Swiatgwiazd.pl
Małyszowie

Instagram / Iza Małysz

Stefano Terazzino pojawił się na poprawinach u Małyszów. "Kierunek Wisła"

6 Września 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

W miniony weekend w rodzinie Małyszów odbyła się wyjątkowa uroczystość - Karolina Małysz wyszła za mąż. Okazuje się, że na poprawinach jej wesela bawił się pewien niezwykły gość.

Choć Izabela Małysz ze względu na udział w "Tańcu z Gwiazdami" przeprowadziła się do Warszawy, to w miniony weekend musiała wrócić do Wisły, na wesele swojej córki. Okazuje się, że na rodzinnej zabawie pojawił się także Stefano Tarazzino.

Stefano Tarazzino na weselu Karoliny Małysz

Izabela Małysz ostatnimi czasy nie może narzekać na nudę. Od zeszłego tygodnia możemy ją oglądać w najnowszej edycji programu "Taniec z Gwiazdami", gdzie wraz ze Stefano Tarazzino jako para numer dwa walczą o głosy widzów. Jak na razie żona Adama Małysza jest jedną z bardziej lubianych uczestniczek tej edycji.

Jednak w miniony weekend musiała porzucić na treningi na rzecz wielkiego wydarzenia w jej rodzinie. Jej jedyna córka, Karolina Małysz wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera. Dumna mama chętnie dzieliła się na swoim Instagramie zdjęciami z tej uroczystości.

Na weselu pojawiło się wielu niezwykłych gości - między innymi bawiła się na nim Justyna Żyła ze swoim nowym partnerem. Nie powinno to dziwić, w końcu jest kuzynką Adama Małysza. Zdjęciami z uroczystości także pochwaliła się w sieci.

Okazuje się, że na poprawinach pojawił się także sceniczny partner matki panny młodej. Stefano Tarazzino niespodziewanie zagościł na tym ważnym dniu dla Karoliny Małysz.

Magda Gessler

Magda Gessler wyjedzie z Polski? "Obiecuję zmniejszyć do minimum tę odległość"

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Stefano Tarazzino trenował z Izabelą Małysz na weselu jej córki

W niedzielę tancerz wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie z trasy. Możemy na nim zobaczyć jak uśmiechnięty siedzi w samochodzie. Podpis nie pozostawia wątpliwości, gdzie udał się w niedzielne popołudnie - i w jakim celu.

- Kierunek Wisła i chyba wbiję się na poprawiny, żeby móc trenować przed „Tańcem z gwiazdami” - napisał tancerz na swoim Instagramie.

Z późniejszych zdjęć można wywnioskować, że para numer 2 wspólnie trenowała na parkiecie podczas poprawin Karoliny Małysz. Izabela wrzuciła zdjęcie z mężem i partnerem tanecznym, gdzie napisała, że jest już po treningu. Trudno wyobrazić sobie lepsze okoliczności do próbowania nowych układów, czy popisywania się znajomością tańca niż wesele własnej córki.

Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" z udziałem Izabeli Małysz już jutro. Kolejne wydania wychodzić będą co tydzień w poniedziałek o 20. Kibicujecie tej parze?

Jak dobrze znasz Marylę Rodowicz?

Pytanie 1 z 4

Jak nazywa się były mąż Maryli Rodowicz?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Agata Kulesza zmaga się z problemami zdrowotnymi. Córka bardzo się o nią martwi

  • Justyna Żyła pokazała zdjęcie z ukochanym. „Uwielbiam go”

  • Zdrowa opalenizna jak u gwiazd? Bez solarium, bez „smażenia się na słońcu”

źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Olga Kalicka pokazała zdjęcie ze ślubu przyjaciółki. Obie zachwycają urodą

Czytaj więcej >

Plotki

W najnowszym odcinku "Mam Talent" posypią się czerwone przyciski. Jurorzy nie byli zadowoleni

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z najmłodszą wnuczką. Rozczulający widok

Czytaj więcej >

Plotki

Elżbieta Romanowska o kontynuacji "Rancza". Brakuje jej udziału "Pawła Królikowskiego

Czytaj więcej >

Plotki

Fryzjer z "Top Model" dostaje porażające groźby. Wszystko przez metamorfozy uczestników

Czytaj więcej >
kajra

Plotki

Rafał Maserak martwi się o Kajrę

Czytaj więcej >