Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Radosław Pazura

Radosław Pazura

Gwiazdy na premierze
15.05.2024 22:00 Zakochane pary na premierze filmu "Jedno życie"

Gwiazdy na premierze filmu “Jedno życie”. Nie zabrakło zakochanych par: Orłoś wpatrzony w Koziejowską, Tadla z mężem i inni… Zobaczcie zdjęcia.

@katarzyna_skrzynecka_official
14.06.2023 08:00 Katarzyna Skrzynecka chwali się, z kim się "przeleciała". To same gwiazdy kina

Katarzyna Skrzynecka nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Tym razem pokazała, z kim się “przeleciała”. Z takimi gwiazdami musiało być bardzo przyjemnie.

Radosław Pazura, Dorota Chotecka
28.03.2023 16:04 Radosław Pazura do żony: "Przeprosiłem. I co jeszcze?" Tak wyglądają ich małżeńskie sprzeczki?

Radosław Pazura i Dorota Chotecka zamieścili w swoich mediach społecznościowych nagranie przedstawiające inscenizację przeprosin aktora wobec żony. Internauci są zachwyceni; wielu z nich twierdzi, że podobne sytuacje mają miejsce w ich własnych domach. Czy Waszym mężom zdarza się przepraszać, choć sami nie wiedzą za co? A może Wasze żony obrażają się z niewiadomych dla Was powodów? Jeśli tak, to wideo nagrane przez Pazurów z pewnością doprowadzi Was do śmiechu. 

Dorota Chotecka i bracia Pazura
18.03.2023 16:11 Dorota Chotecka ujawniła prawdę o relacjach męża z Cezarym Pazurą. "Muszą się starać"

Relacja Radosława i Cezarego Pazurów od dłuższego czasu nie schodzi z pierwszych stron kolorowej prasy. Bracia podobno nie mają ze sobą najlepszego kontaktu, a żona aktora "13 posterunku", Edyta, wyznała, że widziała się ze szwagrem i jego żoną zaledwie "parę razy w życiu". Teraz głos postanowiła zabrać Dorota Chotecka, małżonka młodszego z braci. 

Dorota Chotecka Radosław Pazura
15.03.2023 11:32 Tylko na Świecie Gwiazd: Niezwykły prezent Radosława Pazury dla Doroty Choteckiej. Aktorka obchodzi dziś urodziny

Dorota Chotecka i Radosław Pazura to jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie. Są razem od dwóch dekad i nadal potrafią się zaskakiwać. Aktor w rozmowie ze Światem Gwiazd zdradził, czym zamierza obdarować ukochaną w dniu jej urodzin.Choć oboje mają mnóstwo zawodowych obowiązków, zawsze znajdują czas na pielęgnowanie relacji. W dniu urodzin aktorki mąż przygotował dla niej uroczy prezent. Tak zamierzają spędzić święto.

Dorota Chotecka
29.01.2023 14:52 Internautka zapytała Dorotę Chotecką o Waldemara Goszcza. Krótka odpowiedź aktorki

Dorota Chotecka w ostatnim czasie przeżyła serię tragicznych wydarzeń. Śmierć teściowej i medialne zamieszanie wokół jej rodziny bardzo przygnębiły aktorkę. Niedawno internautka przypomniała o kolejnym dramacie sprzed lat.Aktorka często korzysta z mediów społecznościowych, by powiadomić o nowych informacjach z życia zawodowego oraz prywatnego. Czasem odpisuje nawet na pytania obserwujących ją internautów. Jedna z nich przywołała dramatyczne wydarzenie sprzed lat.

Radosław Pazura
06.09.2021 02:00 Dorota Chotecka i Radosław Pazura na zdjęciu sprzed lat. Co skłoniło aktora do ślubu?

Radosław Pazura jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Od ponad 30 lat związany jest z Dorotą Chotecką, która wczoraj zamieściła w sieci ich wspólne zdjęcie sprzed 32 lat. Okazuje się, że para zdecydowała się na ślub dopiero po kilkunastu latach związku. Co sprawiło, że Radosław oświadczył się ukochanej? Na jego decyzję miało wpływ tragiczne wydarzenie. Radosław Pazura i Dorota Chotecka to jedna z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. W dodatku zakochani mogą pochwalić się bardzo długim stażem - są ze sobą od ponad 30 lat. Co ciekawe, na ślub zdecydowali się dopiero po kilkunastu latach związku.