Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sylwia Bomba kwitnie w nowym związku. Jej córeczka jest zachwycona nowym partnerem mamy
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 18.07.2022 13:34

Sylwia Bomba kwitnie w nowym związku. Jej córeczka jest zachwycona nowym partnerem mamy

sylwia bomba
fot. instagram.com/sylwiabomba

Sylwia Bomba ochoczo dzieli się ze światem swoim życiem. Nie tak dawno poinformowała o wejściu w nowy związek, a teraz wyjawiła kolejne fakty. Na Instagramie pojawiły się wymowne zdjęcia oraz wyznanie dotyczące relacji jej córki z nowym partnerem.

Sylwia Bomba po rozstaniu zdecydowała się rozpocząć kolejny etap w swoim życiu. Związała się z nowym mężczyzną, z którym jak sama wyznała, jest bardzo szczęśliwa. Najnowsze relacje opublikowane przez gwiazdę tylko to potwierdzają.

Sylwia Bomba o nowym związku

Sylwia Bomba zyskała ogólnopolską rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym występuje od samego początku. W pierwszych edycjach komentowała oglądane produkcje wraz z przyjaciółką Ewą Mrozowską. Kobieta zrezygnowała jednak z udziału i obecnie u boku Sylwii możemy zobaczyć Lili Antoniak.

Sylwia w ekspresowym tempie zyskała sympatię widzów, którzy tłumnie rozpoczęli śledzenie jej mediów społecznościowych. W lipcu ubiegłego roku poinformowała o rozstaniu z partnerem, z którym ma córkę Antosię.

Jest jedna rzecz, którą mówię - to była moja decyzja, to ja spakowałam walizki i to ja się wyprowadziłam. Wzięłam Antoninę pod pachę i wyszłyśmy. [...] Odchodząc, spadł mi kamień z serca — powiedziała Sylwia na łamach ddtvn.pl.

Z czasem Bomba otworzyła się na nową relację i poznała mężczyznę, z którym postanowiła się związać. Oficjalnie potwierdziła związek w czerwcu 2022 roku.

Sylwia Bomba o relacji córki z partnerem

Po najnowszych zdjęciach opublikowanych przez Sylwię można śmiało stwierdzić, że celebrytka kwitnie w nowym związku. Na Instagramie pojawiło się bowiem zdjęcie z ogromnym bukietem czerwonych róż. Gwiazda programu "Gogglebox" wyjawiła również, że może liczyć na ogromne wsparcie.

W kolejnych relacjach Sylwia postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań zadanych przez internautów. Jeden z obserwatorów poruszył temat relacji córki Bomby z nowym partnerem. Gwiazda TTV opowiedziała, że dziewczynka uwielbia mężczyznę. Co więcej, twierdzi, że jest to jej chłopak. Z kolei wybranek Sylwii wyznaje miłość zarówno swojej partnerce jak i jej córce.

"Mamusiu, a wiesz, że to jest mój chłopak, a nie Twój"? Mój nowy chłopak mówi: kocham WAS, nie tylko Ciebie, WAS — napisała na InstaStory Sylwia Bomba, publikując zdjęcie córki.

Zobacz zdjęcia:

Sylwia Bomba
Sylwia Bomba z bukietem kwiatów od partnera, fot. instagram.com/sylwiabomba
Córka Sylwii Bomby
Córka Sylwii Bomby, fot. instagram.com/sylwiabomba
Sylwia Bomba
Sylwia Bomba, fot. instagram.com/sylwiabomba
Sylwia Bomba z córką
Sylwia Bomba z córką, fot. instagram.com/sylwiabomba
Sylwia Bomba
Sylwia Bomba, fot. instagram.com/sylwiabomba

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Koroniewska wyznała, dlaczego naprawdę jest z Dowborem. Odpowiedź zaskakuje, nie powstrzymywała się

  2. Karol Strasburger ma poważny problem. Gwiazdor musiał poświęcić się dla żony młodszej o 37 lat i swojej córki

  3. Nie żyje gwiazda „Sanatorium miłości” i „The Voice Senior”. Przekazano: „ogromnie smutna wiadomość”

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].