Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kukulska się oszpeciła. Napompowane usta zmieniły jej twarz
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 13.05.2024 18:13

Kukulska się oszpeciła. Napompowane usta zmieniły jej twarz

Natalia Kukulska
fot. KAPiF

Natalia Kukulska od wielu lat na scenie muzycznej ma bardzo podobny wizerunek. Teraz jednak pokazała się w wielkich, napompowanych ustach. Co ona ze sobą zrobiła?!

Życie rodzinne Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska od ponad 30 lat jest w związku z tym samym mężczyzną. W roku 2000 zawarła związek małżeński z Michałem Dąbrówką, który jest perkusistą. Wkrótce potem na świat przyszedł ich syn Jan, zaś córka Anna urodziła się w 2005 roku, a jej młodsza siostra Laura w 2017 roku.  Chociaż piosenkarka cieszy się szczęśliwym życiem rodzinnym, to jej przeszłość obciążona jest wielką tragedią i stratą. Natalia Kukulska straciła matkę, kultową śpiewaczkę Annę Jantar, gdy miała zaledwie cztery lata, w wyniku katastrofy lotniczej na lotnisku

Natalia Kukulska to nie tylko utalentowana artystka, ale także jedna z gwiazd, które aktywnie angażują się w działalność charytatywną. W przeszłości brała udział w finałach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz w 1997 roku wzięła udział w nagraniach piosenki "Moja i Twoja nadzieja", z której dochód został przeznaczony na pomoc powodzianom. Podobnie było w przypadku nagrania płyty i hymnu Fundacji TVN, które zbierały fundusze na dom dziecka. Natalia Kukulska jest również ambasadorką dobrej woli UNICEF oraz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Natalia i Michał są razem od ponad dwóch dekad, a mimo tego nieustannie mówią o swojej miłości. 

Natalia Kukulska opublikowała poruszający wpis. Pisze o samotności i chorobie. Aż serce krwawi... 44. rocznica śmierci Anny Jantar. Natalia Kukulska tylko raz w życiu była na miejscu śmierci matki. Tak to tłumaczy

Natalia Kukulska świętowała rocznicę ślubu

Z okazji 24. rocznicy ślubu piosenkarka ponownie zaskoczyła obserwatorów w mediach społecznościowych. Opublikowała zabawne zdjęcie z windy, na którym w różnych minach celebrowali kolejny rok razem.

Warto wiedzieć z kim wchodzi się do windy. Zatrzasnęliśmy się w windzie 24 lata temu i dajemy radę! Kocham - napisała piosenkarka.

Obserwatorzy byli zachwyceni tym postem i w komentarzach życzyli parze mnóstwo szczęścia. Teraz natomiast Natalia znowu pokazała swoje niezbyt korzystne oblicze. Tym razem było jednak dużo gorzej!

Natalia Kukulska w gigantycznych ustach

Natalia Kukulska i Dorota Szelągowska są bliskimi koleżankami. Obie mają ogromne liczby obserwatorów na swoich mediach społecznościowych. Na profilu na Instagramie Doroty pojawiło się zdjęcie z Natalią. Obie jednak wyglądają na nim karykaturalnie! Coś, co rzuca się w oczy od razu to wielkie usta i naciągnięta twarz. 

Na szczęście jest to tylko filtr. Szelągowska i Kukulska mają duży dystans do siebie i mimo koszmarnie zdeformowanych twarzy na tym zdjęciu nie obawiały się opublikować tego na Instagramie! Nawet takie oszpecenie nie jest im straszne. Jesteście ich fanami?

Natalia Kukulska w napompowanych ustach, fot. Instagram
Natalia Kukulska w napompowanych ustach, fot. Instagram
Natalia Kukulska, fot. KAPiF
Natalia Kukulska, fot. KAPiF