Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rozbrajająca reakcja Nikodema Rozbickiego na pytanie o Julię Wieniawę. To była spektakularna ucieczka
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 15.03.2023 13:14

Rozbrajająca reakcja Nikodema Rozbickiego na pytanie o Julię Wieniawę. To była spektakularna ucieczka

Nikodem Rozbicki, Julia Wieniawa
fot. KAPiF

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki tworzyli jedną z najgłośniejszych par show-biznesu. Choć informacje o ich rozstaniu pojawiły się już w zeszłym roku, temat duetu nie daje spać internautom. Niedawna reakcja aktora na wspomnienie byłej partnerki jest zaskakująca.

Gwiazdorski duet ujawnił swój związek w 2020 roku. Od tego momentu przedstawiali internautom prywatną relację w mediach społecznościowych. Czar prysł w ubiegłym roku, jednak wspomnienie Julii Wieniawy nadal wywołuje nieoczekiwane reakcje u Nikodema Rozbickiego.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zaskoczyli rozstaniem

Para przez dwa lata pozostawała ulubieńcami internautów, gdy w ubiegłe Halloween postanowili powiadomić o swoim rozstaniu. Zamieszczając wspólne zdjęcie w mediach społecznościowych, przekazali informacje o zakończeniu związku.

Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź — przekazał aktor.

Początkowo internauci przeżyli prawdziwy szok nagłymi wiadomościami. W komentarzach liczyli, że para przyzna się do halloweenowego żartu.

O nie!!! Moja ulubiona para.

Oby to był psikus

— Smutna informacja. Wszystkiego dobrego dla Was obojga — pisali zszokowani internauci.

Tylko na Świecie Gwiazd: Niezwykły prezent Radosława Pazury dla Doroty Choteckiej. Aktorka obchodzi dziś urodziny

Pozostały im przyjacielskie relacje

Julia Wieniawa często wspominała, że mimo zakończenia romantycznej relacji pozostała z Nikodemem Rozbickim w przyjacielskich stosunkach. Aktorka dojrzale podeszła do kwestii rozstania mimo medialnego zainteresowania.

Mamy bardzo dobry kontakt. Nasz związek opierał się w bardzo dużej mierze na przyjaźni i ta przyjaźń została i zostanie, mam nadzieję, z nami jak najdłużej — mówiła w rozmowie z Pomponikiem.

Para nie zakończyła również wspólnych kontaktów. Sporadycznie internauci przyłapywali ich na dwuznacznych sytuacjach, które poddawały pod wątpliwość ich rozstanie. 

Nikodem Rozbicki uciekł po wspomnieniu o Julii Wieniawie

Aktor niedawno stanął w ogniu pytań dziennikarki Faktu. Zaczęło się niewinnie od godzenia życia prywatnego z zawodowym. 30-latek z chęcią podzielił się kulisami spotkań z fanami, a także wspomniał o nowym przedsięwzięciu.

To zazwyczaj jest miłe i czasem trzeba po prostu znaleźć czas, na to, by uciec do miejsca, gdzie możemy być sami i możemy odpocząć od ludzi. To jest też wpisane w mój zawód. Dlatego tez zacząłem prowadzić domki, w których można się odciąć od miasta, od bodźców, od fanów, sąsiadów — wyznał Nikodem Rozbicki.

Nieoczekiwanie rozmowa przybrała jednak inne tory i aktor został zapytany o aktualną relację z Julią Wieniawą. Wspomnienie byłej partnerki wywołało w młodym gwiazdorze niespodziewane zachowanie. Przesłał reporterce całusa, po czym szybko zakończył prowadzony wywiad i… uciekł. Wygląda na to, że ten temat jest zdecydowaną ostatecznością dla aktora.

Zobacz zdjęcia:

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki (5).jpg
fot. KAPiF
Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki (4).jpg
fot. KAPiF
Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki (3).jpg
fot. KAPiF
Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki (2).jpg
fot. KAPiF

Źródło: Fakt, Pomponik