Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rusza nowy sezon "Gogglebox". Sylwia Bomba nie będzie już występować z Ewą Mrozowską
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 04.04.2022 22:04

Rusza nowy sezon "Gogglebox". Sylwia Bomba nie będzie już występować z Ewą Mrozowską

Różowe PILNE
instagram.com/gogglebox_official

Najnowsze odcinki programu "Gogglebox" mogą nieco zaskoczyć stałych widzów, za sprawą rozbicia uwielbianego duetu Sylwii Bomby i Ewy Mrozowskiej. Influencerki nie znikną z kanap, jednak pojawią się w zaskakujących parach.

Stacja telewizyjna TTV przyciąga widzów kreatywnymi pomysłami na programy o nieoczekiwanej tematyce. Gdy osiem lat temu na antenie pojawił się pierwszy odcinek programu, w którym bohaterowie oglądają filmy i seriale, a także komentują popularne produkcje, nikt nie spodziewał się takiego hitu.

Dziś "Gogglebox" jest jednym z najchętniej oglądanych programów TTV, a bohaterzy zasiadający na kanapach zrównali się z prawdziwymi gwiazdami show-biznesu. Najnowsze odcinki przygotują dla widzów niespodzianki w postaci nowych duetów.

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska nie zasiądą razem w "Gogglebox"

Ostatnio media ogłosiły, że uwielbiany duet nie pojawi się w najnowszych odcinkach na wspólnej kanapie, co zaniepokoiło widzów programu. Zaczęto podejrzewać, że między przyjaciółkami nawiązał się konflikt, jednak same bohaterki oświadczyły, że zmiana nie ma nic wspólnego z ich relacjami.

Wielbiciele duetu fotografki i wizażystki z niecierpliwością czekali na ujawnienie ich nowych par, które będą towarzyszyły im w najnowszych odsłonach "Gogglebox". I właśnie dziś w mediach społecznościowych zarówno Sylwia Bomba, jak i Ewa Mrozowska, przedstawiły połówki, które dołączą do programowej rodziny.

Sylwia Bomba na kanapę zaprosiła swoją przyjaciółkę, Lilę Antoniak, która robi furorę na popularnej aplikacji TikTok (jej konto obserwuje ponad 685 tysięcy osób). Na wspólnym zdjęciu w radosnych nastrojach zapraszały na dzisiejszy odcinek o godzinie 22:00. Gwiazda TTV wierzy, że zmiany oprócz zaskoczenia, pozostawią dobre wrażenie na widzach.

Ewa Mrozowska do wspólnego reagowania na najnowsze programy zaprosiła niezwykłą osobę, z którą jest związana od dłuższego czasu. Na kanapie, u boku wizażystki, zasiądzie jej mąż, Piotr Kozłowski. Para nie może doczekać się ukazania relacji fanom programu TTV. W mediach społecznościowych udostępnili wspólne zdjęcie, zachęcając wszystkich do oglądania dzisiejszego odcinka "Gogglebox".

Choć ogłoszenie zmiany w jednym z najbardziej uwielbianych duetów zaskoczyło fanów Sylwii Bomby oraz Ewy Mrozowskiej, wielbiciele mają nadzieję, że nowe parowania wyjdą im, oraz produkcji, na lepsze. Pierwsze zetknięcie z wyczekiwanymi bohaterami można obejrzeć już dzisiaj o godzinie 22:00 w TTV.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza

  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów

  3. Wyszło, co Ewa Krawczyk zrobiła nad grobem męża. Ciężko powstrzymać łzy, to nie pierwszy raz

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].