Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Syn Kukulskiej ma już 24 lata. Natalia pochwaliła się przystojniakiem
Anna Lipska
Anna Lipska 24.06.2024 22:22

Syn Kukulskiej ma już 24 lata. Natalia pochwaliła się przystojniakiem

Natalia Kukulska
fot. KAPIF

Natalia Kukulska celebruje 24. urodziny syna. Jakie zdjęcia wrzuciła do sieci i co napisała?

Dzieci Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka zaczęli się spotykać pod koniec lat dziewięćdziesiątych, gdy podróżowali razem po Stanach Zjednoczonych. Na początku łączyła ich tylko przyjaźń, a dodatkowo piosenkarka była wtedy w związku. Miłość jednak ostatecznie zwyciężyła. Długie rozmowy przy basenie podczas upałów, które wówczas nawiedziły Amerykę, bardzo ich zbliżyły do siebie. Dziś są szczęśliwym małżeństwem z długim stażem.

Pobrali się w lutym 2000 roku. Wkrótce potem na świat przyszły ich dzieci. Małżonkowie doczekali się syna Jana oraz dwóch córek: Anny i Laury. Dziś wokalistka świętuje urodziny pierworodnego. 

Córka Kukulskiej w blond włosach na imprezie. Jak wygląda 19-latka? Kukulska się oszpeciła. Napompowane usta zmieniły jej twarz

Natalia Kukulska jest bardzo dumna z dzieci

Natalia Kukulska nie ukrywa, jak bardzo dumna jest ze swoich dzieci. Kilka miesięcy temu w sieci celebrowała 19. urodziny Anny. 

Ktoś całkiem nowy a tak bardzo mój… „tylko proszę obiecaj, że powrócisz tu znowu malutka i dasz się utulić do snu” Anuś - Kocham i pękam z dumy! @annadabrowka 19 lat!  A Was zapraszam urodzinowo do obejrzenia teledysku do utwory z albumu Czułe struny - „Ktoś całkiem nowy” – napisała Kukulska.

Natalia podzieliła się przekrojem zdjęć od kiedy jej córeczka bydła mała do chwili obecnej.

Teraz chwali się synem. Jan ma już 24 lata. 

Natalia Kukulska pokazała syna. Jak wygląda Jan?

Jan Dąbrówka urodził się krótko po ślubie rodziców. Jak napisała Natalia w urodzinowym poście syna, miała wówczas 24 lata. Dokładnie tyle, ile teraz ma jej pierworodny. Odziedziczył rodzinne zamiłowanie do muzyki i związał się z nią zawodowo. Janek jest perkusistą, który z sukcesami rozwija swój talent.

24 lata miałam jak urodziłam tego jegomościa, a dziś on ma 24 lata. Ten świat jest zaczarowany! A syn - wymarzony! Jaśku @jazzio00 Ty wiesz … a dumam? 

Opublikowała kilka zdjęć z Janem. Już dawno przerósł swoją mamę. Pod nimi całe morze życzeń. Czy są do siebie podobni? 

Natalia Kukulska świętuje urodziny syna, fot. Instagram
Natalia Kukulska świętuje urodziny syna, fot. Instagram
Natalia Kukulska świętuje urodziny syna, fot. Instagram
Natalia Kukulska świętuje urodziny syna, fot. Instagram