Agnieszka Woźniak-Starak Żródło: eastnews & TRICOLORS

Przykra przygoda Agnieszki Woźniak-Starak

9 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Agnieszka Woźniak-Starak i jej drobny wypadek na planie “Dzień Dobry TVN”. O zaistniałej sytuacji mogli dowiedzieć się między innymi obserwatorzy mediów społecznościowych grupy TVN. Celebrytka zraniła się w palec, w związku z czym potrzebny okazał się opatrunek.

  • Niedawno Agnieszka Woźniak-Starak zadebiutowała w roli prowadzącej “Dzień Dobry TVN”
  • Ostatnio na planie spotkała ją nieprzyjemna sytuacja
  • Dziennikarka zraniła się w palec

Po nagłym zniknięciu z polskiego show-biznesu Agnieszka Woźniak-Starak powraca z nową energią. Pod koniec sierpnia 2020 roku stacja TVN ogłosiła, że to właśnie ona, wraz z Ewą Drzyzgą, poprowadzi jeden z cieszących się największą popularnością formatów “Dzień Dobry TVN”. Tym samym duet dziennikarek zastąpił poprzednich prowadzących, czyli Kingę Rusin i Piotra Kraśko.

Agnieszka Woźniak-Starak zaczyna dzień z widzami TVN

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga pierwszy raz wspólnie poprowadziły magazyn śniadaniowy we wrześniu 2020 roku. Od tamtej pory obie dziennikarki są nieodzownym elementem programu “Dzień Dobry TVN”, który od 2005 roku gości w domach tysięcy Polaków codziennie od godziny 08:00.

Pierwsze reakcje internautów na debiutancki występ Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi w roli prowadzących były niejednolite. Podczas gdy jedni chwalili duet, drudzy dopatrywali się w zachowaniu prowadzących między innymi braku swobody. Zdaniem niektórych widzów współpraca nie wychodziła dziennikarkom najlepiej.

Wypadek na planie “Dzień Dobry TVN”

Od debiutu Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi w “Dzień Dobry TVN” minęło już jednak trochę czasu. Wielu fanów zdążyło przywyknąć do ich duetu i obdarzyć go szczerą sympatią, czemu dają wyraz między innymi na profilu telewizji śniadaniowej na Instagramie.

Emilię Korolczuk z Emilię Korolczuk z "Rolnicy. Podlasie" spotkał przykry incydent w Dzień KobietCzytaj dalej

To właśnie tam ostatnio pojawiła się historia zza kulis z Agnieszką Woźniak-Starak w roli głównej. Dziennikarka przekonała się na własnej skórze, że praca na planie “Dzień Dobry TVN” niesie ze sobą zaskoczenia. Na planie, tak jak w życiu, wszystkiego nie da się bowiem zaplanować i dopiąć na ostatni guzik.

Na opublikowanym nagraniu Agnieszka Woźniak-Starak poinformowała fanów, że rozpoczęła realizację programu pewnym drobnym wypadkiem. Dziennikarka skaleczyła się w mały palec, co pokazała do szklanego oka kamery.

- Program zaczął się od tego, że zdążyłam się pociąć. To znaczy, że będzie to bardzo dobry dzień - powiedziała, eksponując zaklejone plastrem miejsce.

Za szkodę odpowiedzialna była zwykła kartka papieru. Agnieszka Woźniak-Starak chciała doczytać scenariusz - właśnie wtedy papier rozciął jej skórę. Rana z pewnością nie wymagała większej uwagi medyków, bo dziennikarka jak zwykle pojawiła się na antenie TVN. O tym, że incydent nie wpłynął na humor ekipy zdjęciowej, zapewniono także we wpisie na Instagramie.

- Mały wypadek na początku nie zepsuje nikomu humoru! Bądźcie z nami do 11:30 - zachęcano na profilu “Dzień Dobry TVN” w social mediach.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Popularne, Radio Zet, Instagram, Wirtualnemedia, Na Temat

Następny artykuł