Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sara James przeszła operację. Co dalej z jej karierą?
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 28.02.2023 08:00

Sara James przeszła operację. Co dalej z jej karierą?

Sara James
fot. KAPiF

Sara James zdobyła się na szczere wyznanie. Opowiedziała o swoim zdrowiu, a także przebytej w ostatnim czasie operacji. Okazuje się, że była ona konieczna, a młoda wokalistka dopiero teraz czuje poprawę. Co się stało?

Kariera Sary zdaje się nie zwalniać tempa, a młoda wokalistka nieprzerwanie próbuje swoich sił w kolejnych projektach. Jak sama przyznała, teraz będzie to o wiele łatwiejsze.

Sara James i jej między narodowa kariera

Sara James zyskała popularność dzięki udziałowi w 4. edycji programu “The Voice Kids”. Młoda piosenkarka oczarowała swoim niebywałym talentem, który zapewnił jej zwycięstwo. Kolejno nastolatka otrzymała możliwość reprezentowania Polski w Eurowizji Junior, gdzie zajęła 2. miejsce. 

Na tych sukcesach Sara nie poprzestała i zdecydowała się wyjechać za ocean, by wystąpić w amerykańskiej wersji programu “Mam Talent”. Decyzja ta okazała się strzałem w dziesiątkę, a młoda wokalistka zachwyciła jurorów, szczególnie Simona Cowella, który nacisnął złoty przycisk, zapewniając Sarze udział w półfinałach. 

14-latka dostała się do ścisłego finału i mimo iż nie zwyciężyła programu, zyskała ogólnoświatowy rozgłos i uznanie.

Widzowie "DDTVN" oceniają pracę Małgorzaty Rozenek. Nieoczekiwany zwrot

Co dalej z karierą Sary James?

Liczne sukcesy i kolejne występy nie sprawiły, że Sara osiadła na laurach. Wręcz przeciwnie, postawiła na rozwój i ciężką pracę. Młoda artystka zaangażowała się również w wiele projektów społecznych i tym samym stała się pierwszą Polką, która została globalną Ambasadorką programu Spotify EQUAL. Jego celem jest promowanie równości w przemyśle muzycznym.

W ostatnim czasie Sara musiała jednak nieco zwolnić tempo i skupić się na swoim zdrowiu. Odwiedziła lekarza, który zalecił młodej artystce operację. Jak się okazuje, jest już po wszystkim, a Sara w rozmowie z serwisem Jastrząb Post wyjawiła szczegóły zabiegu.

Sara James przeszła operację

Okazuje się, że Sara James musiała poddać się operacji usunięcia trzeciego migdałka. Wokalistka jest już po zabiegu i jak sama wyznała, cieszy się z przebytej operacji. 

To był mały zabieg, podczas którego miałam wycinany migdał trzeci, który jest przy nosie. Jest mi teraz łatwiej śpiewać, głos jest teraz bardziej otwartym, więc bardzo mi zależało, żeby to zrobić — powiedziała podczas rozmowy z Jastrząb Post.

Sara wyjawiła również, że po zabiegu śpiewa jej się dużo lepiej.

Dzięki Bogu, że ten lekarz to zauważył, bo teraz jest mi o wiele łatwiej — dodała.

Zobacz zdjęcia:

Sara James
Sara James, Koncert Fundacji Polsat - Jesteśmy dla Dzieci, fot. KAPiF
Sara James
Sara, James, "The Voice of Poland" - finał 12. edycji, fot. KAPiF

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Źródło: Jastrząb Post