Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dorota Chotecka nie ma kontaktu z rodziną męża? Aktorka zabrała głos po głośnych słowach szwagierki
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.01.2023 22:09

Dorota Chotecka nie ma kontaktu z rodziną męża? Aktorka zabrała głos po głośnych słowach szwagierki

Dorota Chotecka
fot. KAPiF

Dorota Chotecka postanowiła zabrać głos w sprawie niedawnej wypowiedzi swojej szwagierki Edyty Pazury. Aktorka znana między innymi z kultowego serialu "Ranczo" wyznała, jakie relacje łączą ją z rodziną jej męża.

Już od pewnego czasu w mediach pojawiają się informacje na temat napiętych stosunków, jakie występują między Dorotą Chotecką i jej mężem Radosławem Pazurą, a jego bratem Cezarym i żoną Edytą. Teraz na ten temat wypowiedziała się sama zainteresowana za pomocą swojego profilu na Instagramie.

Dorota Chotecka skomentowała doniesienia na temat swoich relacji z rodziną męża

Nie da się ukryć, że zarówno Dorota Chotecka i Radosław Pazura, jak i Cezary Pazura i jego żona Edyta, są jednymi z najpopularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Pomimo faktu, że każdy z tej czwórki intensywnie działa w social mediach i jest bardzo aktywni na swoim Instagramie, z trudem można znaleźć jakiekolwiek wspólne zdjęcia lub nagranie obu par.

Jakiś czas temu na temat napiętej sytuacji w rodzinie Pazurów wypowiedziała się Edyta, która zdradziła, że swoją szwagierkę i jej męża widziała zaledwie kilka razy w życiu. Teraz głos w sprawie zabrała sama Dorota Chotecka, która skomentowała słowa żony Cezarego Pazury.

Dorota Chotecka szczerze o kontakcie z Edytą Pazurą

Gwiazda serialu "Ranczo" bardzo często decyduje się odpowiadać na pytania fanów za pomocą swojego profilu na Instagramie. Teraz aktorka również nie pozostała obojętna na wątpliwości internautów, które powstały po ostatniej wypowiedzi Edyty Pazury. Dorota Chotecka postanowiła więc uchylić rąbka tajemnicy na temat sytuacji w rodzinie jej męża.

Na pytanie jednego z obserwatorów, o to, czy to prawda, że artystka nie utrzymuje kontaktu z żoną Cezarego Pazury, Dorota Chotecka odpowiedziała, że "jakiś kontakt jest". Tą niezbyt obszerną odpowiedzią jeszcze bardziej zasiała ziarno niepewności na temat relacji w rodzinie Pazurów.

Już w 2013 roku aktorka opowiadała, że pomimo tego, że nie jest specjalnie blisko z bratem męża i jego żoną, zależy jej na tym, aby ich dzieci utrzymywały ze sobą dobre stosunki i potrafiły się nawzajem wspierać.

Czarek jest ojcem chrzestnym Klary. Ona bardzo go lubi. Wprawdzie nie spotykamy się codziennie, ale gdy już się widzimy, są to miłe chwile. Chcielibyśmy, żeby nasze i jego dzieci również utrzymywały kontakt ze sobą. Czas jednak pokaże, na ile to się sprawdzi – wyznała Dorota Chotecka w rozmowie z "Twoim Imperium" dekadę temu.

Zobacz zdjęcia:

Dorota Chotecka ig
Dorota Chotecka, fot. Instagram/dorotachotecka
Dorota Chotecka Radosław Pazura
Dorota Chotecka Radosław Pazura , fot. KAPiF
Edyta Cezary Pazura
Edyta Cezary Pazura, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Olivier Janiak i Karolina Malinowska są razem od niemal 20 lat. Tak dziś wyglądają ich synowie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!