Swiatgwiazd.pl > Magdalena Stępień

Magdalena Stępień

Magdalena Stępień to modelka, która swoją przygodę z tą branżą zaczęła w programie Top Model.

Magdalena Stępień przyłapana z nowym partnerem, fot. KAPiF; swiatgwiazd.pl
06.09.2023 22:10 Magdalena Stępień przyłapana z nowym partnerem i... to wcale nie Hakiel! Tylko u nas komentuje: "Jestem śledzona"

Magdalena Stępień została przyłapana przez paparazzi u boku tajemniczego mężczyzny. Gwiazda trzymała się z nim za ręce! W rozmowie ze Światem Gwiazd modelka odniosła się do tematu intrygujących zdjęć.

Magdalena Stępień, Edyta Zając
05.09.2023 23:20 Magdalena Stępień i Edyta Zając... spotkały się na jednej imprezie. Byłe Rzeźniczaka bardziej różne być już nie mogły!

Party Fashion Night 2023 przyciągnęła wiele uznanych gwiazd polskiego show-biznesu. Na imprezie po raz pierwszy od dawna spotkały się również dwie byłe ukochane Jakuba Rzeźniczaka: Magdalena Stępień i Edyta Zając.

Magdalena Stępień podzieliła się swoją radością, fot. fot. AKPA, instagram.com/magdalena___stepien
28.08.2023 15:01 Rok po śmierci synka Magdalena Stępień nagle podzieliła się swoją radością. "Cud zesłany od mojego Oliwierka"

Magdalena Stępień przekazała w swoich mediach społecznościowych wyjątkowe wieści. Gwiazda nie posiada się ze szczęścia, a jej radość podzielają fani, którzy nie kryją ogromnego wzruszenia.

Magda Stępień
13.08.2023 10:10 Magda Stępień o kolejnym dziecku. Zdradziła, jakie ma plany. Jej słowa chwytają za serce

Magda Stępień myśli o kolejnym dziecku? Po śmierci ukochanego syna w mediach społecznościowych otworzyła się na temat macierzyństwa. Co odpowiedziała na pytanie od fanów? Jakie ma plany?

Marcin Hakiel ujawnił, co naprawdę łączy go z Magdaleną Stępień, fot. KAPiF
10.08.2023 08:11 Marcin Hakiel ujawnił w końcu, co naprawdę łączy go z Magdaleną Stępień. Dawno nie był tak szczery

Marcin Hakiel nareszcie zabrał głos w sprawie doniesień o jego bliskiej relacji z Magdaleną Stępień. Tancerz zorganizował na swoim Instagramie sesję pytań i odpowiedzi, podczas której odnosił się do najbardziej nurtujących internautów kwestii.

Magdalena Stępień ujawniła, co łączy ją z Marcinem Hakielem, fot. KAPiF
07.08.2023 08:03 Magdalena Stępień przerwała milczenie. Wreszcie ujawniła, co łączy ją z Marcinem Hakielem

Magdalena Stępień postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości co do swojej relacji z Marcinem Hakielem. W jednoznaczny sposób opowiedziała o tym, co łączy ją ze znanym tancerzem.

Marcin Hakiel i Magdalena Stępień, fot. KAPiF
02.08.2023 22:13 Magdalena Stępień przerwała milczenie i zabrała głos nt. relacji z Marcinem Hakielem. "Przeraziło mnie to wszystko"

Magdalena Stępień postanowiła przerwać milczenie po plotkach na temat jej bliskiej relacji z Marcinem Hakielem, które w ostatnich dniach zalały sieć. Wypowiedź modelki jest bardzo intrygująca.

Marcin Hakiel / Magdalena Stępień
31.07.2023 23:17 Płomienny romans czy... praca? Nie milkną plotki o relacji Marcina Hakiela i Magdaleny Stępień. Wymowny komentarz

W sieci wrze na temat domniemanego romansu Marcina Hakiela i Magdaleny Stępień. Wszystko przez zdjęcia, jakie opublikowali na Instagramie: wszyscy zadają sobie pytanie, czy aż taki zbieg okoliczności może być możliwy? A jeżeli przyczyną spotkania były kwestie zawodowe? Najnowszy komentarz w tej sprawie wyjaśnia bardzo wiele.

Marcin Hakiel / Magdalena Stępień
30.07.2023 20:04 Internauci spekulują na temat związku Marcina Hakiela i Magdaleny Stępień. Tancerz w końcu zabrał głos

W sieci zawrzało. Ledwie chwilę temu pojawiły się nieoficjalne doniesienia, że Marcin Hakiel nie jest już z Dominiką. Teraz internetowi śledczy wykazali wiele dużych podobieństw w ostatnich wpisach tancerza i Magdaleny Stępień. Fani zapytali go wprost, czy są w związku: odpowiedź byłego męża Kasi Cichopek jest naprawdę porażająca.

Magdalena Stępień podzieliła się wstrząsającym wyznaniem, fot. KAPiF; instagram.com/magdalena___stepien
29.07.2023 11:06 Wstrząsające słowa Magdaleny Stępień, jej wyznanie wywołuje łzy. "Walka o przetrwanie"

Magdalena Stępień udzieliła wywiadu Małgorzacie Ohme w jej programie “Lajf Noł Makeup”. W rozmowie z dziennikarką podzieliła się refleksją na temat hejtu, z jakim musi się mierzyć, próbując funkcjonować po śmierci dziecka.

Co Magdalena Stępień zrobiła z rzeczami po zmarłym synku?
24.07.2023 13:59 Magdalena Stępień zdradziła, co zrobiła z rzeczami zmarłego synka. "Musiałam tak zrobić, tak wtedy czułam"

Co Magdalena Stępień zrobiła z rzeczami po zmarłym synku? Krótko przed pierwszą rocznicą śmierci Oliwierka udzieliła wywiadu, w którym zdobyła się na poruszające słowa.

Magdalena Stępień wspomina swojego synka Oliwiera, fot. KAPiF, instagram.com/magdalena___stepien
16.07.2023 16:33 W środku nocy Magdalena Stępień dodała łamiący wpis. Oliwierek skończyłby 2 latka. "Wierzyłam do końca"

Magdalena Stępień w środku nocy opublikowała poruszający wpis nawiązujący do rocznicy urodzin swojego synka Oliwierka. Modelka wyznała, dlaczego będzie to już ostatni post na temat zmarłego malca.

Magdalena Stępień
13.07.2023 22:05 Magdalena Stępień ma podwójne nazwisko. Wzięła ślub? Gwiazda wyjawiła prawdę

Od jakiegoś czasu wiadomo, że Magdalena Stępień jest znowu zakochana. Modelka wciąż uczy się żyć bez swojego ukochanego synka, jednak ostatnio promienieje na zdjęciach i wreszcie wygląda na szczęśliwą. Teraz fani zauważyli, że w mediach społecznościowych ma podwójne nazwisko. Czyżby wzięła ślub?

Magda Stępień
22.04.2023 07:59 Magda Stępień wydała oświadczenie, zwróciła się do internautów. "Przestańcie spekulować"

Magda Stępień, korzystając z mediów społecznościowych, zwróciła się do internautów o zaprzestanie mieszania ją w życie innych. Modelka ma dość przypominania jej o przeszłości. Teraz chce skupić się przede wszystkim na sobie.Ostatnie lata nie należały do najłatwiejszych. Rozstanie z partnerem, choroba i śmierć syna tylko coraz bardziej raniły modelkę, która mogła liczyć na wsparcie fanów. Teraz prosi ich o opamiętanie.

Magdalena Stępień, Oliwierek Rzeźniczak
06.04.2023 14:24 Magda Stępień wspomina Wielkanoc z synem. Pokazała archiwalne nagrania

Magdalena Stępień ma przed sobą wyjątkowo trudny czas. Podczas gdy większość z nas będzie świętować, modelka będzie musiała zmagać się ze wspomnieniami ostatniej Wielkanocy, spędzonej ze swoim synkiem. W swoich mediach społecznościowych Magdalena Stępień opowiedziała o wyjątkowym czasie Wielkiej Nocy spędzonym z małym Oliwierkiem w Izraelu. Zrozpaczona matka do końca miała nadzieję, że jej dziecko uda się uratować. 

Magdalena Stępień
30.03.2023 20:10 Magda Stępień o pierwszej Wielkanocy bez synka. "Nie nastawiam się, że będzie kolorowo"

Przed Magdaleną Stępień wyjątkowo trudny czas. Pierwsza Wielkanoc bez ukochanego synka. Oliwierek, który odszedł w lipcu ubiegłego roku, poprzednie święta spędzał wraz z mamą w szpitalu w Izraelu. Podczas premiery ZoZo Luxury rozmowie ze Światem Gwiazd Magdalena Stępień opowiedziała o tym, jaki stosunek ma do tegorocznych świąt wielkanocnych. Zdradziła też, czy powzięła jakiekolwiek plany na spędzenie tego okresu. 

Magda Stępień
21.03.2023 20:11 Magda Stępień szczerze o nowym partnerze. Wiemy, dlaczego do tej pory go nie ujawniła

Magda Stępień przeszła długą drogę, by zebrać siły po śmierci synka. Teraz jednak pojawiają się doniesienia na temat nowej miłości, jaka ma dodawać jej sił. Modelka w rozmowie ze Światem Gwiazd wyznała, czemu do tej pory nie powiedziała głośno, kim jest jej ukochany.Plotki nasiliły się, kiedy Magdalena zamieściła na Instagramie zdjęcie dwóch splecionych dłoni. Podpisała je znacząco: „Razem lepiej”. Do tej pory nie ujawniła tożsamości wybranka, przyznała jednak, że również jest kimś znanym.

Magda Stępień
09.03.2023 08:02 Magda Stępień zakochana? Pokazała wymowne zdjęcie

Magda Stępień odbyła niedawno wakacje w Dubaju, skąd publikowała kolejne kadry. Jeden z nich wyjątkowo skupił naszą uwagę, ponieważ dostrzegliśmy na nim dwie splecione dłonie. Czyżby modelka odnalazła szczęście u boku nowego partnera?Po trudnych przeżyciach Magda zdecydowała się oszczędnie dzielić swoim życiem prywatnym. Do tej pory nie wiedzieliśmy, czy serce modelki jest zajęte. Ostatnim wpisem wyjaśniła wiele. 

Magda Stępień
01.03.2023 13:41 Magda Stępień pokazała dokumenty, tak wygląda faktura za leczenie jej syna. "Intymne i bolesne dowody"

Magda Stępień wraz z Jakubem Rzeźniczakiem doczekali się syna. U chłopca niedługo po narodzinach zdiagnozowano nowotwór. Konieczne było kosztowne leczenie, na które zorganizowano zbiórkę pieniędzy. Modelka postanowiła rozliczyć się z internautami i pokazała rachunki. Magdzie przyszło się zmierzyć z masą krytyki i hejtu, związanych z zorganizowaniem zbiórki. Niektórzy domagali się wyjaśnień, do których wreszcie doszło. 

Magdalena Stępień
04.05.2022 09:12 Magdalena Stępień zbiera pieniądze na leczenie synka. "To są kolosalne pieniądze"

Magdalena Stępień po raz kolejny zwróciła się do obserwatorów z informacją o zbiórce pieniężnej na leczenie synka. Modelka jest już na ostatniej prostej, jednak potrzebuje nagłej pomocy.Rozpoznawalność zyskała za sprawą udziału w popularnym programie TVN "Top Model", a media przychylnie patrzyły na jej związek z piłkarzem, Jakubem Rzeźniczakiem. Choć relacja nie przetrwała próby czasu, na świecie pojawił się ich wspólny syn Oliwier, który szybko stał się oczkiem w głowie kobiety.Niestety maluch zmaga się z nowotworem, przez co kobieta była zmuszona zwrócić się do swoich obserwatorów, by prosić o wsparcie finansowe w leczeniu niemowlaka w Izraelu. Po dotarciu do kliniki okazuje się, że to nie koniec zmartwień Magdaleny Stępień, która po raz kolejny zwróciła się do fanów.

stepień
24.03.2022 09:51 Magdalena Stępień usunęła zdjęcia z Instagrama

Magdalena Stępień od dłuższego czasu informuje o poważnych problemach zdrowotnych swojego syna (który to jest owocem związku z Jakubem Rzeźniczakiem). Kilkumiesięczny Oliwier choruje bowiem na wyjątkowo rzadki nowotwór złośliwy. Modelka ogłosiła zbiórke na leczenie poza granicami kraju, ta jednak została zablokowana. W odpowiedzi Stępień postanowiła usunąć wszystkie zdjęcia z mediów społecznościowych.

stepień
24.03.2022 09:51 Zbiórka Magdy Stępień zablokowana. Czasu jest coraz mniej

Magda Stępień przekazała kolejne wstrząsające informacje. Zbiórka na leczenie jej maleńkiego syna, Oliwiera, została zablokowana. Gwiazda odpowiada na zarzuty, jakie pojawiły się pod adresem jej i Jakuba Rzeźniczaka. Jakiś czas temu światem mediów wstrząsnęła przykra wiadomość. U synka Magdy Stępień, byłej gwiazdy "Top Model" zdiagnozowano niezwykle rzadki złośliwy nowotwór wątroby, który poważnie zagraża życiu malca.

Magda Stępień
24.03.2022 09:50 Magdalena Stępień przekazała informacje ze szpitala. Jednej kwestii woli nie komentować

Była uczestniczka Top Model, Magdalena Stępień, wraz z synkiem Oliwierem nadal walczą o powrót do zdrowia. O ojcu dziecka, Jakubie Rzeźniczaku, modelka wypowiada się niechętnie. Czy jest on zawiedziony takim obrotem spraw? Magdalena Stępień niedawno powróciła do Instagrama po długiej nieobecności. Modelka wycofała się z mediów społecznościowych, kiedy została mamą małego Oliwiera. Synek jest oczkiem w głowie kobiety, dlatego celebrytka usunęła się w cień z życia publicznego, aby w spokoju wychowywać chłopca.Ostatnio Magdalena Stępień wróciła jednak do mediów społecznościowych. Zdrowie jej synka jest zagrożone ciężką chorobą. Oliwier dzielnie walczy z nowotworem wątroby.

161274515 772280330361549 1593614342151381010 n (1)
24.03.2022 09:50 Magdalena Stępień prosi fanów o wsparcie. "Oliwierek jest małym wojownikiem"

Niedawno informowalśmy, że Magdalena Stępień usłyszała zasmucającą diagnozę. Lekarze wykryli w wątrobie jej nowo narodzonego synka guza. Teraz modelka i była partnerka Jakuba Rzeźniczaka walczy o życie małego Oliwiera.Magdalena Stępień udostępniła nagranie, po którym trudno się otrząsnąć. Kobieta nie zamierza się poddawać, a dzielnie walczyć o życie najbliższej osoby.