Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Shakira zalewa się łzami na zakupach. Wciąż przeżywa zdradę ukochanego? Zdjęcia paparazzi
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 15.03.2023 10:40

Shakira zalewa się łzami na zakupach. Wciąż przeżywa zdradę ukochanego? Zdjęcia paparazzi

Shakira
fot. Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Rozstanie Shakiry i Gerarda Piqué wywołało spore zaskoczenie. Choć wydawało się, że piosenkarka dobrze radzi sobie z nową sytuacją, paparazzi przyłapali ją w złym humorze. Podczas zakupów nie mogła powstrzymać emocji.

Przez ponad dziesięć lat byli ulubieńcami mediów na całym świecie. Ona, światowej sławy piosenkarka, on, utalentowany piłkarz. Połączyło ich nagłe uczucie, jednak relacja została zakończona przez niewierność mężczyzny.

Shakira i Gerardem Piqué przez ponad dekadę tworzyli zgodny związek

Ich wspólną historię śledziły media na całym świecie. Chętnie wspierali się prywatnie, ale również zawodowo. Piosenkarka wielokrotnie widziana była na trybunach podczas meczów FC Barcelony, a sportowiec pojawiał się w jej teledyskach.

Choć nie byli małżeństwem, doczekali się dwóch synów: Milana i Sashy. W ubiegłym roku ich miłosna sielanka została zakończona. Media długo huczały o szczegółach rozstania, tym bardziej że gwiazda miała podejrzewać partnera o zdradę z powodu dżemu truskawkowego.

W mediach społecznościowych piłkarza zaczęły pojawiać się zdjęcia z nową partnerką, a Shakira próbowała rozliczyć się ze związku w bardziej artystyczny sposób.

Żona Michała Wiśniewskiego dostała białej gorączki. Tak podsumowała swojego męża

Pozornie piosenkraka doskonale znosiła rozstanie

Upust swoim emocjom dała w utworze "Shakira: Bzrp Music Sessions, Vol. 53", który stworzyła wraz z argentyńskim producentem, Bizarrapem. Piosenka szybko stała się hitem w mediach społecznościowych, a twórcy na żywo wykonali ją nawet w talk-show u Jimmy'ego Fallona.

Gwiazda nie ukrywała, że stworzenie utworu pomogło jej z pogodzeniem się z zakończeniem związku. Szybko okazało się, że jej odczucia podziela wiele kobiet na całym świecie. To tym bardziej upewniło ją we właściwym podejściu do zdrady partnera.

Miałam bardzo ciężki rok po separacji. Stworzenie tej piosenki było dla mnie bardzo ważne. To było zdrowe ujście dla moich emocji. […] Napisałam tę piosenkę dla samej siebie. Ale teraz widzę, że wiele kobiet też tego potrzebowało, takiego forum, głosu, który by je reprezentował — wyznała.

Choć na scenie amerykańskiego talk-show Shakira prezentowała się perfekcyjnie z ogromem pozytywnej energii, paparazzi przyłapali ją również na chwilach słabości.

Paparazzi przyłapali Shakirę na płaczu

Podczas pobytu w Nowym Jorku piosenkarka wybrała się z synami na zakupy. Choć wydawało się, że cała rodzina spędza miło czas, gwiazda w pewnym momencie dała się ponieść emocjom.

Reporterzy przyłapali ją jak zakrywa twarz dłońmi z powodu pojawiających się łez. Zdjęcia z totalnie załamaną piosenkarką trafiły do internetu.

Nie wiadomo jednak co było przyczyną nagłej reakcji Shakiry. Wygląda na to, że w jej życiu dochodzi do wielu zmian, które potrafią wywołać u niej intensywne emocji.

Zobacz zdjęcia:

Shakira EA (5).jpg
fot. Felipe Ramales / SplashNews.com/East News
Shakira EA (4).jpg
fot. Felipe Ramales / SplashNews.com/East News
Shakira EA (3).jpg
fot. Felipe Ramales / SplashNews.com/East News
Shakira EA (2).jpg
fot. Felipe Ramales / SplashNews.com/East News