Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Liber

Liber

Liber i Sylwia Grzeszczak
22.05.2024 17:09 Posypały się gratulacje dla Grzeszczak i Libera

Sylwia Grzeszczak opublikowała post na Instagramie i natychmiast zaroiło się od gratulacji! Takie rzeczy po rozstaniu z Liberem. O co chodzi?

Liber/Sylwia Grzeszczak
18.05.2024 09:20 Liber wrzucił post o Sylwii Grzeszczak. Zareagowała błyskawicznie

Liber dodał nowy post w mediach społecznościowych na temat Sylwii Grzeszczak. Była żona zabrała głos w sprawie. Szczegóły. 

Liber, Sylwia Grzeszczak
25.04.2024 08:00 Liber nową piosenką uderza w Sylwię Grzeszczak? Tak komentuje tekst o ex-partnerce

Liber swoim najnowszym utworem wywołał spore zamieszanie. Wszystko ze względu na tekst, w którym wspomina o swojej "ex-partnerce". Słuchacze od razu pomyśleli o Sylwii Grzeszczak, z którą niedawno ogłosił rozstanie. Raper komentuje obawy fanów.

Sylwia Grzeszczak, Liber, Natalia Szroeder
24.04.2024 11:22 Szroeder miała 16 lat, gdy została podopieczną Libera. Plotki o ich romansie skomentowała nawet Grzeszczak

Natalia Szroeder jest dziś jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Swoją karierę zaczęła już jako nastolatka pod okiem doświadczonego Libera. Co jakiś czas powracają plotki o ich romansie. Interweniowała nawet Sylwia Grzeszczak.

Sylwia Grzeszczak, Liber
23.04.2024 09:20 Liber o rozpadzie małżeństwa. Poruszył sprawę romansu. Mocne wyznanie

Informacja o rozpadzie małżeństwa Libera i Sylwii Grzeszczak była dla internautów ogromnym szokiem. Tym bardziej że duet zaczął nawiązywać do relacji w swojej twórczości. Teraz raper po raz pierwszy opowiedział o doświadczeniach związanych z rozstaniem. Odniósł się do plotek o romansie.

Liber pierwszy raz komentuje rozwód z Grzeszczak
21.04.2024 13:12 Liber pierwszy raz komentuje rozwód z Grzeszczak. "Nie jest to przyjemny temat". Tak podsumował byłą żonę

Sylwia Grzeszczak i Liber zarówno podczas trwania związku, jak i po jego zakończeniu dbali o swoją prywatność. Teraz muzyk po raz pierwszy od rozwodu otworzył się na temat relacji z wokalistką. Nie wszystko jest dla niego miłym wspomnieniem. 

Sylwia Grzeszczak, Liber
19.04.2024 13:05 Wymowna reakcja Sylwii Grzeszczak na piosenkę Libera o "ex-partnerce"? To pojawiło się na jej profilu

Najnowszy utwór Libera poróżnił internautów z uwagi do nawiązań o jego "ex-partnerce". Teraz Sylwia Grzeszczak zamieściła wymowne zdjęcie w mediach społecznościowych. Byli małżonkowie jednak nie zakończyli relacji w tak dobrej atmosferze jak się wydawało?

Liber Wilk piosenka tekst
12.04.2024 23:05 Liber nagrał piosenkę, a fani się wściekli: "Usuń to chłopie". Mocny tekst o eks partnerce

Liber i Sylwia Grzeszczak rozstali się po 9 latach małżeństwa. Początkowo wydawało się, że rzeczywiście rozeszli się w zgodzie. Ale teraz raper wypuścił nową piosenkę, a jej tekst wywołał niesmak u fanów. Czy rzeczywiście utwór jest krytyką byłej partnerki?

Liber
09.03.2024 12:19 Liber opublikował zdjęcie Sylwii Grzeszczak i przekazał wspaniałe wieści

Liber w ostatnim czasie odnosi wiele sukcesów. Niedawno muzyk opublikował w swoich mediach społecznościowych zdjęcie byłej żony, Sylwii Grzeszczak i pochwalił się szczęśliwą nowiną. O co chodzi?

Liber
29.02.2024 12:19 Liber znowu szczęśliwy. Po rozstaniu z Grzeszczak nie próżnuje. Właśnie się pochwalił

Liber, o którym w ostatnim czasie jest głośno, za sprawą rozstania z wieloletnią partnerką, Sylwią Grzeszczak ponownie ma powody do radości. O wszystkim poinformował na Instagramie. Tego się nie spodziewaliście.

Sylwia Grzeszczak już nie ukrywa swojego szczęścia, fot. KAPiF
02.02.2024 15:09 Sylwia Grzeszczak po rozstaniu z Liberem już nie ukrywa swojego szczęścia. Od razu ruszyła lawina gratulacji

Sylwia Grzeszczak i Liber we wrześniu ubiegłego roku potwierdzili, że ich związek dobiegł końca. Artyści podążają obecnie swoimi własnymi ścieżkami. Skryta zazwyczaj piosenkarka już nawet nie stara się ukrywać, że na nowo odnalazła szczęście.

Sylwia Grzeszczak z gwiazdą "M jak miłość"? Fot. KAPiF
30.01.2024 08:43 Sylwia Grzeszczak z gwiazdą "M jak Miłość"? Dopiero zakończyli swoje związki, a fani już ich wytropili

Sylwia Grzeszczak i Liber rozstali się po dziewięciu latach małżeństwa. Para, która od zawsze kładła nacisk na prywatność, zdecydowała się kroczyć nową drogą osobno. Tymczasem fani zauważyli, że w otoczeniu piosenkarki mógł pojawić się ktoś nowy. Doskonale go znacie. 

Liber w reklamie mleka roślinnego
18.01.2024 12:16 Liber po rozstaniu z Grzeszczak zagra w reklamie. Nie uwierzycie, co będzie promował

Liber po rozstaniu z Sylwią Grzeszczak mocno zyskał na popularności. Teraz otrzymał intratną ofertę. Fani będą naprawdę zaskoczeni tym, gdzie go zobaczą. Przyjął zaskakującą propozycję reklamy.

Sylwia Grzeszczak, Liber
17.01.2024 11:12 To on zastąpi Libera u boku Sylwii Grzeszczak? Fani nie mają wątpliwości po tym, co zobaczyli

Sylwia Grzeszczak po rozstaniu z Liberem nie zwalnia tempa i dzieli się z internautami nowymi sukcesami. Ostatnia aktywność piosenkarki wywołała sporą reakcję w mediach społecznościowych. Fani odkryli następcę Libera? Co do tego duetu nie mają wątpliwości.

Sylwia Grzeszczak o rozstaniu z Liberem
13.01.2024 09:22 Sylwia Grzeszczak pierwszy raz o rozstaniu z Liberem. Tak naprawdę wyglądają ich relacje

Sylwia Grzeszczak i Liber byli bardzo lubianą parą wśród fanów. Strzegli jednak swojej prywatności i dopiero po fakcie poinformowali nawet o ślubie. Mimo rozstania głośniej jest o nich teraz w kontekście wpadki Viki Gabor na sylwestrze, która wykonywała piosenkę Sylwii i Libera. Teraz Grzeszczak wypowiedziała się o tym, jakie relacje ma z byłym mężem.  

Sylwia Grzeszczak
10.01.2024 19:29 Sylwia Grzeszczak bezradna. Po rozstaniu z Liberem jeszcze takie coś

Sylwia Grzeszczak mimo sukcesów zawodowych, wydania nowego singla “Motyle” i koncertowania nie może uciec od przeszłości. Były partner Liber tego nie ułatwia. Szczegóły.

Liber, fot.KAPiF
07.01.2024 22:06 Liber zastąpił Grzeszczak inną, a fani nie mogą mu tego darować! "Jak mogłeś..."

Liber i Sylwia Grzeszczak uchodzili za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie. Fani nie pogodzili się z rozstaniem. Nie mogli podarować również, że Liber zastąpił miejsce Sylwii inną kobietą. Zobaczcie, o co chodzi.

Na kogo Liber zamienił Sylwię Grzeszczak?
31.12.2023 11:35 Tylko u nas: To na nią Liber zamienił Sylwię Grzeszczak! Wszystko wydało się przed sylwestrem

Na kogo Liber zamienił Sylwię Grzeszczak? Tuż przed sylwestrem Świat Gwiazd dowiedział się interesujących rzeczy. Zobaczcie szczegóły.

Sylwia Grzeszczak i Liber znowu razem
09.12.2023 22:42 Sylwia Grzeszczak i Liber znowu razem! Po kilku miesiącach od rozstania takie wieści

Sylwia Grzeszczak i Libr rozstali się kilka miesięcy temu. Każde z nich poszło w swoją stronę, jednak to, co pojawiło się na profilu wokalistki, mogło wstrząsnąć fanami pary… Małżonkowie znowu razem??? Zobaczcie szczegóły.

Co robi Liber po rozstaniu?
14.10.2023 18:29 "Buziaczek i do wody". Wydało się, co robi Liber po rozstaniu z Sylwią Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak i Liber ogłosili rozstanie kilka tygodni temu. Właśnie wydało się, czym teraz zajmuje się mężczyzna. Mamy nawet zdjęcia. 

Sylwia Grzeszczak / Liber
05.10.2023 21:45 Grzeszczak i Liber szybko zostali rodzicami. Przykre, czego nasłuchała się wtedy Sylwia

Sylwia Grzeszczak i Liber przez dziewięć lat tworzyli zgodne małżeństwo. Ich córeczka pojawiła się na świecie bardzo szybko po ślubie. Piosenkarka nasłuchała się wtedy wielu przykrych słów, niektóre wspominała z bólem. Głośno mówiła o wściekłości.

Liber
04.10.2023 09:20 Tak Liber zachowuje się po rozstaniu z Grzeszczak. "Przestał je kontrolować". Nie dało się tego ukryć

Liber i Sylwia Grzeszczak rozstali się po dziewięciu latach małżeństwa. Nowe zdjęcia piosenkarki od razu wywołały komentarze na temat jej zasmuconego, zmienionego wyglądu. A co po rozstaniu robi raper? Pojawiły się nowe doniesienia.

Sylwia Grzeszczak o zmianach po rozstaniu z Liberem, fot. AKPA
02.10.2023 19:03 Zmiany w życiu Sylwii Grzeszczak po rozstaniu z Liberem! Oficjalnie poinformowała o tym media

Sylwia Grzeszczak po rozstaniu z Liberem wprowadziła zmiany, o których poinformowała oficjalnie całą Polskę. Tak teraz wygląda jej życie. To dopiero odlot!