meghan Markle i były książę Harry. Jedna z dziennikarek bacznie obserwująca nastroje panujące na brytyjskim dworze ma na ten temat własne zdanie. Nicholl sądzi, że żona księcia Williama czuje się źle z powodu upublicznienia informacji ws. jej kłótni z Markle, do jakiej doszło przed ważnym rodzinnym wydarzeniem.

  • W wywiadzie u Oprah Winfrey Meghan Markle nawiązała do jej konfliktu z księżną Kate
  • Wyjaśniła, że to Kate Middleton doprowadziła ją do płaczu - nie odwrotnie
  • Księżna Cambridge wciąż nie skomentowała głośnego wywiadu u Oprah Winfrey

Księżna Kate zdemaskowana przez Katie Nicholl - takiego zdania są z pewnością fani zawodowej działalności dziennikarki, która specjalizuje się w rozkładaniu poszczególnych relacji w brytyjskiej monarchii na czynniki pierwsze. Uchylenie rąbka tajemnicy ma w tym przypadku związek z niedawną rozmową Meghan Markle z Oprah Winfrey. W pewnym momencie ex-księżna zdecydowała się bowiem nawiązać do plotek, jakie narosły przed jej ślubem z byłym księciem Harrym. W sprawę zamieszana była właśnie Kate Middleton.

Księżna Kate powstrzymuje się od komentarza. “Czuje się upokorzona”

Na nawiązanie do osoby księżnej Kate podczas wywiadu Meghan Markle u Oprah Winfrey czekało z pewnością wielu spragnionych informacji entuzjastów brytyjskiej rodziny królewskiej. Przeczuwając, iż ex-księżna poruszy temat jej rzekomej kłótni z Kate Middleton przed ślubem, mieli rację.

Była członkini brytyjskiej monarchii wróciła pamięcią do czasu sprzed jej ślubu z Harrym. Jak donosiły w 2018 roku media, Meghan Markle miała pokłócić się z księżną Kate podczas przymiarek sukienek dla druhen. W relacji prasy z 2018 roku to Markle miała doprowadzić księżną Kate do płaczu; kością niezgody miał być strój księżniczki Charlotte, córki księżnej Kate.

- Było odwrotnie. To był ciężki tydzień przed ślubem (...). Kilka dni przed uroczystością była zdenerwowana. Chodziło o sukienki dziewczynek, które niosły kwiaty. Rozpłakałam się, byłam zraniona. A potem pomyślałam w kontekście wszystkiego, co działo się naokoło nadchodzącego wesela, że nie ma sensu nie postępować tak, jak oni wszyscy chcieli. Przeprosiła, przysłała mi kwiaty i liścik z przeprosinami- wyjaśniała podczas wywiadu z Oprah Winfrey Meghan Markle.

Znane jest wykształcenie Oli KwaśniewskiejZnane jest wykształcenie Oli KwaśniewskiejCzytaj dalej

Choć Meghan Markle podkreślała, iż nie chce w żaden sposób zdyskredytować księżnej Kate, ta, zdaniem dziennikarki Katie Nicholl, miała poczuć się w pewien sposób zraniona. Nicholl przekonuje, że żona księcia Williama poczuła się osobiście dotknięta.

- Kate czuje się upokorzona. Nie chciała, aby kłótnia z Meghan przed ślubem wyszła na jaw - twierdzi dziennikarka.

Zdaniem Nicholl księżna Kate przywiązuje ogromną wagę do tego, z kim dzieli się potencjalnie poufnymi, drażliwymi informacjami. Kate Middleton chce, by prywatne sprawy brytyjskiej monarchii pozostały w jej obrębie i nie dostawały się do prasy. Wielu wciąż liczy na to, że żona księcia Williama tym razem potraktuje sprawę wyjątkowo i zapragnie podzielić się swymi myślami. Sądząc po jej wytrwałości w milczeniu na temat rodzinnych spraw, trudno się jednak tego spodziewać.

“Wywiad stulecia”

Niektórzy nazywają rozmowę Meghan Markle z Oprah Winfrey “wywiadem stulecia”. Warto przypomnieć, jakie kwestie oprócz relacji z Kate Middleton i księciem Williamem była książęca para zdecydowała się poruszyć na antenie. Co wzbudziło tak ogromne zainteresowanie mediów?

Meghan Markle podczas wywiadu przyznała, że zmagała się z myślami samobójczymi. Dodatkowo w szeregach brytyjskiej monarchii miały pojawić się zachowania o charakterze rasistowskim - relacjonowała była księżna. Gdy była w pierwszej ciąży, miała otrzymywać pytania dotyczące tego, jakiego koloru skóry będzie jej pierworodny syn.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Onet, Party, Plejada

Następny artykuł