Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sandra Kubicka odważnie eksponuje ranę po porodzie. Złamała wszelkie tabu
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 11.06.2024 22:23

Sandra Kubicka odważnie eksponuje ranę po porodzie. Złamała wszelkie tabu

Sandra Kubicka
fot. Instagram

Sandra Kubicka chętnie chwali się szczegółami swojej ciąży i porodu. Teraz jednak zaskoczyła wszystkich, ponieważ pokazała ranę po cesarskim cięciu. Widać, że żaden temat nie stanowi dla niej tabu. 

Sandra Kubicka i Baron mają syna

Sandra Kubicka i Baron są razem od 2021 roku. Modelka zawsze otwarcie mówiła o swoim pragnieniu założenia rodziny. W końcówce zeszłego roku para się zaręczyła, a niedługo potem ogłosili, że spodziewają się dziecka. 

Sandra regularnie dzieliła się swoimi doświadczeniami związanymi z ciążą w mediach społecznościowych.  W kwietniu zakochani zaskoczyli wszystkich, ogłaszając, że już się pobrali. 

W internecie opublikowali urocze zdjęcia z cywilnego ślubu. Ich syn, Leonard, przyszedł na świat w połowie maja jako wcześniak. Aleksander Baron ogłosił tę radosną nowinę publicznie podczas Polsat Hit Festiwal w Sopocie.

Leonard Milwiw Baron jest na świecie! Zapraszam, zróbcie hałas dla dzielnej mamy i malucha – przekazał. 

Teraz Sandra podzieliła się zaskakującym wpisem. 

Sandra Kubicka wyszła z synkiem ze szpitala. Jest wideo Sandra Kubicka pokazała synka. Jaki on już duży

Sandra Kubicka pokazała ranę po porodzie

Sandra Kubicka opublikowała na Instagramie kontrowersyjny post. Na czarno-białym zdjęciu widać jej brzuch z uwidocznioną blizną po cesarskim cięciu. Post jest łączony – modelka wstawiła go wraz z fizjoterapeutką uroginekologiczną. W obszernym wpisie kobieta wytłumaczyła szczegółowo zabieg, jakim jest cesarskie cięcie. 

Internautkom nie spodobał się jeden fakt. Z ich opinii wynika, że kobiety usuwają komentarze, negujące cesarskie cięcie.

  • Rodziłam 2 razy sn i raz nagłe cc, zagrożenie życia mojego i dziecka. I dochodzenie do siebie po cc to był jakiś koszmar..
  • Komentarze usuwane ? Bardzo zła reklama dla Pani fizjoterapeutki..
  • Zaczynacie kontrowersyjny temat, w którym każdy ma swoje zdanie... UWAGA... różniące się. Po czym usuwacie te, które nie idą zgodnie z waszym tokiem myślenia. 
  • Dlaczego usuwacie komentarze? – czytamy.

Pierwsze chwile Sandry i Barona z synkiem

Przez ostatnie trzy tygodnie Sandra Kubicka i Alek Baron spędzili dużo czasu w szpitalu z powodu swojego syna, Leonarda, który urodził się przedwcześnie, w niecałym 34. tygodniu ciąży. Chłopiec potrzebował specjalnej opieki w inkubatorze oraz wsparcia aparatury do oddychania. Jednak teraz, po przebytej przygodzie, maluch jest już w domu ze swoimi rodzicami.

Leoś ogólnie jest już zdrowy! Ma już super wagę, żeby wyjść, pięknie codziennie tyje, sam oddycha. Jest takim innym chłopcem w ogóle, nawet już z ubranek wyrósł jednych, takie pućki już ma duże. Jest tylko ostatnia rzecz, że musi się nauczyć jeść – ogłosiła szczęśliwa Kubicka.

Baron i Kubicka dzielą się szczegółami pierwszych godzin spędzonych z synkiem w domu. Aleksander pokazał, jak z entuzjazmem trzy ich psy przyjęły Leonarda. Natomiast Sandra opowiada o trudnościach, jakie napotkał ich synek przy nauce jedzenia.

Tak, jesteśmy w domu! Powiem wam, że dzisiaj nie spałam. Tak mi Leoś dał popalić. Uczymy się siebie. Przez to, że on się uczy jeść, my musimy zmieniać butelki – wyjaśniła modelka.

Zobaczcie, jaka urocza z Sandry mama.

Sandra Kubicka, fot. Instagram
Sandra Kubicka, fot. Instagram
Sandra Kubicka, fot. Instagram
Sandra Kubicka, fot. Instagram