Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Roxie nie tylko wygadała, ile jej mama ma lat! Ujawniła także namiary na nią! Teraz każdy może z tego skorzystać
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 16.03.2024 17:07

Roxie nie tylko wygadała, ile jej mama ma lat! Ujawniła także namiary na nią! Teraz każdy może z tego skorzystać

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel, fot. KAPiF/Instagram

Roksana Węgiel w ostatnim czasie na swoich mediach społecznościowych postanowiła więcej pokazywać mamę. Internauci nie mogli uwierzyć, gdy zdradziła jej wiek. Teraz poszła o krok dalej i podzieliła się jej namiarami!

Związek Roksany Węgiel i Kevina Mgleja

Mimo młodego wieku Roksana Węgiel ma już ustabilizowane życie osobiste. W wieku 19 lat wokalistka jest zakochana i zaręczona z Kevinem Mglejem, z którym planuje ślub. Choć ukochany jest kilka lat od niej starszy i ma syna z poprzedniego związku, to nie stanowiło to dla niej przeszkody w budowaniu ich pięknej relacji.

Moi rodzice mają super relację z Kevinem. Świetnie się dogadują, obserwuję to z boku i jestem pełna podziwu dla moich rodziców. Wcześniej nie byli tak skorzy do akceptowania moich poprzednich chłopaków, a teraz jest naprawdę zupełnie inna sytuacja i myślę, że oni też wiedzą, że to jest poważna relacja - powiedziała party.pl.

Podobnie jak między Roksaną a Kevinem, również rodziców Roksany dzieli spora różnica wieku. Mama wokalistki niedawno obchodziła urodziny.

"Rozstaliśmy się w dobrych relacjach". Roksana Węgiel oficjalnie potwierdza przykre wieści Roksana Węgiel musiała podjąć trudną decyzję. Przekazała, że to koniec. Wspomniała też o Kevinie

Roksana Węgiel zdradziła wiek mamy

Fani Roksany Węgiel mieli okazję poznać jej mamę już w trakcie jej udziału w programie "The Voice Kids", gdy pojawiła się na castingu razem z rodziną. Roxie często dzieli się ze swoimi fanami wspólnymi zdjęciami z rodzicami, co świadczy o ich fantastycznej relacji. 

Ostatnio opublikowała fotografię z urodzin swojej mamy, Edyty. Patrząc na ilość świeczek na torcie, trudno uwierzyć, że Edyta obchodziła już 41. urodziny.

Kocham Was. Dziękuje, że mnie wspieracie – napisała Roksana pod rodzinnym kadrem.

Teraz na swoich Instastory Roksana kolejny raz wspomniała mamę. Tym razem zachęciła fanów do kontaktu z nią, podając numer telefonu!

Roksana Węgiel opublikowała numer mamy

Roksana Węgiel podzieliła się z fanami tym, że pierwszy raz ugotowała danie butter chicken z użyciem specjalnego urządzenia. Przy okazji od razu napisała im, jak mogą zdobyć podobny sprzęt. Odesłała ich do swojej mamy, która jak widać, zajmuje się jego sprzedażą. Podała nawet jej numer telefonu!

Mój pierwszy butter chicken! A to wszystko dzięki świetnej maszynie od mojej mamy @wegieledyta. Więcej info pod nr. Tel 533***668. Wyszedł pyszny! – napisała Roksana.

Później jednak zorientowała się, że podała nieprawidłowy numer i w następnym Instastory napisała już ten poprawny.

 

Roksana Węgiel, fot. Instagram
Roksana Węgiel, fot. Instagram
Roksana Węgiel, fot. Instagram
Roksana Węgiel, fot. Instagram
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, fot. KAPiF