Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rafał Królikowski z synem na salonach. Tak wygląda Piotr. Jest wziętym modelem
Anna Lipska
Anna Lipska 01.10.2023 19:07

Rafał Królikowski z synem na salonach. Tak wygląda Piotr. Jest wziętym modelem

Jak wygląda syn Królikowskiego?
Rafał Królikowski, Antoni Królikowski, fot. KAPIF

Królikowscy to znana, związana z filmem i teatrem rodzina. Nie zawsze jednak chętnie dzielą się tym, jak wyglądają ich potomkowie. Tym razem jeden z członków familii zrobił wyjątek i pokazał syna. Mamy zdjęcia.

Aktorski klan Królikowskich

Królikowscy to znana rodzina, która w polskim show-biznesie bryluje już od dziesięcioleci. Szeregi starszych jej członków zasilają też młodsze pokolenia Królikowskich, o których jest i będzie głośno.

Pierwszy na ekranie zagościł nieżyjący już Paweł Królikowski, zapamiętany przede wszystkim z roli Kusego w popularnym serialu "Ranczo". Jego brat, Rafał Królikowski, to aktor grający role amantów. Żonę Pawła, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską fani "Klanu" znają jako serialową Grażynkę.

KAPIF_1000pix_K644353F.jpg
Małgorzata, Antoni i Paweł Królikowscy, fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K734063F.jpg
Królikowscy i Edyta Jungowska, fot. KAPIF

W branży pokazało się już także młodsze pokolenie. Julia Królikowska, Antek Królikowski… O tym ostatnim zdecydowanie jest najgłośniej.

Afera wokół Antka Królikowskiego nie mija. Aktor podjął ważną decyzję

Antek Królikowski bohaterem skandalu

Antek Królikowski kilka lat temu rozpoczął bardzo obiecującą karierę. Pojawiał się w najbardziej kasowych filmach, w tym tych, które kręcił Patyk Vega. 

Ostatnio jednak najgłośniej jest o nim w kontekście nieudanego małżeństwa z Joanną Opozdą. Głośny ślub i potem jeszcze głośniejsze rozstanie, to dopiero początek. Aktorska para doczekała się synka, Vincenta, który cały czas przewija się w kontekście medialnej kłótni rodziców, między innymi o opiekę nad nim, czy alimenty. 

KAPIF_oryginal_K985725F.jpg
Antek Królikowski, Joanna Opozda, fot. KAPIF

Zdecydowanie mniej głośno jest o synach Rafała Królikowskiego. 

Rafał Królikowski pokazał przystojnego syna

Rafał Królikowski zadebiutował w 1992 r. podwójną rolą w filmie Andrzeja Wajdy "Pierścionek z orłem w koronie". Po latach przyznał, że zmagał się z depresją, która była skutkiem zabójczego tempa zawodowego. Przez lata intensywnie kręcił filmy i grał w sztukach teatralnych. 

Tworzy szczęśliwy związek z aktorką Dorotą Mirską-Królikowską, z którą ma dwóch synów: Piotra (25.l) i Michała (20.l). Starszym pochwalił się na niedawnej imprezie.

Ostatnio Rafał Królikowski wybrał się z Piotrem na prasowy pokaz filmu "Twórca". Tam zrobiono im wspólne zdjęcia. 

KAPIF_1000pix_K1107158F.jpg
Rafał Królikowski, “Twórca”, fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K1107160F.jpg
Rafał Królikowski, “Twórca”, fot. KAPIF
KAPIF_oryginal_K1107272F.jpg
Rafał Królikowski, Piotr Królikowski, “Twórca”, fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K1107273F.jpg
Rafał Królikowski, Piotr Królikowski, “Twórca”, fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K1107271F.jpg
Rafał Królikowski, Piotr Królikowski, “Twórca”, fot. KAPIF

Czy Piotr jest podobny do znanego ojca? To już pozostawimy waszej ocenie, ale na pewno można stwierdzić, że fryzury mają identyczne.

Czym zajmuje się Piotr Królikowski?

Piotr Królikowski jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W 2018 roku głośno było o jego karierze w modelingu, gdyż właśnie w tym się spełniał jako 20-latek. Podpisał nawet umowę z profesjonalną agencją, jednak dziś pracuje z drugiej strony aparatu.

Obecnie jest grafikiem i specjalizuje się w fotografii, kinematografii oraz projektowaniu. Efekty jego działań widać na profilu na Instagramie.

Rafał Królikowski walczy z depresją. "Życie zrzuca na nas bomby, których się nie spodziewamy"
Rafał Królikowski
Rafał Królikowski
Rafał Królikowski jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Na swoim koncie ma wiele ról filmowych, telewizyjnych i teatralnych. To właśnie nadmiar obowiązków i ciągły pośpiech sprawił, że jego organizm dał o sobie znać. Rafał Królikowski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. W zeszłym roku zmarł jego rodzony brat -Paweł Królikowski. Jego odejście było dla niego ogromnym ciosem. Aktor jakiś czas temu wyznał, że choruje na depresję. To nadmiar obowiązków miał być główną przyczyną choroby. Rafał Królikowski od wielu lat spełnia się jako aktor. Grał w wielu topowych serialach, filmach oraz przedstawieniach teatralnych. Jak sam przyznał w jednym z wywiadów, ciągły pośpiech i nadmiar obowiązków sprawił, że jego organizm dał o sobie znać.
Czytaj dalej
Rafał Królikowski wyznał prawdę o relacji z rodziną swojego zmarłego brata
rafal krolikowski
Rafał Królikowski
Rafał Królikowski ujawnił prawdę o swoich relacjach z rodziną brata aktora, Pawła Królikowskiego, który odszedł w lutym 2020 roku. Jak przyznał w rozmowie z magazynem "Dobry tydzień", dla bliskich zmarłego aktora było to niezwykle trudne doświadczenie.Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła nie tylko jego bliskimi i fanami, ale również niemal całym środowiskiem aktorskim w kraju. Uwielbiany przez Polaków gwiazdor, znany m.in. z roli Kusego w serialu "Ranczo", odszedł 27 lutego 2020 roku.
Czytaj dalej