Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Tylko na Świecie Gwiazd: Niezwykły prezent Radosława Pazury dla Doroty Choteckiej. Aktorka obchodzi dziś urodziny
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 15.03.2023 11:32

Tylko na Świecie Gwiazd: Niezwykły prezent Radosława Pazury dla Doroty Choteckiej. Aktorka obchodzi dziś urodziny

Dorota Chotecka Radosław Pazura
fot. KAPiF

Dorota Chotecka i Radosław Pazura to jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie. Są razem od dwóch dekad i nadal potrafią się zaskakiwać. Aktor w rozmowie ze Światem Gwiazd zdradził, czym zamierza obdarować ukochaną w dniu jej urodzin.

Choć oboje mają mnóstwo zawodowych obowiązków, zawsze znajdują czas na pielęgnowanie relacji. W dniu urodzin aktorki mąż przygotował dla niej uroczy prezent. Tak zamierzają spędzić święto.

Radosław Pazura i Dorota Chotecka są razem ponad 20 lat

Dorota Chotecka jest jedną z najsławniejszych aktorek polskiego show-biznesu. Jej role w "Miodowych latach" czy "Ranczu" do dzisiaj doprowadzają widzów do łez radości. Obecnie oprócz planów zdjęciowych świetnie odnajduje się również na deskach teatrów.

Od 20 lat tworzy zgodne małżeństwo z Radosławem Pazurą. Wspólnie wspierają się na scenie i poza nią. W mediach społecznościowych chętnie pokazują kulisy wieloletniego małżeństwa, które nadal cieszy się żywym uczuciem.

Duet wspólnie podróżuje, a także celebruje małe uroczystości. Radosław Pazura w rozmowie ze Światem Gwiazd zdradził, czym zamierza obdarować żonę w dniu 57. urodzin.

Kim był Piotr Gessler? Magda wspomina ojca swojej córki: "Nie wiadomo, jak z tym żyć"

Radosław Pazura potrafi zadbać o żonę

Z tej okazji urodzin aktorki skontaktowaliśmy się z jej mężem, który zdradził nam, jakie niespodzianki przygotował dla ukochanej. Okazuje się, że Radosław Pazura postawił na osobisty podarek.

Aktor co roku zaskakuje żonę bukietem eleganckich róż, które symbolizują jej wiek. Rozczulający gest jest dla małżeństwa osobistą tradycją. W tym roku też aktorka otrzyma bukiet.

Jak co roku - jest tyle róż, ile lat. Taki piękny bukiet — zdradził Radosław Pazura w rozmowie ze Światem Gwiazd.

W dniu urodzin aktorki duet stawia na spontaniczność

Z powodu zawodowych obowiązków małżeństwo rzadko kiedy ma czas na zaplanowanie dłuższych wycieczek czy wakacji. Urodziny nie są tutaj wyjątkiem, jednak Radosław Pazura powiedział nam, że wraz z żoną stawia na spontaniczność.

Z pewnością oboje będą chcieli uczcić dzisiejszy dzień w wyjątkowy sposób. Budząca się wiosna aż zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Aktorski duet wielokrotnie pokazał, że to właśnie w taki sposób najchętniej spędza wolny czas. 

Zobacz zdjęcia:

Dorota Chotecka Radosław Pazura.jpg
fot. KAPiF
Dorota Chotecka, Radosław Pazura.jpg
fot. KAPiF
Dorota Chotecka, Radosław Pazura (4).jpg
fot. KAPiF
Dorota Chotecka, Radosław Pazura (5).jpg
fot. KAPiF
Dorota Chotecka, Radosław Pazura (2).jpg
fot. KAPiF
Dorota Chotecka, Radosław Pazura (3).jpg
fot. KAPiF