Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Aktor

Aktor

Pogrzeb Janusza Rewińskiego
07.06.2024 12:14 Pogrzeb Janusza Rewińskiego. Żegnały go tylko dwie gwiazdy. Przykry widok podczas uroczystości

Ostatnie pożegnanie legendy. 7 czerwca w południe rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe Janusza Rewińskiego. Znanego i lubianego aktora pożegnali członkowie rodziny i znajomi.

Witold Pyrkosz
22.04.2024 22:38 Odwiedzili grób Pyrkosza w 7. rocznicę śmierci. Widok chwyta za serce

Właśnie minęło 7 lat od śmierci znanego i lubianego aktora, Witolda Pyrkosza. Wiadomo, jak obecnie wygląda jego grób. Widok porusza.

Clint Eastwood
13.04.2024 08:15 Nowe zdjęcia dawno niewidzianego Clinta Eastwooda wywołały poruszenie w sieci. Gwiazdor ma już 93 lata

Clint Eastwood od dekad jest szanowaną postacią w świecie Hollywood. Gwiazdor świetnie sobie radzi nie tylko przed kamerą, ale i po drugiej stronie. Niestety jego przejście na emeryturę niedługo stanie się faktem. Widziano go po raz pierwszy publicznie od dłuższego czasu. Jak wygląda 93-latek?

Adam Woronowicz
12.04.2024 14:04 Tylko u nas: Adam Woronowicz szczerze do bólu o Julii Wieniawie. "Zawodowi aktorzy się tak nie zachowują"

Popularny aktor, Adam Woronowicz był ostatnio gościem Świata Gwiazd. W rozmowie z Andrzejem Sołtysikiem opowiedział m.in. o współpracy z Julią Wieniawą. Takich słów ze strony doświadczonego artysty się nie spodziewaliście.

Cole Brings Plenty nie żyje
06.04.2024 20:50 Tragiczny finał poszukiwań młodego aktora. 27-latek nie żyje

Smutne wieści ze świata kina i telewizji. W sobotę media obiegła informacja o śmierci zaginionego aktora, Cole'a Bringsa Plenty'ego. Po tygodniu poszukiwań służby odkryły jego ciało. Ujawniono okoliczności odnalezienia 27-latka.

John Galecki
09.02.2024 18:38 Znany aktor potajemnie wziął ślub i został ojcem. Fani i media nie mieli o niczym pojęcia

Znany i lubiany aktor w kompletnej tajemnicy przed mediami wziął ślub. Ukrywał także, że z nową żoną doczekał się dziecka. Fani gwiazdora są w szoku. Sprawdzamy szczegóły.

Witold Kopeć
05.01.2022 01:00 Nie żyje aktor Witold Kopeć

Nie żyje aktor Witold Kopeć. Grał w wielu kultowych, polskich produkcjach. Widzowie mogą kojarzyć go z tak znanych tytułów, jak "M jak miłość" czy "Listy do M.". Zmarł w wieku 64 lat. Smutne wieści o śmierci aktora przekazał Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie, z którym Witold Kopeć był związany od 1989 roku. Dyrektor i pracownicy instytucji opublikowali w mediach poruszający wpis, w którym pożegnali wspaniałego artystę.

Matthew Mindler cz-b - ea
17.10.2021 02:00 19-letni aktor popełnił samobójstwo. Ujawniono, co znaleziono w jego komputerze

Mama znanego, 19-letniego aktora Matthewa Mindlera przekazała informację, że jej syn popełnił samobójstwo. Stało się to niedługo po jego wyjeździe do collage'u. Jak udało się ustalić śledczym oraz rodzicielce młodego artysty, śmierć nastąpiła w wyniku przedawkowania azotanu sodu. Matthew Mindler od najmłodszych lat robił karierę aktorską. Znany jest m.in. z komedii „Nasz brat idiota", puszczanej wielokrotnie w polskich stacjach telewizyjnych.

Adams
11.01.2021 01:00 Nie żyje ceniony aktor kultowego serialu emitowanego na HBO

Niestety, ze świata filmowego docierają do nas smutne wiadomości. Nie żyje Granville Adams. Aktor w momencie śmierci miał 58 lat.Smutna informacja została podana przez portal Deadline i wkrótce potwierdzona przez przyjaciół oraz współpracowników aktora.