Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Syn Magdy Gessler wziął ślub. Wzruszające, co powiedział podczas wesela
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 27.06.2022 12:12

Syn Magdy Gessler wziął ślub. Wzruszające, co powiedział podczas wesela

Magda Gessler i Tadeusz Müller EA
fot. TRICOLORS/East News

Tadeusz Müller, syn najpopularniejszej polskiej restauratorki wziął ślub. Dumna Magda Gessler powitała w rodzinie synową. Gwiazda doczekała się poruszającego przemówienia, skierowanego w jej stronę. Słowa Tadeusza wyciskają łzy wzruszenia.

Magda Gessler nie kryje radości związanej ze ślubem swojego syna. Opublikowała w sieci serię zdjęć oraz nagranie z ceremonii, kiedy Tadeusz zdobył się na przemówienie. Padło wiele poruszających słów.

Magda Gessler doceniona przez syna

Tadeusz Müller jest synem Magdy Gessler i jej pierwszego męża Volkharta Müllera. Z wykształcenia jest psychologiem klinicznym, jednak jego kariera związana jest z gastronomią. Mężczyzna tworzy związek z Małgorzatą Downar, której oświadczył się w 2021 roku. Para pobrała się 25 czerwca 2022 roku na Mazurach.

Ceremonia odbiła się szerokim echem w mediach, a do sieci docierają kolejne informacje związane z wielkim wydarzeniem. Tadeusz i Małgorzata powiedzieli sobie sakramentalne "tak" na statku pływającym po jeziorze Mikołajskim.

Podczas uroczystości Tadeusz Müller przejął mikrofon i zwrócił się do Magdy Gessler. Świeżo upieczony mąż w poruszających słowach podziękował swojej mamie i zasypał ją komplementami.

Bardzo dziękuję mojej mamie, bez której nie byłoby mnie tu po prostu i jest niesamowitą osobą, która zaraża mnie tą energią, daje mi to wszystko, dzięki której robię to, co robię i uśmiecham się dzisiaj tutaj do was — powiedział Tadeusz podczas ceremonii.

Z kolei sama Magda Gessler napisała na Instagramie:

Jeden z najszczęśliwszych dni mojego życia… Małgorzata witaj w rodzinie…masz nową Mamę a ja cudowną nową Córkę… uwielbiam Was, szczęścia i poznawania siebie każdego dnia!!!!!!! Kochajcie się.!!! Niech żyje miłość.!!!!!!

Związek Tadeusza i Małgorzaty

Tadeusz ma na swoim koncie nieudany, wieloletni związek. Niegdyś przez 13 lat tworzył relację z Blanką. Czas pokazał, że nie byli sobie pisani. Następnie związał się z Małgorzatą Downar, właścicielką agencji WeGrowth, współpracującej z takimi gwiazdami jak Joanna Przetakiewicz czy Jessica Mercedes.

Związek Małgorzaty i Tadeusza jest szeroko relacjonowany w sieci. Zakochani regularnie publikują ze sobą zdjęcia na Instagramie. Para za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o zaręczynach oraz przygotowaniach do ślubu.

Zobacz zdjęcia:

Relacja Lary Gessler
Ślub Tadeusza Müllera i Małgorzaty Downar, fot. instagram.com/lara_gessler
Małgorzata Downar i Tadeusz Müller
Zaręczyny Małgorzaty Downar i Tadeusza Müllera, fot. instagram.com/jagoda.malgorzata
Tadeusz Müller i Małgorzata Downar
Tadeusz Müller i Małgorzata Downar, fot. instagram.com/tadeusz_muller
Magda Gessler i Tadeusz Müller
Magda Gessler i Tadeusz Müller, fot. instagram.com/tadeusz_muller
Tadeusz Müller i Małgorzata Downar
Tadeusz Müller i Małgorzata Downar, fot. instagram.com/tadeusz_muller

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Uwielbiany aktor znowu stanie przed sądem? Złożono już wniosek, wszystko zależy od jednej rzeczy

  2. Viki Gabor w mocnym makijażu na scenie w TVP. Nagle pojawiła się jej matka, nie mogło skończyć się inaczej

  3. Księżna Kate oddała wzruszający hołd Dianie. Uwagę zwrócił jeden wyjątkowy szczegół

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].