Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sandra Kubicka urodziła. Baron ze sceny w Sopocie zdradził imię synka
Karolina Kurek
Karolina Kurek 25.05.2024 21:37

Sandra Kubicka urodziła. Baron ze sceny w Sopocie zdradził imię synka

Kubicka i Baron
fot. KAPIF

Sandra Kubicka i Baron niedawno wzięli ślub. Właśnie poinformowali, że na świat przyszedł ich pierwszy syn! Muzyk ze sceny w Sopocie zdradził jego imię!

Ciąża Sandy Kubickiej

Sandra Kubicka od 2021 roku jest w związku z Aleksandrem Baronem z zespołu Afromental, który dobrze jest znany telewidzom, jako juror w programie “The Voice of Poland” oraz “The Voice Kids”. W listopadzie ubiegłego roku para pochwaliła się informacją, że zaręczyli się podczas zagranicznego wyjazdu. Z kolei w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia Kubicka i Baron dodali na Instagrama nowe zdjęcie, przedstawiające modelkę z ciążowym brzuszkiem. Para nie kryła radości, że już niedługo powitają na świecie pierwszego synka. 

Our miracle baby.  Moje największe marzenie właśnie się spełnia i to dzięki Tobie @alekbaron. Czekamy na Ciebie Synku - brzmiała treść postu. 

Od ogłoszenia ciąży przyszła mama chętnie dodawała nowe relacje z tego wyjątkowego okresu i informowała fanów o swoim zdrowiu. Nie kryła też, że macierzyństwo jest dla niej prawdziwym cudem i owocem wielu lat starań o pociechę. Właśnie okazało się, że ich syn jest już na świecie!

Tyle kosztował sekretny ślub Sandry Kubickiej i Barona. Kwota może zszokować Sandra Kubicka ujawniła kulisy "cichego ślubu" z Baronem. Zdradziła, jak udało im się przechytrzyć paparazzi

Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub, teraz zostali rodzicami

Kilka tygodni temu Kubicka i Baron po raz kolejny za pośrednictwem Instagrama podzielili się szczęśliwą nowiną. Para zawarła związek małżeński 6 kwietnia 2024 roku. W social mediach pochwalili się zdjęciami z tej pięknej ceremonii. W najważniejszym dniu towarzyszyli im najbliżsi. 

Mr & Mrs Milwiw-Baron.

06.04.2024 w 50 rocznicę ślubu moich dziadków (totalny przypadek) wyszłam za mężczyznę moich marzeń. W moim rodzinnym domu dorastałam patrząc na dziadka który zawsze stawiał babcię na pierwszym miejscu. Wiedziałam, że jeśli wyjdę kiedyś za mąż to za mężczyznę, który będzie również kochał mnie bezwarunkowo i bezgranicznie tak jak moi dziadkowie kochają siebie do dziś. Znalazłam go. Idealnego dla mnie partnera do życia, dokładnie takiego jakiego mała Sandra sobie wymarzyła. Mój absolutnie ulubiony człowiek na tej planecie, moje wsparcie, mój przyjaciel, ojciec naszego dziecka. Moja największa duma i w końcu mogę to powiedzieć: mój mąż – pisała Kubicka.

I dodała:

To był piękny dzień. W bardzo kameralnym gronie, z piękną pogodą, bez fajerwerków na niebie, za to z fajerwerkami w naszych sercach. Dokładnie tak jak sobie to wymarzyłam – cieszyła się Sandra.

Teraz na Polsat Hit Festiwal Baron ogłosił najradośniejsze wieści. Okazuje się, że na świecie jest już syn jego i Sandry. Jak go nazwali? Wspaniałe wieści i zdjęcia poniżej.

Sandra Kubicka urodziła. Pokazała zdjęcia syna, Baron ujawnił imię

Baron na scenie powiadomił, że urodził się jego synek. Wziął mikrofon z rąk prowadzących i wykrzyczał szczęśliwy:

Leonard Milwiw Baron jest na świecie! Zapraszam, zróbcie hałas dla dzielnej mamy i malucha! 

Cała widownia w Sopocie spełniła życzenie świeżo upieczonego taty! Dumni rodzice pochwalili się już pierwszymi zdjęciami ze szpitala, gdzie pozują z maleńkim synkiem Leonardem.

Leonard Milwiw-Baron. 16 maja o godzinie 2:11 w nocy przyszedł na świat nasz wymarzony Syn. Leoś urodził się w 33 tyg + 6 dniu ciąży. […] Pomimo swojego wczesnego przyjścia na świat Leoś jest turbo silnym, zdrowym i bardzo dzielnym chłopcem. Codziennie robił i robi ogromne postępy. Bardzo szybko pokazał swój charakter i siłę woli – cieszyła się Sandra.

Syn Sandry i Barona pierwsze dni spędził w inkubatorze. Teraz jednak najtrudniejszy okres jest już za nimi.

Nasze pierwsze wspólne chwile nie były takie, jak sobie wymarzyliśmy, ale mamy całe życie przed sobą, aby to nadrobić. Tak bardzo chciałam go przytulić i zabrać do domu. To jest absolutnie najgorsze uczucie dla matki –  patrzeć jak Twoje dziecko jest podpięte rurami do różnych urządzeń, a Ty nie możesz nic zrobić ani mu pomóc. Wypłakałam ocean łez podczas pobytu w szpitalu. […] Po kilku dniach zaczął oddychać samodzielnie, z dnia na dzień dosłownie rozpromieniał –  opowiedziała Kubicka.

Modelka wyjaśniła też, że powodem komplikacji przy porodzie było łożysko przodujące. Na szczęście obecnie zarówno ich synek, jak i mama czują się dobrze.

Alek Baron, Sandra Kubicka, zdjęcia syna, syn Leonard
Baron i Sandra Kubicka zostali rodzicami, fot. Instagram
Afromental, Sopot 2024, fot. AKPA
Afromental, Sopot 2024, fot. AKPA
Polsat Hit Festiwal w Sopocie, dzień drugi, galeria, zdjęcia, stylizacje gwiazd
Afromental w Sopocie, dzień drugi, fot. KAPIF