Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > To już koniec! Małżeństwo Natalie Portman właśnie przeszło do historii. W tle wielki skandal, zdradzał ją z dużo młodszą
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 08.08.2023 11:15

To już koniec! Małżeństwo Natalie Portman właśnie przeszło do historii. W tle wielki skandal, zdradzał ją z dużo młodszą

Natalie Portman rozstała się z Benjaminem Millepiedem, fot. AdMedia / Splash News, Rob Latour / REX / Shutterstock / East News
Natalie Portman rozstała się z Benjaminem Millepiedem, fot. AdMedia / Splash News, Rob Latour / REX / Shutterstock / East News

Natalie Portman postanowiła ostatecznie zakończyć swój związek z mężem Benjaminem Millepiedem. Para próbowała ratować swoje małżeństwo po zdradzie, jakiej dopuścił się mężczyzna. Dziś nie ma już na to żadnych szans.

Natalie Portman i Benjamin Millepied

Natalie Portman poznała Benjamina Millepieda podczas pracy nad “Czarnym łabędziem” Darrena Aronofskiego, za którego otrzymała pierwszego w swojej karierze Oscara. Wkrótce później para postanowiła się pobrać.

Zakochani doczekali się dwójki dzieci: syna Alepha i córki Amalii. Rodzina wydawała się być idealna, wręcz obrazkowa. Nikt nie podejrzewał, że w kuluarach związku doszło do istnego dramatu.

Natalie Portman 1.png
Natalie Portman i Benjamin Millepied, fot. Xavier Collin/Image Press/Splash/EAST NEWS
Kim był Bryan Randall, partner Sandry Bullock? Kochali się przez lata. Jego chorobę do końca utrzymywali w tajemnicy

Natalie Portman zdradzona

W czerwcu media na całym świecie obiegła zaskakująca informacja o kryzysie w związku Natalie Portman i Benjamina Millepieda. Mężczyzna miał dopuścić się zdrady z 25-letnią aktywistką klimatyczną Camille Étienne.

Informator, na którego powoływał się “Us Weekly” twierdził, że aktorka uważa, że romans jej męża był jedynie incydentem, który nie miał dla niego większego znaczenia. Gwiazda i jej ukochany mieli rozpocząć prace nad ratowaniem swojego związku. Wkrótce doszło jednak do nieoczekiwanego.

Natalie Portman 2.png
Benjamin Millepied zdradził Natalie Portman, fot. Rex Features/East News

Natalie Portman kończy związek z mężem

4 sierpnia Natalie Portman uczestniczyła w evencie Angel City FC w Sydney w Australii. Szybko zauważono, że nie miała już wówczas na palcu obrączki. Wkrótce okazało się, że nie bez przyczyny.

Źródło, na które powołuje się “Us Weekly” twierdzi, że próby ratowania małżeństwa zakończyły się fiaskiem. Co więcej, para podjęła już podobno decyzję o ostatecznym rozstaniu.

Zobacz zdjęcia:

Natalie Portman 3.png
Natalie Portman i Benjamin Millepied, fot. ROBYN BECK/AFP/East News
Natalie Portman 5.png
Natalie Portman, fot. Rex Features/East News
Natalie Portman 4.png
Natalie Portman, fot. Jen Lowery / Splash News/EAST NEWS

Źródło: “Us Weekly”