Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sąsiad Andrzeja Dudy ujawnił prawdę na jego temat. Zdradził, co robi w wolnym czasie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.02.2022 01:00

Sąsiad Andrzeja Dudy ujawnił prawdę na jego temat. Zdradził, co robi w wolnym czasie

Andrzej Duda
Beata Zawadzka/East News

Andrzej Duda jako prezydent Polski jest szanowaną głową państwa. Na co dzień mieszka jednak w Krakowie i prowadzi normalny tryb życia. Sąsiad polityka zdradza, jaki jest prywatnie.

Andrzej Duda z wykształcenia jest doktorem nauk prawniczych. Swoje pierwsze kroki w świecie politycznym stawiał w 2006 roku jako podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości. W 2015 roku prawicowe ugrupowanie postanowiło wyróżnić go jako kandydata w wyborach prezydenckich. Andrzej Duda zwyciężył i do dnia dzisiejszego pełni funkcję prezydenta Polski, dzięki reelekcji.

Jakim sąsiadem jest Andrzej Duda?

Zawodowo Andrzej Duda ma mnóstwo obowiązków związanych z polityką oraz podejmowaniem wyborów w naszym kraju. Prywatnie mężczyzna od 1994 roku jest mężem Agaty Duda-Kornhauser. Para ma dorosłą córkę Kingę oraz własne mieszkanie w Krakowie.

Fakt dotarł do jednego z sąsiadów polityka, Tomasza Drwala. Były zawodnik MMA, youtuber i przedsiębiorca zdradził jak się mieszka w pobliżu tak rozpoznawalnej osoby. Choć przy zakupie mieszkania mężczyzna nie wiedział, kto zostanie jego sąsiadem, szybkie spotkanie w korytarzu z Andrzejem Dudą rozwiało wszelkie wątpliwości. Jak wyznaje Tomasz Drwal, na początku obawiał się mieszkania w tym samym budynku co prezydent kraju.

- Kiedy dowiedziałem się, że Andrzej Duda wprowadza się obok mnie, były obawy: związane z monitoringiem, z ochroną. Na szczęście ochrona wykonuje swoją pracę tak, że nie ma żadnych uciążliwych sytuacji. Widać, że wszystko jest dobrze zaplanowane, przemyślane, zrobione zgodnie ze sztuką — przyznaje sąsiad Andrzeja Dudy.

Tomasz Drwal zachwala również prywatne zachowanie polityka. Mężczyzna zauważył, że mimo szlachetnej funkcji prezydent Polski jest człowiekiem skromnym i rzetelnym wobec domowych obowiązków. Sąsiedzi nie raz mogą zauważyć reprezentanta kraju, który samodzielnie kosi trawę, albo grabi liście.

- Przyjeżdża, grabi liście, sadzi tuje. To też świadczy o człowieku, że sam robi takie rzeczy koło domu — powiedział dla Faktu były zawodnik MMA.

Sąsiad Andrzeja Dudy wyznaje, o czym prezydent gawędzi w wolnym czasie

Prezydent naszego kraju prywatnie jest otwartym człowiekiem, który chętnie rozmawia o swoich pasjach. Szczególnie uwielbianym tematem sąsiedzkich pogawędek są podobno narty.

- Rozmawialiśmy kiedyś o nartach. Ja również chodzę na skiturach, więc był wspólny temat nart. Widać, że lubi narty, to jego pasja. I dobrze, każdy musi mieć swoją odskocznię. Nie sprawiał wrażenia osoby, która się wywyższa, bo jest prezydentem. Wręcz przeciwnie, to bardzo skromny człowiek — zdradził sąsiad Andrzeja Dudy.

Jak przyznaje jeden z sąsiadów prezydenta Andrzeja Dudy, o polityce nie rozmawia się z głową państwa. Z powodu wszechobecnego przekazywania treści pod swoje poglądy obiektywna postawa może być ciężka. Tworzenie relacji sąsiedzkich zapewne jest trudne, gdy wychodzimy z założenia opinii wpajanych nam z zewnątrz. Postawienie się w sytuacji drugiego człowieka może wiele ułatwić w kontaktach międzyludzkich.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Łzy same napływają do oczu, mamy zwiastun filmu o Ani Przybylskiej. Ujawniono nieznane materiały

  2. Zalana łzami gwiazda TVN przekazała pilną wiadomość ws. chorego na raka synka

  3. Ciężko uwierzyć, co nagle pojawiło się na profilu Beaty Kozidrak. Fani nie mieli pojęcia, co zamierza

Źródło: Jastrząb Post

Tagi: Andrzej Duda