Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > To dlatego Meghan Markle nie było na koronacji? Media spekulują na temat ciąży księżnej
Michał Fitz
Michał Fitz 14.05.2023 20:19

To dlatego Meghan Markle nie było na koronacji? Media spekulują na temat ciąży księżnej

Meghan Markle
SplashNews.com/East News

Nie jest żadną tajemnicą fakt, że Meghan Markle i jej mąż Harry nie żyją w najlepszych stosunkach z brytyjską rodziną królewską. Mimo to był książę zjawił się na koronacji dziadka, ale jego żony z nim zabrakło. Szybko zaczęły się mnożyć plotki na ten temat.

Teraz pojawiają się nowe doniesienia. Co zatrzymało Meghan? Ciąża? Urodziny syna? Coś jeszcze innego?

Dlaczego Meghan Markle nie przyjechał na koronację?

Pierwsza wersja nieobecności Meghan zakładała, że ta zrezygnowała z odwiedzin w Wielkiej Brytanii, ponieważ w tym okresie urodziny obchodził jej syn Archie. Opinia publiczna nie chciał jednak za bardzo wierzyć w ten scenariusz.

W związku z tym media zaczęły doszukiwać się informacji na temat nieobecności aktorki, które mogłyby wskazać prawdziwy powód. Jedna z tych pogłosek była naprawdę szokująca.

Eurowizja nie zapomniała o Cleo. Prześmiewcze nawiązanie do "ubijania masła", Polacy się tego nie spodziewali

Meghan Markle w ciąży?

Media wywnioskowały, że Markle nie przyjechała na Wyspy nie dlatego, że wolała ten czas spędzić z synem, a dlatego, że chciała potomstwo ukryć. Ale nie to, które już ma, a to, które dopiero ma mieć. Spekulowano bowiem, że Meghan jest w ciąży.

Warto jednak podkreślić, że żadne ze źródeł nie przedstawiło niezbitych dowodów, które potwierdzałyby ciążę. Pojawiły się za to doniesienia, które obalają tę teorię.

Meghan Markle jednak nie jest w ciąży?

Amerykański portal “TMZ”, którego paparazzi specjalizują się w wynajdowaniu smakowitych kąsków plotkarskich, podał niedawno informacje, które mają wskazywać na to, że Meghan nie jest w ciąży. Fotoreporterzy wypatrzyli ją bowiem z Harrym w lokalu z sushi.

Jak powszechnie wiadomo, surowe mięso, w tym rybne nie powinno być spożywane przez kobiety w ciąży. Meghan, jako doświadczona mama, z pewnością o tym wie, więc nie naraziłaby ewentualnego dziecka swoim kulinarnym kaprysem. Powodów jej nieobecności na koronacji musiał być więc inny.

Zobacz post:

Meghan i Harry.jpg
Meghan Markle z mężem i dzieckiem
fot. SplashNews.com/East News

Źródło: Pomponik