Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Roksana Węgiel zna wynik ustnej matury. 18-latka zapozowała pod szkołą i przekazała wieści
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 11.05.2023 19:39

Roksana Węgiel zna wynik ustnej matury. 18-latka zapozowała pod szkołą i przekazała wieści

Roksana Węgiel
Fot. KAPiF

Instagram Roksany Węgiel jest ostatnio zdominowany nie tylko przez zdjęcia w strojach kąpielowych, ale też przez temat matur. Do tej pory piosenkarka chwaliła się stylizacjami na egzamin dojrzałości, teraz podała, jaki uzyskała wynik z angielskiego.

O ile na wyniki matur pisemnych uczniom przyjdzie jeszcze trochę poczekać, to wyniki egzaminów ustnych znane są od razu. Wiele osób kpiło z nastolatki, że przywiązuje wagę tylko do wyglądu. Jak więc jest naprawdę?

Ile procent na maturze zdobyła Roksana Węgiel?

Piosenkarka wzbudziła ostatnio silne emocje swoim strojem na maturę pisemną. Kontrowersje były na tyle silne, że w sprawie wypowiedziała się ekspertka od dress code'u znana z programu „Projekt Lady”, Irena Kamińska-Radomska. Stwierdziła ona, że długość spódniczki zdecydowanie nie przystoi uczennicy.

Sama Roxie oraz jej chłopak nie przejęli się tymi pouczeniami i bardzo szybko zaczęli żartować z krytyki ekspertki. Dziś Węgiel pokazała kolejną maturalną stylizację, ale przy okazji poinformowała, ile procent zdobyła na maturze ustnej z angielskiego.

Wiadomo, kto poprowadzi "Nasz nowy dom". Widzowie kochają ją za rolę w "Ranczu"

Roxie pozuje na tle szkoły i chwali się wynikami matury z angielskiego

Roksana zapozowała na zdjęciu na tle budynku swojej szkoły. Na opublikowanej na Instagramie fotografii ma na sobie elegancką, choć równie krótką co poprzednio, stylizację. Tworzą ją szara sukienka i białe sneakersy.

Ustny angielski zdany na 100%. A jak wam poszło? – chwali się Węgiel naprawdę imponującym wynikiem, patrząc zalotnie w obiektyw aparatu.

Roksana Węgiel na maturze

Wygląda na to, że większość maturalnego stresu jest już za Roksaną. Dwa dni temu poinformowała fanów, że także egzaminy pisemne ma już z głowy. „Czujecie już wakacyjny vibe? Ja już po wszystkich pisemnych! Teraz to już totalnie nie mogę się doczekać koncertów i festiwali”.

Wpis niestety nie spotkał się ze zbyt pozytywnym przyjęciem, ponieważ Roxie opublikowała przy nim zdjęcie w kusym kostiumie kąpielowym. Oczywiście natychmiast w komentarzach zaroiło się od zbulwersowanych internautów.

Zobacz zdjęcia:

Roksana Węgiel
Fot. instagram.com/roxie_wegiel
Roksana Węgiel
Fot. instagram.com/roxie_wegiel
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel, fot. KAPiF