Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Przemek Kossakowski przeszedł piorunującą metamorfozę. Jest nie do poznania
Weronika Wasiak
Weronika Wasiak 27.09.2022 16:03

Przemek Kossakowski przeszedł piorunującą metamorfozę. Jest nie do poznania

Przemek Kossakowski
instagram.com/przekossakowski

Przemek Kossakowski znów zaskakuje swoim wyglądem. Wrzucił do sieci zdjęcie, na którym aż ciężko go rozpoznać. Widok zaniepokoił niektórych obserwatorów.

Odkąd zrezygnował z życia medialnego, co i rusz zaskakuje kolejnym metamorfozami. Podróżnik coraz odważniej zmienia swój wizerunek, przede wszystkim zapuszczając gęstą brodę.

Przemek Kossakowski usunął się z mediów

Przemek Kossakowski ma za sobą niełatwy czas. Najpierw media szeroko komentowały jego ślub z Martyną Wojciechowską, a później głośno było o... nagłym rozstaniu. Jak się okazało, podróżnik zdecydował o odejściu od ukochanej już trzy miesiące po ślubie! (ZOBACZ TEŻ)

Chociaż oddani fani wierzyli, że tej dwójce uda się jeszcze zażegnać kryzys, w rzeczywistości nie było już szans na pojednanie. Ich drogi ostatecznie rozeszły się w lipcu tego roku, gdy doszło do rozwodu. Niedługo przed rozprawą Przemek Kossakowski poinformował, że porzuca swoją karierę, by skupić się na sobie i podróżach.

- Dziś chcę poinformować o zawieszeniu mojej  telewizyjnej aktywności. Decyzję podjąłem z dwóch bardzo ważnych dla mnie powodów. [...] Nie wiem jak długo to potrwa i czy w ogóle wrócę, a zatem, jeżeli to co nazywam ,,zawieszeniem” miałoby okazać się czymś więcej niż tylko przerwą, chciałbym podziękować tym, którzy przez ostatnią dekadę mnie wspierali - pisał. (Więcej TUTAJ) Chociaż z grubsza zrezygnował z medialnego życia, wciąż pozostaje aktywny w mediach społecznościowych, gdzie co jakiś czas publikuje zdjęcia, głównie z podróży. Ostatnio wybrał się do Albanii, a przy okazji pokazał, jak bardzo się zmienił.

Zaskakująca przemiana Przemka Kossakowskiego

Po dotarciu do Albanii Kossakowski prędko podzielił się z fanami pierwszymi kadrami, chcąc jak najlepiej zaprezentować im okolicę. To jednak nie imponujące widoki najbardziej przykuwają uwagę.

Trudno nie spostrzec piorunującej metamorfozy, jaką przeszedł podróżnik. Zapuścił długą, gęstą brodę, która miejscami zaczęła siwieć, a na jego twarzy pojawiło się wiele zmarszczek. Internauci natychmiast zaczęli komentować zmianę. Chociaż wielu nowy wizerunek Kossakowskiego przypadł do gustu, niektórzy wydają się niezbyt do niego przekonani, a nawet zaniepokojeni.

- Co ci się stało?

- Chłopie aleś zarósł - Skróć brodę wygląda fatalnie - Proszę pana, Pan strasznie z tą brodą wygląda - Rewelacja - Trochę jak "Cast Away", tylko większy entuzjazm na twarzy - pisali internauci.

Przemek Kossakowski
instagram.com/przekossakowski

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Lara Gessler odsłoniła brzuch dwa tygodnie po porodzie. Ania Lewandowska by się nie powstydziła

  2. Elżbieta II do końca pragnęła tylko jednego. Wyszło, jak brzmiało jej ostatnie życzenie, dotyczy księcia Harry'ego

  3. Edyta Górniak wyjawiła, co myśli nt. Kościoła. Te słowa nie wszystkim mogą się spodobać

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Tagi: