Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Taniec z gwiazdami". Z kim zatańczy Jacek Jelonek? Polscy tancerze mieli odmówić
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.07.2022 11:38

"Taniec z gwiazdami". Z kim zatańczy Jacek Jelonek? Polscy tancerze mieli odmówić

Taniec z Gwiazdami EA
fot. Pawel Wodzynski / East News

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja, uwielbianego przez widzów show Polsatu "Taniec z gwiazdami". W jesiennym wydaniu pierwszy raz w historii trwania programu będziemy mieć okazję podziwiać zmagania pary jednopłciowej. Z kim zatańczy Jacek Jelonek?

"Taniec z gwiazdami": Jacek Jelonek w pierwszej parze jednopłciowej

Jacek Jelonek największą popularność zawdzięcza programowi "Prince Charming", w którym kilku mężczyzn walczyło o jego serce. To właśnie w show TVN poznał swojego ukochanego – Oliwera Kubiaka. W związku z ogromną sympatią, jaką cieszył się nie tylko model, ale też całe randkowe show, twórcy programu "TzG" przedstawili gwiazdorowi kuszącą propozycję. Jacek Jelonek ma być pierwszym uczestnikiem, który wystąpi na scenie w parze jednopłciowej.

Od czasu ogłoszenia tej informacji fani tanecznego formatu zastanawiają się, który ze znanych z programu tancerzy stanie u boku przystojnego modela (więcej TUTAJ). Okazało się, że wcale nie jest to takie proste, jak mogłoby się na początku wydawać.

"Taniec z Gwiazdami": Z kim wystąpi Jacek Jelonek?

Wielbiciele show liczyli na to, że w pierwszej jednopłciowej parze, wraz z Jackiem Jelonkiem, pojawi się jeden z popularnych i występujących od lat tancerzy, jak Stefano Terrazzino czy Rafał Maserak.

Szybko jednak wyszło na jaw, że żaden ze starych weteranów show nie będzie towarzyszyć modelowi w jego tanecznej przygodzie. Spekuluje się nawet, że nie będzie to nikt z Polski, a do najnowszej edycji show zostanie zaproszony tancerz zza granicy.

Według informacji zebranych przez portal WP Kobieta mocnym kandydatem do roli partnera modela jest tancerz pochodzący z Wielkiej Brytanii. Na razie nie podano jego nazwiska, ale wiadomo, że od lat rozwija on swoją karierę właśnie na Wyspach.

Zobacz zdjęcia:

Jacek Jelonek ig1
Instagram/iamjackjelonek
Jacek Jelonek ig2
Instagram/iamjackjelonek
Jacek Jelonek ig3
Instagram/iamjackjelonek

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Gwiazda TVN niespodziewanie urodziła. Na dziecko zdecydowała się w ostatniej chwili

  2. Opozda nie wytrzymała, natychmiast zareagowała na film Królikowskiego. "Wybrałeś imprezę i wyjazd kochanką"

  3. "Może nie dożyje liceum". Skandaliczne słowa o dziecku Fabijańskiego, była partnerka natychmiast zareagowała

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: WP Kobieta