Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Dorota Chotecka

Dorota Chotecka

Gwiazdy na koncercie Leszka Możdżera, fot. AKPA
06.11.2023 19:36 Piękne Herbuś i Węgorzewska, ale w centrum uwagi była TA para. Gwiazdy na koncercie Leszka Możdżera

Gwiazdy na koncercie promującym płytę Leszka Możdżera “Composites”. Kto pojawił się na wydarzeniu? Nie zabrakło stylowych znanych Polek i zakochanych par.

Dorota Chotecka
28.10.2023 09:07 Dorota Chotecka zanosiła się płaczem. Nagranie trafiło do sieci i poruszyło fanów. Co się stało?

Dorota Chotecka oprócz prężnego działania w sferze zawodowej, aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których informuje swoich fanów, co u niej słychać. Ostatnio opublikowane przez aktorkę nagranie wywołało skrajne emocje. Obserwatorzy zaniepokoili się głośnym płaczem swojej idolki. 

Dorota Chotecka
06.06.2023 09:19 Dorota Chotecka niczym nastolatka. Podczas zakupów spożywczych zrobiła takie show, że aż głowa mała

Dorota Chotecka niedawno obchodziła 57. urodziny. Tymczasem dziecięcej radości i energii jej nie brakuje. Najlepszym dowodem na to jest film, jaki właśnie pojawił się w sieci. Aktorka dokazuje tam na samym środku sklepu spożywczego.Żona Radosława Pazury jest mamą szesnastoletniej Klary Marii. Ciekawe, co jej córka powiedziałaby, gdyby zobaczyła, jakie psoty jej rodzicielka odstawia publicznie: byłaby dumna, czy wręcz przeciwnie?

Dorota Chotecka, Radosław Pazura
07.05.2023 13:16 Radosław Pazura świętuje 54. urodziny. Wraz z żoną wypoczywa w wyjątkowym miejscu, Dorota Chotecka wyjawiła szczegóły

Radosław Pazura jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów, który zasłynął telewizyjnymi i filmowymi rolami. Dziś gwiazdor obchodzi 54. urodziny, a jego żona, Dorota Chotecka zdradziła nam, gdzie zamierzają świętować ten dzień.Od ponad trzech dekad możemy obserwować aktorski talent Radosława Pazury w popularnych produkcjach, m.in.: "Na Wspólnej", "M jak miłość" czy "Mecenas Porada". Gwiazdor obchodzi dziś 54. urodziny, a na miejsce świętowania wybrał zagraniczne rejony.

Radosław Pazura, Dorota Chotecka
28.03.2023 16:04 Radosław Pazura do żony: "Przeprosiłem. I co jeszcze?" Tak wyglądają ich małżeńskie sprzeczki?

Radosław Pazura i Dorota Chotecka zamieścili w swoich mediach społecznościowych nagranie przedstawiające inscenizację przeprosin aktora wobec żony. Internauci są zachwyceni; wielu z nich twierdzi, że podobne sytuacje mają miejsce w ich własnych domach. Czy Waszym mężom zdarza się przepraszać, choć sami nie wiedzą za co? A może Wasze żony obrażają się z niewiadomych dla Was powodów? Jeśli tak, to wideo nagrane przez Pazurów z pewnością doprowadzi Was do śmiechu. 

Dorota Chotecka i bracia Pazura
18.03.2023 16:11 Dorota Chotecka ujawniła prawdę o relacjach męża z Cezarym Pazurą. "Muszą się starać"

Relacja Radosława i Cezarego Pazurów od dłuższego czasu nie schodzi z pierwszych stron kolorowej prasy. Bracia podobno nie mają ze sobą najlepszego kontaktu, a żona aktora "13 posterunku", Edyta, wyznała, że widziała się ze szwagrem i jego żoną zaledwie "parę razy w życiu". Teraz głos postanowiła zabrać Dorota Chotecka, małżonka młodszego z braci. 

Dorota Chotecka Radosław Pazura
15.03.2023 11:32 Tylko na Świecie Gwiazd: Niezwykły prezent Radosława Pazury dla Doroty Choteckiej. Aktorka obchodzi dziś urodziny

Dorota Chotecka i Radosław Pazura to jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie. Są razem od dwóch dekad i nadal potrafią się zaskakiwać. Aktor w rozmowie ze Światem Gwiazd zdradził, czym zamierza obdarować ukochaną w dniu jej urodzin.Choć oboje mają mnóstwo zawodowych obowiązków, zawsze znajdują czas na pielęgnowanie relacji. W dniu urodzin aktorki mąż przygotował dla niej uroczy prezent. Tak zamierzają spędzić święto.

Dorota Chotecka
29.01.2023 14:52 Internautka zapytała Dorotę Chotecką o Waldemara Goszcza. Krótka odpowiedź aktorki

Dorota Chotecka w ostatnim czasie przeżyła serię tragicznych wydarzeń. Śmierć teściowej i medialne zamieszanie wokół jej rodziny bardzo przygnębiły aktorkę. Niedawno internautka przypomniała o kolejnym dramacie sprzed lat.Aktorka często korzysta z mediów społecznościowych, by powiadomić o nowych informacjach z życia zawodowego oraz prywatnego. Czasem odpisuje nawet na pytania obserwujących ją internautów. Jedna z nich przywołała dramatyczne wydarzenie sprzed lat.

Dorota Chotecka i Radosław Pazura
22.01.2023 07:56 Dorota Chotecka żegna teściową. "Do zobaczenia, mamo"

Dorota Chotecka zamieściła w sieci poruszający wpis, w którym poinformowała o śmierci swojej teściowej – mamy Radosława i Cezarego Pazurów. Aktorka traktowała ją jak własną mamę. Pogrążona w rozpaczy i żałobie dodała, że ta odeszła na dzień przed swoimi urodzinami.Rodzina Pazurów przeżywa obecnie trudne chwile. Jadwiga Pazura zmarła 13 stycznia 2023 roku, miała 86 lat. Na Instagramie Doroty Choteckiej pojawiła się informacja dotycząca ostatniego pożegnania.

Dorota Chotecka
10.01.2023 22:09 Dorota Chotecka nie ma kontaktu z rodziną męża? Aktorka zabrała głos po głośnych słowach szwagierki

Dorota Chotecka postanowiła zabrać głos w sprawie niedawnej wypowiedzi swojej szwagierki Edyty Pazury. Aktorka znana między innymi z kultowego serialu "Ranczo" wyznała, jakie relacje łączą ją z rodziną jej męża.Już od pewnego czasu w mediach pojawiają się informacje na temat napiętych stosunków, jakie występują między Dorotą Chotecką i jej mężem Radosławem Pazurą, a jego bratem Cezarym i żoną Edytą. Teraz na ten temat wypowiedziała się sama zainteresowana za pomocą swojego profilu na Instagramie.

Dorota Chotecka EA
24.09.2022 13:19 Dorota Chotecka dodała poruszające zdjęcie z Franciszkiem Pieczką. Widać piękną relację

Śmierć Franciszka Pieczki poruszyła wieloma gwiazdami polskiej kinematografii. W mediach społecznościowych pokazują się kolejne posty ze wspólnych planów zdjęciowych. Zdjęcie Doroty Choteckiej ściska serce. Aktorzy związani byli silną więzią.23 września bieżącego roku odszedł polski aktor znany z wielu kultowych produkcji, Franciszek Pieczka. Podczas wieloletniej kariery zdążył zawiązać silne przyjaźnie z poszczególnymi członkami branży filmowej. Dorota Chotecka pokazała prywatne zdjęcia z nieżyjącym aktorem.

Dorota Chotecka (EA)
09.03.2022 01:00 Wielkie zmiany w związku Doroty Choteckiej i Radosława Pazury. "Wciąż szuka nowych wyzwań"

Dorota Chotecka i Radosław Pazura są szczęśliwym małżeństwem od około 20 lat. Para znalazła sposób na podtrzymywanie silnej więzi. Aktorzy zaskakują się wspólnymi wycieczkami.Małżeństwo duetu aktorskiego zawsze wydawało się opinii publicznym szczęśliwym związkiem. Dobrze rozwijające się kariery zawodowe i powodzenia w życiu prywatnym sprawiły, że Dorota Chotecka i Radosław Pazura stali się ulubioną parą w polskim show-biznesie.Zakochani poznali się za czasów studiów, jednak na ślub zdecydowali się dopiero po długim czasie. Po około 20 latach małżeństwa dawne namiętności mogą się wypalać. Para jednak zna kilka sposobów, by nie dać się nudzie.

Paweł Królikowski
28.02.2022 01:00 Tylko u nas: Jak gwiazdy wspominają Pawła Królikowskiego?

Paweł Królikowski był jednym z najwybitniejszych polskich aktorów. Dwa lata temu całą Polskę obiegła smutna wiadomość o śmierci uwielbianego artysty. Gwiazdor zmarł nagle 27 lutego 2020 roku. Jak dwa lata po odejściu szanowanego aktora wspominają go koleżanki i koledzy z branży?Wczoraj, 27 lutego minęły dwa lata od śmierci Pawła Królikowskiego. Odejście artysty było wielkim ciosem, nie tylko dla bliskich aktora, ale również jego wiernych fanów oraz kolegów i koleżanek ze świata show-biznesu. Zapytaliśmy gwiazd, które miały przyjemność współpracować z gwiazdorem, jak wspominają Pawła Królikowskiego.