Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rihanna jest w ciąży. Gwiazda odsłoniła zaokrąglony brzuszek
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 31.01.2022 01:00

Rihanna jest w ciąży. Gwiazda odsłoniła zaokrąglony brzuszek

Rihanna i ASAP Rocky
Rex Features/East News; Stephen Lovekin/Shutterstock

Rihanna, kultowa amerykańska piosenkarka pop i R&B, jest w ciąży. Radosne wieści wreszcie zostały potwierdzone oficjalnie. Szczęśliwym ojcem jest obecny partner gwiazdy, raper A$AP Rocky. Informacja o pierwszym dziecku wokalistki została przekazana za pomocą nietypowej sesji zdjęciowej.

Dotychczasowe doświadczenia miłosne Rihanny nie należały do najszczęśliwszych. Gwiazda wielokrotnie doświadczała przemocy ze strony swoich partnerów. Wygląda jednak na to, że wreszcie znalazła spokojną i szczęśliwą przystań u boku kolegi z branży muzycznej.

Rihanna jest w ciąży - potwierdziły się dotychczasowe plotki

Rihanna związała się z raperem o pseudonimie A$AP Rocky po rozstaniu z saudyjskim biznesmenem Hassanem Jameelem. Poprzedni związek miał rozpaść się w 2020 roku z powodu kontrolujących i przemocowych zachowań mężczyzny. Związek z Rockym (pełne dane: Rakim Athelaston Mayers) został potwierdzony oficjalnie dopiero w maju 2021.

Para poznała się już jakiś czas temu: w 2011 roku współpracowali przy remixie piosenki Rihanny "Cockiness (Love It)", który znalazł się w jej albumie "Talk That Talk". A$AP Rocky towarzyszył też Rihannie w 2012 roku na występie podczas gali MTV Video Music Awards.

W maju 2021 roku A$AP Rocky udzielił wywiadu magazynowi GQ, w którym opowiedział o swojej miłości do Rihanny:

Jest o wiele lepiej, kiedy masz u swojego boku tą jedyną. Na świecie jest milion kobiet i myślę, że każdy potrafi wyczuć, że właśnie się spotkało tę wyjątkową. Więc tak, myślę, że można powiedzieć, że sprawa jest poważna.

Rihanna i A$AP Rocky będą mieli dziecko

Plotki o tym, że gwiazda jest w ciąży, wreszcie zostały oficjalnie potwierdzone. Rihanna i A$AP Rocky pokazali się w nietypowej sesji zdjęciowej, która obiega właśnie cały Internet. Para pozowała fotografowi podczas spaceru po Harlemie.

Na zdjęciach gwiazda nie ukrywa zaokrąglonego brzuszka - wręcz przeciwnie, dumnie prezentuje ciążowe krągłości przed obiektywem. Widać też uczucie między Rihanną a raperem - para bez skrępowania przytula się i obdarza gestami czułości.

Jako pierwszy radosne wieści o ciąży muzycznej gwiazdy przekazał dziś kultowy magazyn "People". Gratulujemy przyszłym rodzicom!

Zobacz zdjęcia:

Źródło: Plejada, GQ, People

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Przykre informacje o Rodowicz chwile po półfinale "The Voice". Nie ma już wątpliwości

  2. Widzowie "Pnś" są zdruzgotani po tym, co zobaczyli na ekranie. Nagle wybuchł wielki skandal

  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska ostatnim wpisem zasmuciła internautów

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]