Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak Victoria Beckham świętuje 13. urodziny córki. Seria intymnych zdjęć rozpaliła internet
Karolina Kurek
Karolina Kurek 10.07.2024 12:19

Tak Victoria Beckham świętuje 13. urodziny córki. Seria intymnych zdjęć rozpaliła internet

Beckhamowie
fot. Instagram

Victoria i David Beckhamowie świętują 13. urodziny swojej najmłodszej pociechy. Projektantka mody pochwaliła się serią niepublikowanych wcześniej zdjęć jedynej córki. Pod postem zaroiło się od komentarzy.

Beckhamowie świętują rocznicę ślubu

Victoria i David Beckhamowie to jedna z najsłynniejszych par na świecie. W tym roku projektantka mody i były piłkarz świętują 25. rocznicę ślubu. Z tej okazji zdecydowali się opublikować na Instagramie serię zdjęć z tego wyjątkowego dnia. 

Do tej pory te fotografie nie były dostępne dla fanów pary. Uwagę zwróciło to, na którym Beckhamowie pozują w fioletowych kreacjach, dokładnie tych samych, w których przed laty powiedzieli sobie sakramentalne “TAK”. 

Tak wyglądał ślub Beckhamow. Po 25 latach zdjęcia warte miliony w sieci Tragedia u Beckhamów. Załamani zamierzają złożyć pozew

Haper Beckham świętuje 13. urodziny

10 lipca na profilu byłej wokalistki zespołu Spice Girls pojawił się nowy post. Victoria Beckham podzieliła się z fanami radością z okazji urodzin jej córki. Harper skończyła dziś 13 lat. 

Z tej okazji gwiazda pokazała serię zdjęć dziewczynki. Do tej pory ona i jej mąż nie pokazywali zbyt wiele kadrów prywatnych i rodzinnych w mediach społecznościowych. Tym razem zrobili jednak wyjątek.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, moja najlepsza przyjaciółko. Jesteś słodka i miła, a Twój uśmiech codziennie ogrzewa nasze serca. Naprawdę jesteś dla nas wszystkim, Harper Seven, i jesteśmy bardzo dumni z tego, jaką radosną, piękną i utalentowaną młodą damą się stajesz. Kochamy Cię bardzo, bardzo mocno - napisała w mediach społecznościowych. 

Gwiazdy składają życzenia córce Beckahmów

Harper to jedyna córka i najmłodsze dziecko Victorii i Davida Beckhamów. Para doczekała się jeszcze trzech synów. Najstarszy, Brooklyn przyszedł na świat w 1999 roku. Romeo urodził się trzy lata później, a Cruz dołączył do rodziny w 2005 roku. 

Piłkarz nie ukrywał, że marzy o córce. Pod postem dumnej mamy pojawiło się wiele komentarzy gwiazd z życzeniami dla Harper. 

  • Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, piękna Harper! Kochamy Cię bardzo - napisała aktorka Eva Longoria. 
  • Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, Harper, kochamy Cię bardzo - brzmi komentarz Emmy Bunton, koleżanki Victorii z zespołu Spice Girls.
  • Najszczęśliwszych urodzin, Harper - napisała modelka Linda Evangelista. 

Fani rodziny również tłumnie pospieszyli ze składaniem życzeń urodzinowych solenizantce. 

Harper Beckham, fot. Instagram
Harper Beckham, fot. Instagram
Harper Beckham, fot. Instagram
Harper Beckham, fot. Instagram