prowadzący "Pytanie na śniadanie" Żródło: kard z magazynu śniadaniowego TVP "Pytanie na śniadanie"; screen pytanienasniadanie.tvp.pl

Nietypowa sytuacja na wizji "Pytania na śniadanie"

5 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Dziś widzowie “Pytania na śniadanie” byli świadkami nietypowej sytuacji. Izabella Krzan i Tomasz Kammel nagle wstali z kanapy, do czego przyczyniły się liczne komentarze internautów. Fani wytykali bowiem prowadzącym różnicę wzrostu. Gospodarze “Pytania na śniadanie” postanowili raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości i pokazać, jak plotki mają się do rzeczywistości.

  • Niedawno zmienił się duet prowadzących “Pytania na śniadanie”
  • Dziennikarkę Marzenę Rogalską zastąpiła modelka Izabella Krzan
  • Media zwróciły uwagę na zauważalną różnicę wzrostu między gospodarzami
  • Na wieść o doniesieniach mediów prowadzący “PnŚ” poderwali się z kanapy

“Pytanie na śniadanie” gości w domach tysięcy Polek i Polaków od 2002 roku. Telewizja śniadaniowa od lat stara się zaspokoić potrzeby widzów na dopływ ciekawostek z rozmaitych dziedzin życia; zapewnia między innymi nowinki ze świata show-biznesu czy porady dotyczące zdrowia. W najnowszym wydaniu magazynu śniadaniowego duże zaskoczenie wywołała jednak nie rozmowa z zaproszonym do studia gościem, a reakcja prowadzących na medialne doniesienia na ich temat.

Rewolucje w “Pytaniu na śniadanie”

“Pytanie na śniadanie” to format, który przeszedł niejedną rewolucję. Najbardziej uwypukla to kwestia prowadzących - ci zmieniali się bowiem na przestrzeni lat wielokrotnie, dzięki czemu lista byłych twarzy TVP ciągnie się i ciągnie, opatrzona obecnie ponad 50 nazwiskami. Ostatnio odbyło się głośne odejście kolejnej gwiazdy stacji. Ze stanowiska zrezygnowała Marzena Rogalska, stawiając Telewizję Polską przed trudnym wyborem. Ktoś musiał zastąpić miejsce znanej dziennikarki u boku Tomasza Kammela.

Spośród potencjalnych kandydatów władze stacji wyselekcjonowały ostatecznie Izabellę Krzan. Miss Polonia 2016 nie ukrywała, że debiut w “Pytaniu na śniadanie” był dla niej stresującym, choć jednocześnie radosnym wydarzeniem. O nowej posadzie dowiedziała się dosłownie z dnia na dzień.

- Był przeogromny stres, bo informację, że mam to „Pytanie na śniadanie” poprowadzić, dostałam dosłownie o godzinie 18.00 dzień wcześniej. (...) nie przespałam całej nocy, bo byłam tak zestresowana - relacjonowała w jednym z wywiadów.

Ile wynosi emerytura Laury Łącz?Ile wynosi emerytura Laury Łącz?Czytaj dalej

Widzowie nie kryli zdziwienia. Izabella Krzan i Tomasz Kammel zerwali się z kanapy

Tym sposobem Izabella Krzan i Tomasz Kammel wspólnie stanęli na czele “Pytania na śniadanie”. Dzięki temu telewidzowie mogli być świadkami niecodziennej sytuacji, jaka miała miejsce w studiu magazynu śniadaniowego, wszystko poszło na żywo. Do prowadzących dotarły słuchy o tym, że ostatnio zdobyli ogromne zainteresowanie ze strony mediów. Chodziło o różnicę wzrostu, jaka dzieli Izabellę Krzan i Tomasza Kammela.

Rzeczywiście - media zwróciły uwagę na wspomnianą różnicę wzrostu. Prowadząca “Pytanie na śniadanie” mierzy 183 cm i chętnie zakłada szpilki, co ma sprawiać niemały kłopot operatorom kamer.

- Okazało, że Izabella Krzan jest bardzo wysoka, co nie do końca odpowiada jej programowemu partnerowi. Była Miss Polonia (...) w obcasach jest tak samo wysoka jak Tomasz Kammel, który przyzwyczaił się do pracy z niższymi kobietami. Operatorzy kamery mają więc nie lada wyzwanie, by kadr ustawiać w taki sposób, by to on wyglądał na sporo wyższego. Tomek musi stawać bliżej kamery, Iza nieco dalej. Ponadto wystosowano prośbę, by Iza zrezygnowała ze szpilek - donosił wczoraj serwis Plotek.

Co na to prowadzący “Pytania na śniadanie”? Duet postanowił zmierzyć się na oczach telewidzów. Izabella Krzan i Tomasz Kammel poderwali się z kanapy i stanęli do siebie plecami. Tamtego dnia różnica wzrostu wyraźnie dała się zauważyć - do czubka głowy Izabelli Krzan sięgały jedynie końcówki włosów Tomasza Kammela. Warto zwrócić uwagę, że modelka miała na sobie buty ze sporym podwyższeniem.

Dla żartów zaproponowano, by Tomasz Kammel uporał się z zaistniałą sytuacją z użyciem szpilek. Prowadzący “Pytania na śniadanie” wybrał jednak nieco inne rozwiązanie i po skończonym mierzeniu zajął miejsce na zagłówku kanapy, dzięki czemu wyraźnie górował nad Izabellą Krzan. Całość odbywała się jednak w luźnej atmosferze, co samo w sobie zdradza, że prowadzący podchodzą do zagadnienia z dystansem i raczej nie zamierzają brać sobie do serca medialnych uszczypliwości pod adresem ich wzrostu.

Niektórzy oprócz zauważalnej różnicy wzrostu zwracają także uwagę na lata dzielące prezenterów “Pytania na śniadanie”. Izabella Krzan urodziła się w 1995 roku i dnia 14 lutego obchodziła 26 urodziny. Tomasz Kammel natomiast w lipcu 2021 roku skończy okrągłe 50 lat.

PnŚ

Źródło: screen pytanienasniadanie.tvp.pl

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pytanie na Śniadanie TVP, Plotek, SuperExpress

Następny artykuł