Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Synek Małgorzaty Sochy wygląda jak klon jej męża! Właśnie pokazała jego twarz
Redakcja Gwiazd
Redakcja Gwiazd 22.06.2023 12:42

Synek Małgorzaty Sochy wygląda jak klon jej męża! Właśnie pokazała jego twarz

Małgorzata Socha pokazała twarz syna
Małgorzata Socha pokazała twarz syna, fot. Instagram

Małgorzata Socha pokazała twarz syna. Jak wygląda Staś? Do kogo jest podobny? Ile ma lat? Fani twierdzą, że to klon męża aktorki. Też tak uważacie?

Kiedy Małgorzata Socha wzięła ślub? Kim jest Krzysztof Wiśniewski?

Małgorzata Socha zyskała ogromną popularność, gdy w 2008 roku wcieliła się w postać Violetty Kubasińskiej w serialu “BrzdyUla”. Widzowie pokochali ją za świetne poczucie humoru, a branża za nienaganny styl. Aktorka przeszła jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz w rodzimym show-biznesie.

W tym samym roku, w którym zagrała w popularnej komedii TVN-u, Socha 5 lipca wyszła za mąż za biznesmena Krzysztofa Wiśniewskiego. Ślub pary do ostatniej chwili utrzymywany był w tajemnicy. 

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski
Małgorzata Socha z mężem Krzysztofem Wiśniewskim

Kim jest Krzysztof Wiśniewski – mąż Małgorzaty Sochy? Mężczyzna ukończył studia na politechnice. Z zawodu jest on inżynierem, zaś prywatnie - kocha bieganie; startował nawet w maratonach, m.in. w Nowym Jorku czy Londynie, a w 2023 roku wraz z żoną wziął udział w Biegu na Piątkę.

Tylko u nas: Julia Wieniawa miażdży ranking "Forbesa". "Dziwi mnie, że jestem niżej". Ujawniła rozczarowujące kulisy jego powstawania

Ile dzieci ma Małgorzata Socha?

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski doczekali się trojga dzieci. Pierwsza na świat przyszła córeczka Zosia, która w tym roku skończyła 10 lat. Cztery lata później gwiazda urodziła Basię, a w 2018 roku syna Stanisława. 

Aktorka przez długi czas nie ujawniała wizerunku swoich pociech. W social mediach publikowała tylko takie zdjęcia, na których jej dzieci stały tyłem do obiektywu. Dopiero przed Bożym Narodzeniem w 2022 roku nastąpił przełom – Małgorzata Socha pokazała twarze wszystkich dzieci w kampanii reklamowej dla marki biżuteryjnej Apart.

Małgorzata Socha z mężem, mamą i dziećmi
Małgorzata Socha pokazała twarze dzieci w kampanii Apart

Jak wygląda syn Małgorzaty Sochy?

Po publikacji reklamy z udziałem całej rodziny gwiazdy, na jej profilu na Instagramie zaczęły co jakiś czas pojawiać się kolejne zdjęcia z odsłoniętymi buziami wesołej gromadki. 22 czerwca Socha pokazała, jak wygląda jej syn.

Małgorzata zamieściła zdjęcia z wycieczki rowerowej ze Stasiem. To początek przygody 5-latka z jednośladem, ale widać, że jazda na nim sprawia mu wiele frajdy. Na twarzy chłopca rysuje się uśmiech, który możemy podziwiać w pełnej okazałości.

“Poranna dawka szczęścia!” – napisała aktorka.

Fani są zauroczeni widokiem, jaki zafundowała im ich ulubienica. W komentarzach nie brakuje wyrazów sympatii – sypią się serduszka, uśmiechy i inne pełne życzliwości wpisy. Pojawiły się też sugestie, że synek Sochy to wykapany tatuś. Też widzicie podobieństwo do Krzysztofa Wiśniewskiego?

Zobaczcie, jak teraz wygląda syn Małgorzaty Sochy:

Małgorzata Socha z synem
Małgorzata Socha z synem
Syn Małgorzaty Sochy
Syn Małgorzaty Sochy