Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Spełniło się marzenie Kasi Cichopek i jej dzieci. Wszystko stało się tuż przed jej "czterdziestką"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 01.10.2022 21:29

Spełniło się marzenie Kasi Cichopek i jej dzieci. Wszystko stało się tuż przed jej "czterdziestką"

Katarzyna Cichopek córka EA
TRICOLORS/East News, instagram.com/katarzynacichopek

Kasia Cichopek przebywa obecnie z dziećmi w Londynie. Właśnie opublikowała w mediach społecznościowych radosną wiadomość: jej oraz Adamowi i Helence udało się spełnić ogromne, wieloletnie marzenie. Rodzina spędziła w pewnym miejscu magiczne chwile – i to w całkiem dosłownym znaczeniu.

Jednym z najpopularniejszych miejsc na mapie Londynu jest Muzeum Harry’ego Pottera. Fani książek i filmów o młodym czarodzieju mogą tam na wiele godzin zanurzyć się w świecie z powieści J.K. Rowling. Cichopek zdała szczegółową relację z pobytu.

Kasia Cichopek w Muzeum Harry’ego Pottera

Muzeum poświęcone światu Harry'ego Pottera znajduje się na przedmieściach Londynu. Otworzono je w 2012 roku, w pawilonach Warner Bros Studios na terenie Leavesden Studios w Watford, gdzie powstawały zdjęcia wszystkich ośmiu filmów na podstawie książek.

Ekspozycja jest naprawdę ogromna, a zwiedzenie jej zajmuje około czterech godzin. Składają się na nie pomieszczenia z oryginalnej scenografii, w których można oglądać kostiumy i rekwizyty z planu. Wszystko to znajduje się na terenie dwóch olbrzymich pawilonów filmowych oraz fragmencie otwartej przestrzeni.

Na powieściach i filmach o młodym czarodzieju wychowało się już kilka pokoleń. Szczyt popularności serii przypadł na lata, w których Cichopek była jeszcze nastolatką, nic więc dziwnego, że zanurzenie się w świecie z powieści było jej marzeniem. Opublikowała na Instagramie szczegółową relację, nie kryjąc ekscytacji.

Katarzyna Cichopek trafiła do świata Harry'ego Pottera tuż przed 40. urodzinami

Niejeden fan cyklu marzył, by przed 11. urodzinami dostać list z Hogwartu. Dla obchodzącej siódmego października urodziny Cichopek ta fantazja stała się faktem nieco później, co opisała na Instagramie: "Dziś spełniłam marzenie moich dzieci i moje odwiedzając muzeum Harry'ego Pottera. Taki prezent zrobiliśmy sobie z okazji moich zbliżających się 40 urodzin. Podziwialiśmy oryginalną scenografię, kostiumy, podglądaliśmy jak powstawał film. Aaaa!".

Kasia stwierdziła, że było to "genialne doświadczenie" i nie wie, kto bawił się lepiej. Na nagraniach, które opublikowała na Instastories, możemy zobaczyć radosną ekscytację na jej twarzy. W trakcie zwiedzania ogłosiła "Dostałam swój własny paszport Harry'ego Pottera i będę zbierać pieczątki!", niemal skacząc z radości.

Także fani dziennikarki potwierdzili, że muzeum jest naprawdę niezwykłą atrakcją. "Aaaaa moje marzenie!", "Byłam tam 4 lata temu i nadal ciepło wspominam", "Byłam tam kilka lat temu, teraz ożyły wspomnienia, magiczne miejsce" pisali internauci w komentarzach.

Zobacz zdjęcia:

Kasia Cichopek
Kasia Cichopek w Londynie, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek w Londynie, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek w Londynie, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek w Londynie, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek w Londynie, fot. instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Piotr Pręgowski cudem uniknął śmierci. Teraz zaskoczył wyznaniem ws. testamentu

  2. Joanna Opozda w końcu pokazała synka, ma powód do dumy. Zdradziła zaskakujący fakt o Vincencie

  3. Widzowie zawiedzeni występem Janusza Radka w "TTBZ". Fanka apeluje do produkcji, wskazuje poważny błąd

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.