Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Opozda reaguje na film Antka Królikowskiego. "Miesiąc nie widziałeś syna"
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 18.07.2022 20:44

Joanna Opozda reaguje na film Antka Królikowskiego. "Miesiąc nie widziałeś syna"

Joanna Opozda EA Antek Królikowski
fot. instagram.com/asiaopozda, instagram.com/antek.krolikowski

Antek Królikowski udostępnił na Instagramie wideo, w którym oskarża swoją byłą partnerkę o manipulacje i fałszywe oskarżenia wobec jego osoby. Joanna Opozda natychmiast zareagowała i przedstawiła swój punkt widzenia. Przy okazji postawiła mocne argumenty stawiające Królikowskiego w negatywnym świetle jako ojca.

"Jesteś niesłowny i po raz kolejny wybrałeś imprezę, wyjazd z kochanką zamiast syna" – czytamy w prywatnym wiadomościach pomiędzy Opozdą a Królikowskim. Celebrytka opublikowała screeny w odpowiedzi na zarzuty stawiane przez bliskich aktora. Dość szybko konflikt zaczął nabierać tempa.

Konflikt pomiędzy Opozdą a Królikowskim

Przez długi czas Joanna Opozda milczała na temat relacji pomiędzy nią, synkiem Vincentem, a Antkiem Królikowskim. Gwiazda postanowiła jednak zabrać głos, gdy do sieci trafiły informacje na temat odwołanego chrztu jej dziecka. To wtedy po raz pierwszy Opozda poinformowała, iż jej były partner nie płaci alimentów. Zrobiła to w odpowiedzi na wiadomość brata Królikowskiego, który prosił ją o informacje na temat ceremonii.

– Ciekawe, po co pytasz Antka, skoro nie widział syna 1,5 miesiąca. Nie płaci alimentów na Vincenta, które zasądził sąd. Antek nie interesuje się dzieckiem, tak jak ty. Dopiero jak chciałam zrobić synkowi chrzest, wszyscy się zainteresowaliście, bo zależy wam tylko na tym, żeby dobrze wypaść PR-owo – opowiedziała Joanna Opozda.

Screeny z rozmów trafiły do sieci i można je zobaczyć TUTAJ. Tuż po pierwszych doniesieniach na dany temat głos zabrała matka Joanny Jarmołowicz (obecnej partnerki Jana Królikowskiego).

– A ci biedni, omamieni ludzie przez J. O. nic nie wiedzą, jaka ona jest. I blokuje dostęp do syna – napisała w jednym z komentarzy na Instagramie.

Wtedy Joanna Opozda postanowiła ujawnić swoją prawdę. Udostępniła screeny rozmów z Antkiem Królikowskim, za pomocą których pokazała, jak bardzo były partner miał interesować się spotkaniami z dzieckiem.

Antek, miesiąc nie widziałeś syna. Zamiast spotkania z dzieckiem wybrałeś wakacje z kochanką [...]. Jesteś niesłowny i po raz kolejny wybrałeś imprezę, wyjazd z kochanką zamiast syna. [...] Jesteś niereformowalny. Ja poszłam ci na ustępstwa, po raz kolejny. A Ty po raz kolejny nie potrafiłeś tego uszanować i zawiodłeś nie tylko mnie, ale przede wszystkim swojego syna – czytamy.

W dalszej części możemy przeczytać, że sławny ojciec miał nie interesować się synem przez ostatnie dwa miesiące i nie przychodzić na spotkania mimo ustaleń.

– Tak właśnie "utrudniam" kontaktu – skwitowała Opozda.

Antek Królikowski zabrał głos w sprawie alimentów

W końcu i Antek Królikowski publicznie wypowiedział się na temat zaistniałego konfliktu. Już na początku zaatakował Opozdę twierdząc, że kobieta "nie może pogodzić się z rozstaniem". W dalszej części zaczął oskarżać ją o manipulacje i kłamstwa.

– Musicie wiedzieć, że nie wszystko, co usłyszeliście ze strony Asi, było prawdą, lecz manipulacją, której ja sam poddawany byłem przez te kilka miesięcy nieudanego małżeństwa – słyszmy.

Królikowski podważył również zarzuty dotyczące niepłacenia alimentów i zapewniał, iż Opozda "mija się z prawdą". Dodał również, iż "sama przelała sobie z naszego wspólnego konta wszystkie oszczędności w znacznej kwocie, które wpływały głównie ode mnie". – Po tym, jak komornik zabezpieczył pięciocyfrową kwotę proponowanych przez stronę Asi alimentów, mam zablokowane wszystkie konta, więc o finanse matka mojego syna nie powinna się obawiać, tym bardziej że, z tego co widzę, całkiem nieźle radzi sobie z reklamowaniem wszystkiego na Instagramie – kontynuuje aktor.

Na odpowiedź Joanny Opozdy nie trzeba było długo czekać. Wyjaśniła, iż o alimentach zadecydował sąd na podstawie wysokości zarobków Królikowskiego.

– Gdybyś był przyzwoitym człowiekiem i płaciłbyś co miesiąc alimenty na czas, komornik nie zająłby Twojego konta, to chyba oczywiste. (...) Nigdy nie zmieniłeś naszemu dziecku pieluchy, nigdy nie wstawałeś do niego w nocy, nie kąpałeś go. Za to gdy nasz synek miał 2 miesiące, przyniosłeś mu kostkę Rubika i zapytałeś czy może już jeść pierogi. Więc jakim ojcem jesteś? – zakończyła.

Opozda 1
Opozda
Opozda 2
opoozda
Opozda 4

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Sylwia Bomba kwitnie w nowym związku. Jej córeczka jest zachwycona nowym partnerem mamy

  2. Historia miłości Anity Werner i Michała Kołodziejczyka. "Zachowała się skandalicznie"

  3. Mało kto pamięta, co łączyło Kasię Cichopek i Krzysztofa Ibisza. Dziś na próżno szukać ich wspólnych zdjęć

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].