Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rola Basi w "M jak miłość" przyniosła jej popularność. Jak zmieniła się Gabriela Raczyńska?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 09.08.2022 15:10

Rola Basi w "M jak miłość" przyniosła jej popularność. Jak zmieniła się Gabriela Raczyńska?

M jak miłość
Kadr z: "M jak miłość", TVP

Kiedy Gabriela Raczyńska rozpoczęła swoją przygodę z serialem "M jak miłość" miała zaledwie osiem lat. Wcieliła się tam w postać Basi, przybranej córki Pawła Zduńskiego. Widzowie mogli oglądać na ekranie, jak dorasta. Teraz ma już 17 lat i w niczym nie przypomina maleńkiej, wielkookiej dziewczynki. Zmienił się nawet jej kolor włosów.

Raczyńska urodziła się 1 maja 2005 roku. W 2013, w 986 odcinku produkcji TVP2 po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć złotowłosą Basię, która potrafiła nieźle broić mimo bardzo młodego wieku. Całkowicie zmieniła życie Pawła (w tej roli Rafał Mroczek), swojego przybranego ojca.

Jak wygląda teraz Basia Zduńska z "M jak miłość"?

Pierwszy angaż telewizyjny Raczyńskiej to udział w jednym odcinku serialu "Ojciec Mateusz" w 2013 roku. Cała Polska miała ją jednak poznać dopiero jako Basię Zduńską. Przez pierwsze lata grała jedynie w tym serialu, jednak już w kolejnych latach pojawiła się w innych produkcjach.

Już w 2015 roku Gabriela zagrała w kolejnych serialach: "Rodzinka.pl" i "Prokurator". Po raz kolejny pojawiła się też w "Ojcu Mateuszu", do którego wracała jeszcze kilka razy, wcielając się w różne role.

Szczególnie owocnym był dla niej rok 2017 – wtedy trafiła do obsady produkcji "Komisarz Alex", ale przede wszystkim wcieliła się w Alę w czwartym sezonie serii "Druga szansa". Rok później pojawiła się też w jednym odcinku piątego sezonu. W międzyczasie grywała też w teatrze i w reklamach, a także współprowadziła talk-show "Młodzi Wielcy".

Od jakiegoś czasu w niczym nie przypomina już małej, grzecznej dziewczynki z początków swojej kariery w "M jak miłość". W pewnym momencie nawet ścięła włosy i zafarbowała je na czarno. Ostatnio jednak wróciła do naturalnego blondu, być może z powodów wymogów dotyczących umowy z producentami.

Co robi teraz Gabriela Raczyńska z "M jak miłość"?

Gabriela Raczyńska oprócz zdolności aktorskich, jest także utalentowana muzycznie. Rozwija się w muzyce, grając m.in. na fortepianie, gitarze, skrzypcach i harfie. Co więcej, na swoim koncie ma udział w wielu konkursach muzycznych, w tym międzynarodowych, w których zajęła czołowo miejsca. Obecnie Gabriela Raczyńska uczy się w jednej z warszawskich szkół muzycznych.

Ponadto Gabriela uczy się języka francuskiego i szlifuje swój talent wokalny. Poza muzyką pasjonuje się również sportem. Aktorka aktywnie bierze udział w licznych akcjach charytatywnych i angażuje się w wiele wydarzeń o charakterze społecznym.

Zobacz zdjęcia:

M jak miłość
Gabriela Raczyńska jako Basia, kadr z: "M jak miłość", TVP
M jak miłość
Gabriela Raczyńska jako Basia, kadr z: "M jak miłość", TVP
M jak miłość
Gabriela Raczyńska jako Basia, kadr z: "M jak miłość", TVP
M jak miłość
Gabriela Raczyńska w 2015 roku, fot. EAST NEWS
M jak miłość
Gabriela Raczyńska, fot. instagram.com/gabriela_raczynska_official

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Rozpromieniony Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie z żoną, jedno od razu zwraca uwagę

  2. Przykre, jak potraktowali Hakiela. Pokazał nowy wygląd, padły gorzkie słowa

  3. Ze zdrowiem Elżbiety II jest coraz gorzej? W ostatniej chwili zapadła trudna decyzja, pracownik ujawnił szczegóły Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].