Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Syn oczernił Brada Pitta. Reakcja aktora? Nie musieliśmy długo czekać na doniesienia z zagranicy
Redakcja Gwiazd
Redakcja Gwiazd 22.11.2023 12:23

Syn oczernił Brada Pitta. Reakcja aktora? Nie musieliśmy długo czekać na doniesienia z zagranicy

Brad Pitt, Pax Jolie-Pitt, fot. EastNews
Brad Pitt, Pax Jolie-Pitt, fot. EastNews

Brad Pitt to “światowej klasy d*pek”, a dzieci “drżą przed nim ze strachu”? Tak twierdzi… jego własny syn. Blisko 20-letni Pax Jolie-Pitt miał określić w ten sposób aktora przy okazji Dnia Ojca w 2020 roku, wpis ujrzał jednak światło dzienne dopiero teraz. Jeden z tabloidów donosi, jak na zamieszanie zareagować miał sam zainteresowany. Zachowanie artysty wydaje się w tych okolicznościach dość osobliwe.

Pozornie szczęśliwa rodzina? O dzieciach Brada Pitta i Angeliny Jolie

Brad Pitt i Angelina Jolie rozstali się w 2016 roku, po ponad dekadzie związku (i zaledwie dwóch latach małżeństwa). Do rozwodu ostatecznie doszło zaś w roku 2019. W czasie trwania relacji para wychowywała łącznie aż szóstkę dzieci.

Pierwszego syna Jolie adoptowała jeszcze w 2002 roku (gdy jej mężem był Billy Bob Thornton). Pochodzący z Kambodży roczny chłopiec otrzymał imiona Maddox Chiva. W 2005 roku aktorka otrzymała prawa do wychowywania półrocznej dziewczynki z Etiopii, Zahary Marley. Niedługo później Pitt oficjalnie adoptował dwójkę dzieci Jolie, ich nazwiska zyskały zaś dodatkowy człon.

Swoje pierwsze biologiczne dziecko, Shiloh Nouvel Angelina urodziła w 2006 roku (pieniądze, które magazyny zapłaciły za publikację pierwszych zdjęć córki, duet Jolie-Pitt przeznaczył na cele charytatywne).

W 2007 Jolie adoptowała trzyletniego chłopca z Wietnamu o imieniu Pax Thien. Rok później z kolei urodziła bliźnięta: chłopca Knoxa Leona i dziewczynkę Vivienne Marcheline.

Po rozwodzie prawo do wyłącznej opieki nad dziećmi otrzymała właśnie Angelina. Jak donosiły amerykańskie media, wtedy też, w związku z wcześniejszym zachowaniem Brada (miał, między innymi, stosować przemoc w stosunku do ówczesnej zony oraz własnych dzieci) cała szóstka miała zacząć separować się od ojca. Słowa Paxa, które ujrzały niedawno światło dzienne, sprawiają, że dotychczasowe plotki przestają być tylko plotkami.

Najstarszy syn Brada Pitta uderza w aktora. Opisał, jakie piekło przechodził z rodzeństwem Brad Pitt i Angelina Jolie zakończyli batalię sądową. Jedno z nich ma co świętować

Syn oskarża Brada Pitta. "Okropna i podła osoba"

Zaledwie kilka dni temu światowe media obiegły wieści dotyczące najstarszej córki pary, Zahary – 18-latka rozpoczęła studia, a w trakcie jednej z przemów przedstawiła się jedynie nazwiskiem matki, mimo że, podobnie jak reszta rodzeństwa, nosi także nazwisko adopcyjnego ojca. Skomplikowane relacje z Bradem ma mieć także najstarszy syn, Maddox.

Teraz jednak Daily Mail opublikował fragmenty instagramowej relacji 19-letniego dziś Paxa. Ta, opublikowana w 2020 roku, zawierała zdjęcie Pitta z szeregiem ostrych i niezwykle szczerych komentarzy.

Wszystkie najlepszego z okazji Dnia Ojca dla światowej klasy d*pka. Udowadniasz, że jesteś okropną i podłą osobą – napisał.

To tylko część oskarżeń, na które zdecydował się Pax. Zarzucił on także “brak szacunku i empatii wobec czwórki najmłodszych dzieci” oraz to, że jego rodzeństwo… “drży ze strachu” w obecności ojca.

Nigdy nie zrozumiesz, jakie szkody wyrządziłeś rodzinie – możemy przeczytać na screenach.

Jak do sprawy odnosi się sam aktor? Osobliwie.

Brad Pitt "reaguje" na słowa syna. "Darzy dzieci wielkim szacunkiem"

Reakcja Pitta jest, ale jakby jej nie było. Osoba zbliżona do aktora przekazała “The Sun”, że uważa on za “przygnębiające wywlekanie tej sprawy".

Frustrującym jest przedstawianie Brada jako “złej osoby”, kiedy jest to tak dalekie od prawdy – cytuje słowa źródła tabloid.

Aktor wydaje się oburzony zarówno wyciągnięciem screenów syna po tylu latach, jak i samymi jego słowami. Źródło podaje przy tym, że “darzy on swoje dzieci wielkim szacunkiem”. Czy skomentuje jednak sytuację publicznie?

Na to, przynajmniej na razie, nie ma co liczyć. 

Wymowne jest, że Brad zdecydował się zachować pełne godności milczenie – pisze "The Sun"

Czy podobna powściągliwość zachowają także inni członkowie rodziny Jolie-Pitt? Tego nie można być aż tak pewnym.

Brad Pitt
Brad Pitt z dziećmi, Pax po lewej, fot. EastNews
Brad Pitt
Brad Pitt i Angelina Jolie z dziećmi, fot. EastNews
Brad Pitt
Brad Pitt, fot. EastNews
Tagi: Brad Pitt
Brad Pitt przyłapany na wakacjach z nową dziewczyną. Jest od niego 30 lat młodsza
Brad Pitt EA
Brad Pitt na promocji filmu w Japonii, fot. Zuma / SplashNews.com/East News
Jeszcze do niedawna Brad Pitt i Angelina Jolie tworzyli jedno z najpopularniejszych małżeństw na świecie. Traf chciał, że losy małżonków rozeszły się, a 59-letni aktor odnalazł szczęście u boku o 30 lat młodszej kobiety. Fotoreporterom udało się uchwycić zakochaną parę.Brad Pitt jest jedną z osób, która zapisała się w historii światowego kina. Nic więc dziwnego, że bacznie śledzone są nie tylko jego postępy w karierze, ale również życie prywatne. Paparazzi na dniach wypatrzyli Brada w towarzystwie swojej nowej ukochanej. Jak spędzali wolny czas?
Czytaj dalej
Brad Pitt myśli o emeryturze? "Jestem już na ostatniej prostej"
Brad Pitt (EA)
Brad Pitt
Brad Pitt niedawno w wywiadzie zdradził, że odczuwa zbliżającą się zawodową emeryturę. Nie zdradził daty rezygnacji z kariery, jednak coraz częściej myśli o wycofaniu się.Amerykański aktor już jako młody nastolatek rozpoczął swoją przygodę z branżą filmową oraz modelingową. Początkowo występowała epizodycznie u boku takich gwiazd jak m.in.: Robert Downey Jr., Geena Davis czy Susan Sarandon.Pierwszą rolą, która przyniosła mu szerszą rozpoznawalność, był "Wywiad z wampirem", gdzie wcielił się w głównego bohatera. Obecnie wielu kinomaniaków nie potrafi wyobrazić sobie Hollywood bez Brada Pitta. Jak wynika z ostatniego wywiadu aktora, być może już niedługo będą musieli zmierzyć się z taką możliwością.
Czytaj dalej