Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dorota Chotecka żegna teściową. "Do zobaczenia, mamo"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 22.01.2023 07:56

Dorota Chotecka żegna teściową. "Do zobaczenia, mamo"

Dorota Chotecka i Radosław Pazura
fot. KAPiF

Dorota Chotecka zamieściła w sieci poruszający wpis, w którym poinformowała o śmierci swojej teściowej – mamy Radosława i Cezarego Pazurów. Aktorka traktowała ją jak własną mamę. Pogrążona w rozpaczy i żałobie dodała, że ta odeszła na dzień przed swoimi urodzinami.

Rodzina Pazurów przeżywa obecnie trudne chwile. Jadwiga Pazura zmarła 13 stycznia 2023 roku, miała 86 lat. Na Instagramie Doroty Choteckiej pojawiła się informacja dotycząca ostatniego pożegnania.

Dorota Chotecka pogrążona w żałobie

Uwielbiana aktorka od blisko dwóch dekad tworzy małżeństwo z Radosławem Pazurą. Uchodzą za jedną z najbardziej zgranych par, regularnie pojawiają się też wspólnie na medialnych wydarzeniach.

Mimo to bardzo cenią sobie życie prywatne i rzadko kiedy zdradzają szczegóły ze swojego życia. Dzielą się jedynie wybranymi informacjami, a jedna z nich pojawiła się w sieci w sobotę, 21 stycznia.

To właśnie wtedy Dorota Chotecka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie serca wykonanego z kwiatów. Zamieściła również wpis, w którym przekazała, że 13 stycznia 2023 roku odeszła jej ukochana teściowa, czyli Jadwiga Pazura, mama Radosława i Cezarego. Kobieta zmarła dzień przed swoimi urodzinami w wieku 86 lat.

Z dalszej części wpisu dowiadujemy się, że Dorota zna mamę swojego męża od przeszło 34 lat. Darzyła ją ogromnym uczuciem i nazywała "drugą mamą". Ceremonia pogrzebowa odbyła się zaś 17 stycznia.

Dorota Chotecka nie kryje swojego smutku. Jak sama przekazała, od chwili śmierci Jadwigi Pazury ich życie się zmieniło. Pogrążona w żałobie rodzina powoli wraca do codzienności.

Dziele się z Wami przykrą wiadomością. 13 stycznia bieżącego roku, dzień przed swoimi urodzinami, zmarła moja druga mama. Teściowa, którą znałam i kochałam od 34 lat. Pogrzeb odbył się 17 stycznia. Wierzę, że jest już w raju. Do zobaczenia, mamo. Od tej chwili nasze życie się zmienia, ale się nie kończy. A my do tej codzienności wracamy już inni… Opiekuj się nami tam z góry — przekazała za pośrednictwem Instagrama Dorota Chotecka.

Pod postem Doroty pojawiło się wiele komentarzy fanów, przepełnionych wsparciem i kondolencjami.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Hanna Polk nie miała łatwego życia. W trudnych chwilach nie mogła nawet liczyć na męża

  3. Marcin Hakiel na romantycznym spacerze z ukochaną. Pokazał ją po długiej przerwie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!