The Voice Kids przesłuchania w ciemno Żródło: fragment programu TVP "The Voice Kids" opublikowany w serwisie Youtube; screen youtube.com/TVK Shoty

Niecodzienna sytuacja w "The Voice Kids"

9 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Od premiery pierwszego odcinka 4. edycji “The Voice Kids” minął nieco ponad tydzień. Tyle wystarczyło, by jeden z jurorów zaliczył niemałą wpadkę. W piątkowym odcinku show Dawid Kwiatkowski pomylił się w swojej ocenie, zmuszając kolegów i koleżankę z jurorskich fotelów do ratowania sytuacji.

  • Wystartowała 4. edycja show “The Voice Kids”
  • W jury zasiada między innymi Dawid Kwiatkowski
  • W piątkowym odcinku programu piosenkarz zaliczył niemałą wpadkę, zwracając się do uczestnika w niewłaściwy sposób
  • “The Voice Kids” to prawdziwa skarbnica wzruszeń

“The Voice Kids” to rozśpiewane show, w którym nie brakuje rozrywki, dziecięcych popisów i okazji do wpadek jurorów. Udowadnia to jeden z ostatnich odcinków programu, w którym Dawid Kwiatkowski błędnie zwrócił się do jednego z uczestników. Widownia miała wówczas okazję poznać ośmioletniego Tymka.

Wpadka w “The Voice Kids”

Rozpędza się czwarta z kolei edycja programu “The Voice Kids”. Ponieważ pierwszej i drugiej odsłonie show udało się wypromować jedne z najjaśniejszych młodych gwiazd Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, Roksanę Węgiel i Viki Gabor, trudno dziwić się wysokim oczekiwaniom wielu telewidzów. Przypomnijmy, że zarówno Roksana Węgiel jak i Viki Gabor zwyciężyły kolejno w 16 i 17. edycji Eurowizji Junior.

W tym roku (podobnie jak w poprzednim) na jurorskich fotelach zasiedli Dawid Kwiatkowski, Cleo oraz Tomson i Baron. To pierwszy z wymienionych jurorów w piątek pomylił się co do oceny młodego uczestnika show - tym razem chodziło o użycie niewłaściwej formy czasownika.

Na scenę wkroczył wówczas ośmioletni Tymek. Zaskakujący dla wielu telewidzów mógł okazać się fakt, iż dzielny chłopiec nie dał złamać się obecnością kamer i nie okazał praktycznie żadnej tremy. Jak mówił, trzeba być po prostu sobą. Najwyraźniej właśnie ta myśl dodawała mu swobody podczas występu.

Jolanta Kwaśniewska szczerze o małżeństwie z AleksandremJolanta Kwaśniewska szczerze o małżeństwie z AleksandremCzytaj dalej

Niestety rozwijający się wciąż talent Tymka zdaniem trenerów nie wystarczył, by chłopiec dostał się do dalszego etapu tegorocznego programu. Naturalnie chcieli po występie zamienić z nim jednak kilka słów. Tuż przed tym Tymek zawołał do jurorów: “proszę nie wychylać się za burtę!”, co było częścią występu.

- Skoro zabraniasz, to my się nie wychylamy. Mówię: dobra, jak powiedziała, to siadam. Jak masz na imię? - zapytał Dawid Kwiatkowski.

Najwidoczniej jurora “The Voice Kids” zmyliła fryzura Tymka. Tamtego dnia na czubku głowy chłopca widniał bowiem wysoki kucyk. Gdy uczestnik się przedstawił, Dawid Kwiatkowski natychmiast zdał sobie sprawę ze swojej gafy. Z pomocą pospieszyli mu jednak współpracownicy, chętnie obsypując Tymka komplementami.

“The Voice Kids” przypomina o marzeniach

Nie tylko z powodu wpadki Dawida Kwiatkowskiego piątkowy odcinek “The Voice Kids” należał do wyjątkowych. Powodem do wzruszeń, a także refleksji, było pojawienie się na scenie 14-letniej Martyny. Dziewczyna powiedziała parę słów na temat planów na przyszłość. Wypowiedź młodej uczestniczki “The Voice Kids” w zaskakujący sposób skłoniła niejednego dorosłego do namysłu.

- Nie mam jednego marzenia, chcę w przyszłości po prostu się cieszyć. Większość ludzi, jak pracuje, jest smutna i zabiegana. Ja chcę się cieszyć z tego, co robię - podzieliła się Martyna.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek

Następny artykuł